هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینکلد کردن بین دوتا هاست
سلام
دراین انجمن آموزشی داده بودین برای نمایش آخرین ارسالیهای انجمن درسایت لازمش این بود که سایت وانجمن روی یک هاست آپ شده باشد تا اخرین ارسالیهای انجمن در سایت نمایش داده شود حالااگر یک سایت وانجمن که دارای سی پنل مجزا باشند بخواهیم آخرین ارسالیهای انجمن را در صفحه اول نمایش بدهیم باید چکار کنیم؟؟ یعنی اینکلد کردن بین دوتا هاست راهش چیه؟؟؟
پاسخ
خب کم کم با هم این کارو میکنیم
اول به هاست هات اجازه بده به دیتا بیس هم وصل بشت فکر کنم کلا حل بشه مشکلت
اگه نمیدونی چطوری اموزش بذارمHeart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmoosa (۱۳۸۹/۸/۱۰، ۰۷:۲۷:۲۵ صبح)
(۱۳۸۹/۸/۹، ۱۷:۱۰:۳۶ عصر)sport-eng نوشته است: خب کم کم با هم این کارو میکنیم
اول به هاست هات اجازه بده به دیتا بیس هم وصل بشت فکر کنم کلا حل بشه مشکلت
اگه نمیدونی چطوری اموزش بذارمHeart
باتشکر..تو این انجمن که بعنوان پشتیبان مای بی بی هست جای این آموزش خالیه..چون تنها این مشکل من نخواهد بود بالاخره ممکنه یک نفر دوتا هاست بگیره .فکر میکنم اگر زحمتی نباشه تصویری بذارین ودرباره تصویرها هم توضیح مختصری داده شودمیشه مفهوم را به کاربر رساندمثل همه آموزشهای تصویری که در این انجمن هست خیلی کار آسان کرده..ممنون
پاسخ
هاست هارو به این شکل به هم معرفی کنید
[تصویر:  qxpma7h5ocfhdoyad1ow_thumb.png]
[تصویر:  62r74z4gwrczgqlzihe_thumb.png]
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmoosa (۱۳۸۹/۸/۱۱، ۰۹:۴۴:۲۹ صبح)
(۱۳۸۹/۸/۱۰، ۲۱:۳۳:۰۸ عصر)sport-eng نوشته است: هاست هارو به این شکل به هم معرفی کنید
[تصویر:  qxpma7h5ocfhdoyad1ow_thumb.png]
[تصویر:  62r74z4gwrczgqlzihe_thumb.png]
سلام وتشکر
اول اینکه آدرس رابه شکل زیر وارد کردم درسته یانه؟
[تصویر:  dgt6hmboropukjhei99.jpg]
دوم اینکه وقتی به سبک تصویر بالا، ادرس سایت در پنل انجمن وارد میکنم آدرس سایت ثبت میشه ولی وقتی آدرس انجمن در پنل سایت وارد میکنم ثبت نمیکنه وپیام زیر میاد؟؟!!
There are no additional mysql access hosts configured
بعبارتی پنل انجمن آدرس سایت را قبول میکنه ولی پنل سایت آدرس انجمن را قبول نمیکنه!!
سوم اینکه وقتی نام هاست انجمن وسایت بدون پسوند com وارد میکنم هر دومورد به درستی ثبت میشه..ولی بازهم وقتی فایلlast.php را اجرا میکنم چیزی نمایش نمیده؟!
پاسخ
سلام
من پوشهpost باهمه محتویاتش بردم توی هاست انجمن الآن وقتی که فایلlast.phpرا که اجرا میکنم اخرین ارسالیهای انجمن نمایش میده وبا یک ایفریم میشه درصفحه اول سایت نمایش داد ولی دوتا مشکل داره:
1-وقتی روی لینکی کلیک میشه صفحه مورد نظر یعنی همون پستی که درانجمن هست پیدا نمیکنه پیامNo input file specified. میده!!؟؟
بعنوان مثال:
آدرسی که پست باز میشه درانجمن یعنی صحیح است اینه
http://www.14masoomin-fo.com/showthread.php?tid=22
ولی ادرسی که از طریق فایلlast.php میده اینه
http://www.14masoomin-fo.com/thread-22-lastpost.html
یعنی دو آدرس متفاوت
2-مشکل دیگه اینه که همین پیامی که میاد،توخود ایفریم نمایش میده یعنی اگر زمانی هم صفحه مورد نظررا پیدا کنه انجمن توخود ایفریم نمایش میده قابلیت new window نداره؟
راهنمایی کنین این دومورد چطور حلش کنم؟...ممنون
پاسخ
کسی نمیدونه راهنمایی کنه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان