هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین پاسخ سریع پیشرفته Advanced Quick Reply 1.0
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: پاسخ سریع پیشرفته Advanced Quick Reply Form (نویسنده این پلاگین با نسخه 1.4 متفاوت است)
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0

[تصویر:  info.png] عملکرد: این پلاگین یک ادیتور MyCode به همراه شکلک در پاسخ سریع اضافه می کند.

[تصویر:  user.png] نویسنده: Mod Hidden
[تصویر:  d.png] معرفی: 28th October 2010
آخرین بروزرسانی: ---

[تصویر:  wrench.png] نصب:
1- آپلود فایل پلاگین و فایل های زبان و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت
2- تنظیمات:
کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > تنظیمات > پاسخ سریع پیشرفته

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  10923-1220098981-advancedquickreplyform.png]

دانلود مجموعه کامل به همراه زبان فارسی:

.zip   Persian_Advanced_Quick_Reply.zip (اندازه: 5.37 KB / تعداد دفعات دریافت: 3,862)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/advanced-quick-reply-1-0

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطدسیرونا (۱۳۸۹/۸/۹، ۱۳:۲۳:۱۸ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۸/۹، ۱۴:۱۳:۳۳ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۹، ۱۵:۲۵:۴۲ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۸۹/۸/۲۴، ۰۲:۲۳:۱۹ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۱۶:۰۳:۳۹ عصر) ، elecamp (۱۳۸۹/۹/۱۷، ۲۱:۴۱:۲۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۲۲:۱۳:۱۲ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۰۶:۵۷:۱۰ صبح) ، vispar (۱۳۸۹/۹/۲۳، ۱۷:۳۵:۵۸ عصر) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۱، ۱۴:۰۹:۱۵ عصر) ، www.suma.ir (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۱۵:۰۰:۵۷ عصر) ، senator (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۲۲:۰۸:۱۴ عصر) ، bahram (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۲:۴۹:۳۷ عصر) ، MohammadRN (۱۳۸۹/۱۰/۸، ۰۲:۲۴:۱۸ صبح) ، IranDeliver (۱۳۸۹/۱۰/۱۵، ۰۱:۴۲:۲۷ صبح) ، golforosh (۱۳۸۹/۱۰/۱۹، ۱۲:۲۳:۴۳ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۰۲:۰۶:۴۹ صبح) ، AmirENG (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۰۲:۰۸:۳۲ صبح) ، Masoudsh (۱۳۸۹/۱۱/۴، ۱۷:۲۹:۲۴ عصر) ، zikkmgcv (۱۳۸۹/۱۱/۶، ۱۹:۰۵:۴۱ عصر) ، Master. (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۰۹:۰۴:۳۰ صبح) ، lordehsan (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۶:۲۴:۳۹ عصر) ، andy2012 (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۶:۱۳:۵۴ عصر) ، moh3nia (۱۳۹۰/۲/۱، ۱۳:۴۴:۴۱ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۰:۲۸:۲۴ صبح) ، Rahi (۱۳۹۰/۳/۱۴، ۱۳:۰۲:۵۵ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۶:۴۹:۰۵ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۴/۴، ۰۱:۱۰:۵۹ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۴/۱۳، ۰۱:۲۲:۰۶ صبح) ، yesetare (۱۳۹۰/۴/۱۹، ۱۳:۰۹:۵۵ عصر) ، zero-online (۱۳۹۰/۴/۲۹، ۰۰:۱۱:۵۸ صبح) ، 206 (۱۳۹۰/۵/۱۲، ۲۱:۴۸:۲۵ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۹:۳۵:۲۷ عصر) ، wolf144grz1 (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۱۱:۰۸:۵۰ صبح) ، Hamed Zahedi (۱۳۹۰/۷/۵، ۲۲:۱۲:۲۲ عصر) ، papalook (۱۳۹۰/۷/۱۰، ۰۰:۵۹:۳۵ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۷/۱۰، ۱۷:۴۳:۰۲ عصر) ، warriors (۱۳۹۰/۷/۱۳، ۱۶:۲۵:۰۸ عصر) ، artin (۱۳۹۰/۸/۹، ۱۷:۰۳:۰۶ عصر) ، sab-zero (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۴:۰۹:۵۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۲۰، ۱۷:۵۲:۳۵ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۸/۲۴، ۱۱:۳۲:۴۹ صبح) ، Amir-H Band (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۰۷:۵۴:۴۱ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۴:۱۹:۲۱ عصر) ، tanha_to0 (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۶:۰۹:۲۱ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۷:۴۷:۰۹ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۱/۵، ۱۳:۴۰:۰۴ عصر) ، arsham (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۱۴:۲۵:۰۵ عصر) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۱/۳۰، ۱۳:۳۵:۲۴ عصر) ، sheitoonak (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۵:۵۰:۰۱ صبح) ، amir-takro (۱۳۹۰/۱۲/۱۳، ۰۸:۴۳:۲۰ صبح) ، aminb5 (۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۱۳:۱۰:۳۲ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۱۳:۵۵:۳۲ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۱۲/۲۱، ۰۴:۰۳:۳۰ صبح) ، king1500 (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۰:۴۳:۰۶ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۲/۲۸، ۱۱:۱۰:۳۸ صبح) ، raman (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۳:۵۳:۳۶ صبح) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۲:۴۵:۵۳ صبح) ، irancook (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۱۵:۲۰:۱۸ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۱/۲/۱۹، ۰۲:۲۱:۰۳ صبح) ، bensol (۱۳۹۱/۳/۸، ۰۳:۰۴:۱۱ صبح) ، heshi (۱۳۹۱/۳/۱۰، ۱۰:۴۶:۱۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۵۳:۵۳ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۴/۱۷، ۰۳:۴۸:۵۶ صبح) ، anylove (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۵:۰۲:۱۷ عصر) ، enmojtaba (۱۳۹۱/۵/۱۹، ۱۴:۵۳:۱۲ عصر) ، hadi_yousefii (۱۳۹۱/۵/۲۸، ۱۹:۴۶:۲۴ عصر) ، Milad_First (۱۳۹۱/۵/۳۱، ۱۴:۵۹:۱۰ عصر) ، vegeku (۱۳۹۱/۶/۹، ۱۳:۵۱:۵۴ عصر) ، GoldWolf (۱۳۹۱/۶/۲۰، ۱۳:۵۸:۱۲ عصر) ، Shahim (۱۳۹۱/۶/۲۳، ۰۹:۵۳:۰۱ صبح) ، swastika (۱۳۹۱/۸/۲۳، ۱۸:۳۷:۵۱ عصر) ، nice-paradise (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۲۳:۰۲:۲۸ عصر) ، nikolai72 (۱۳۹۱/۱۰/۱، ۱۱:۳۲:۰۵ صبح) ، ms490 (۱۳۹۱/۱۰/۲۰، ۰۲:۴۳:۳۰ صبح) ، shahabamo (۱۳۹۲/۲/۷، ۰۱:۲۳:۰۱ صبح) ، istgah51 (۱۳۹۲/۳/۲۰، ۱۸:۳۱:۵۰ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۳/۲۲، ۱۲:۲۸:۱۷ عصر) ، salman-m (۱۳۹۲/۳/۲۵، ۰۰:۳۳:۰۶ صبح) ، sgmup (۱۳۹۲/۸/۱۴، ۲۳:۴۷:۳۴ عصر) ، picolo (۱۳۹۲/۱۱/۲۵، ۱۷:۳۹:۵۲ عصر) ، ناقلا (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۲۳:۵۲:۳۶ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۸، ۱۵:۲۴:۵۸ عصر) ، 토링501 (۱۳۹۳/۲/۱۳، ۰۱:۳۷:۲۸ صبح) ، پسر پاییزی (۱۳۹۳/۳/۱۸، ۱۵:۳۷:۰۴ عصر) ، Mohammad Hosein (۱۳۹۳/۴/۱۴، ۲۰:۱۹:۵۵ عصر) ، lovemee (۱۳۹۳/۶/۱۵، ۰۰:۲۹:۴۷ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۱۰، ۱۹:۵۱:۵۹ عصر)
درود رئیس
من درست متوجه نشدم..
آیا این پلاگین مثل پلاگین Hot editor عمل خواهد کرد ؟
منظور قابلیت کپی پیست و..
[تصویر:  sigpic688_3.gif]
محفلی متفاوت برای تمامی پارسی زبانان در
تمامی شاخه های هنر
تمامی سطوح هنری
تمامی سنین
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۹، ۱۵:۲۵:۵۴ عصر) ، Armin (۱۳۸۹/۸/۱۷، ۰۲:۰۶:۳۹ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۱۶:۰۳:۴۱ عصر)
خیر

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطدسیرونا (۱۳۸۹/۸/۹، ۱۳:۴۱:۵۴ عصر) ، Armin (۱۳۸۹/۸/۱۷، ۰۲:۰۶:۳۷ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۱۶:۰۳:۴۳ عصر)
خیر به شما این امکان رو میده که در بخش پاسخ سریع امکانات کاملی که در پاسخ جدید دارید را داشته باشید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطArmin (۱۳۸۹/۸/۱۷، ۰۲:۰۶:۳۵ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۱۶:۰۳:۴۴ عصر) ، www.suma.ir (۱۳۸۹/۱۰/۲۹، ۱۸:۰۴:۰۱ عصر) ، sab-zero (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۴:۱۰:۰۶ عصر)
سلام من ادیتور دیگه را فعال کردم حالا این پاسخ پیشرفته پریده هر چی هم فعال میکنم تو سایت دیگه پاسخ سریع پیشرفته را نمایش نمی ده چی کار کنم ؟
[تصویر:  v90bmexbedi8ngdu8jjz.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطsab-zero (۱۳۹۰/۸/۱۹، ۱۴:۱۰:۰۸ عصر)
از روش دستی استفاده کن (قبلا گفتیم)
پاسخ
منم قبلا این پلاگین رو ازش راضی بودم و کار خودش رو انجام میداد ولی الان هم با اینکه فعال هست از قسمت تنظیمات ولی در تاپیکها به عنوان ارسال پیشرفته سریع چیزی اضافه نشده و شکلک و دکمه های دیگر نیستند
تنها چیزی هم که در خصوص قرار دادن به روش دستی پیدا کردم این صفحه بود
http://community.mybbiran.com/thread-385...ml#pid1733
که اینم به مشکل ما فکر نمی کنم مربوط بشه
اگه جایی گفته شده یا لطف کنید لینکش رو قرار بدید یا آموزش قرار دادن دستی رو هم کدش رو و هم مسیرش رو لطفا بگید
با تشکر
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

انجمن نازیسم ایران و هواداران آدولف هیتلر

پاسخ
میبینید فقط کافی بود "پاسخ سریع" را سرچ کنید:
http://community.mybbiran.com/thread-328...B%8C%D8%B9
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۲، ۱۸:۳۶:۳۲ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۰۸:۱۰:۰۳ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۳، ۲۰:۰۴:۰۹ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۱۰/۲۲، ۰۱:۱۹:۱۰ صبح)
دوست عزیز آخه اگه سرچ نمی کردم که مشکلم رو اینجا مطرح نمی کردم مثل خیلی های دیگه یه تاپیک جدید می زدم
لینک شما برای من غیر مجاز میزنه و چیزی نشون نمیده
تموم پست و تاپیکهایی که مربوط به مشکلات پاسخ پیشرفته بود رو گشتم ولی روش اضافه کردن دستی پلاگین پاسخ پیشرفته رو پیدا نکردم
یه دونه پیدا کردم که روش اضافه کردن دستی پاسخ سریع به پیام خصوصی بود که دردی رو از ما دوا نمیکنه
حالا لطفا شما یه بار این روش رو بگین تا بعدها دیگران هم ازش استفاده کنن و به این روز من نیفتن
با سپاس از شما
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

پاسخ
آقا یکی لطفا در راه خدا این اضافه کردن پلاگین رو به روش دستی به ما بگه
تا آخر عمر مدیونتون میشم

پاسخ
 سپاس شده توسطbenyamin78 (۱۳۹۱/۵/۷، ۰۰:۵۹:۳۶ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ سریع پیشرفته Advanced Qiuck Reply 1.6 Cancer9003 20 14,649 ۱۳۹۳/۴/۱۸، ۲۱:۲۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: پسر پاییزی
  [برای 1.6.6] افزونه پاسخ از طریق پیام خصوصی در پست PM Reply To Post Cancer9003 1 3,784 ۱۳۹۱/۶/۵، ۲۰:۵۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: salondaran
  [برای 1.6] پلاگینGo to Full Reply/Edit(پاسخ و ویرایش کامل) Doodoo 0 2,763 ۱۳۹۱/۳/۲۲، ۱۰:۱۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پلاگین بستن موضوع ها بعد از تعداد پاسخ تعیین شده Close Thread at reply count Pars 4 6,021 ۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۲:۵۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: shahinpb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان