هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیغام خطا هنگام استفاده از دکمه سپاس
من این مشکل رو دارم و هنوز برطرف نشده.
بعد از تعویض قالب و غیر فعال و فعال کردن اینجوری شده.
ضمن اینکه دیگه حتی تشکرها رو زیر پست ها نمایش نمیده.
چی کار کنم؟
متغیرش رو کجا قرار بدم؟
متغیرش چیه؟
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
berid az qalebe qabli negah konid , dar postbit va postbit clasic ! Motaqayer hasho az qalebe qablit vardar ! Ke tu satr haye akhare ! 2 satre akhar ...
قالب ها و پوسته ها >> قالب مورد نظر >> ؛ postbit template >>

این کد ها رو تو دو سطر آخر postbit و postbit classicاضافه کن !!

کد php:
</td>
        </
tr>{$post['thxdsp_inline']}
    </
tbody>
</
table>{$post['thxdsp_outline']} 

خوب توجه کن من 4 سطر آخر رو کپی کردم اینجا تا بدونی کجا کپی کنی اونارو !! Heart

موفق باشید !!
پاسخ
 سپاس شده توسطalireza013 (۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۱۵:۴۲:۵۸ عصر)
یاسر جان ، این کدها توی قالبم هستنشون اما بازم سپاس ها نمایش داده نمیشن.

ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
اگه اینا باشن باید نشون بده!!
پاسخ
 سپاس شده توسطalireza013 (۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۱۷:۴۲:۱۶ عصر)
جدی میگم ، بعد از فعال کردن پلاگین ، این کدها اضافه میشن اما نمایش نمیده.دکمه تشکر هم کار نمی کنه و اررور میده.

3.8 هم جایگزین کردم بی فایده بود.
سپاس ها هم مجددا شمارش کردم بازم نشد.
بعد از تغییر قالب و ریست پلاگین سپاس این مشکل پیش اومد.
ورژن دوم قالب لیان پرتال

پاسخ
نقل‌قول: اگه اینا باشن باید نشون بده!!
نقل‌قول: جدی میگم ، بعد از فعال کردن پلاگین ، این کدها اضافه میشن اما نمایش نمیده.دکمه تشکر هم کار نمی کنه و اررور میده.

3.8 هم جایگزین کردم بی فایده بود.
سپاس ها هم مجددا شمارش کردم بازم نشد.
بعد از تغییر قالب و ریست پلاگین سپاس این مشکل پیش اومد.
با سلام
باید عرض کنم خیر
این روش کار نمیکنه بودن یا نبودن اون کدها در بینه پست بیت شما راهه حل این مشکل نیست
من خودم تمامی این راههارو رفتم حتی یک انجمنم هم بخاطر همین موضوع چون دیدم درست نمیشه پاک کردم که بعدا انجمن بعدیم هم همین مشکل به وجود اومد که ایندفعه خودم حلش کردم ازین روش(چندبار هم تست کردم این روش 100درصد جواب میده)
رفتم تو هاستم پوشه ی plogin خودم رو با ftp کپی کردم بعد تمامه محتویات plogin رو پاک کردمو چند تا چندتا برگردوندم به انجمن و آخرش دیدم مشکل از پلاگین newpoints بود که اونو پاک کردم و بقیه رو کپی کردم و دیگه مشکلی نبود
همین تنها روش درست کردن تشکر هست (این مشکل ناهماهنگی این پلاگین newoints با مجموعه ای از پلاگین های ما هست چون من قبل ازینکه پلاگین هام زیاد بشه این مشکل نداشتم با newpoints بهرحال فقط باید تست کنید این روشی که گفتم رو تا ببینید برای کدوم پلاگینتون مشکل ایجاد شده)
درضمن یک نکته بگم :یک چند تا 2یا 3تا از پلاگین هاتون غیرفعال میشن(برامن 2تا بود) مثل پیغام خصوصی خوش آمد گویی به کاربران عضو شده و پاسخ سریع به پیغام خصوصی که با دوباره فعال سازی درست میشه
من خیلی سراین عذاب کشیدم امیدوارم هرچه زودتر مشکل همه ی دوستانم حل بشه...[تصویر:  139fs108574.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطalireza013 (۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۱۷:۴۲:۱۰ عصر) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۲۲:۱۸:۳۵ عصر)
اول از همه ممنونم از همه دوستان عزیزم.
خب من تونستم مشکل رو حل کنم اما به این روش:

یه قالب دیگه نصب کردم و دیدم توی قالب جدید مشکل نداره این پلاگین

بنابراین اون قالبی که مشکل داشت رو یه جای دیگه (روی یه دامین دیگه) نصب کردم و کدهای پست بیت کلاسیک رو از اون کپی کردم به قالب اصلی و مشکل حل شد.
فکر کنم تغییری توی قالب پست بیت کلاسیک داده بودم که این مشکل پیش اومده بود.
ورژن دوم قالب لیان پرتال

پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۱۶:۵۳:۱۶ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۱۶:۵۱:۲۳ عصر)alireza013 نوشته است: اول از همه ممنونم از همه دوستان عزیزم.

بنابراین اون قالبی که مشکل داشت رو یه جای دیگه (روی یه دامین دیگه) نصب کردم و کدهای پست بیت کلاسیک رو از اون کپی کردم به قالب اصلی و مشکل حل شد.
xمنم فکر کنم مشکل از قالبه میشه دقیق تر توضیح بدی کدوم قسمت رو کپی کردی که درست شد؟
منم این مشکل رو دارم کلافم کردهHuh

پاسخ
HuhHuhHuh
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۳، ۰۲:۴۱:۵۵ صبح)goldten نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۲/۲۲، ۱۶:۵۱:۲۳ عصر)alireza013 نوشته است: اول از همه ممنونم از همه دوستان عزیزم.

xمنم فکر کنم مشکل از قالبه میشه دقیق تر توضیح بدی کدوم قسمت رو کپی کردی که درست شد؟
منم این مشکل رو دارم کلافم کردهHuh

ببخشید دیر جواب دادم.
ببین من کدهای قالب posbit_classic رو به حالت اولیه برگردوندم.یعنی قالبم رو با یه اسم دیگگه نصب کردم که کد های دیفالتش رو کپی کنم به این قالبم که خراب بود.

ورژن دوم قالب لیان پرتال

پاسخ
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۲۰:۵۰:۴۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پیغام خطا هنگام ورود به انجمن golbazi 4 2,774 ۱۳۹۰/۵/۲۷، ۱۶:۱۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: h0mayun
Information پیغام خطا هنگام ذخیره تنظیمات golbazi 2 2,555 ۱۳۸۹/۷/۲۹، ۱۷:۴۴:۲۰ عصر
آخرین ارسال: Mt edition

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان