هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین ادیتور برای مای بی بی 1.4 و 1.6 (hot editor)
اپلودش کن سالمشو
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۸/۱، ۰۶:۱۷:۲۵ صبح)
دوستان سلام

توجه توجه

باز هم مدیر سایت www.xpressmobile.net (محمد ) با این که از مای بی بی استفاده نمیکنه به کمک من اومد و عیب کوچیک این ادیتور که جدول نشون نمیداد رو حل کرد
تشکر میکنم

پست اول آپدیت شد و شما میتونید با خوندن توضیح مشکلا حل کنید
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۸/۱، ۰۶:۱۷:۲۳ صبح)
(۱۳۸۹/۷/۳۰، ۱۶:۱۸:۱۳ عصر)h.ghahremani نوشته است: ممنون S-ARM

من کاملا با توضیح و رمیم شده قرار دادم و از شما هم تشکر کردم درون پست
http://community.mybbiran.com/thread-294...l#pid15777

دوست من ممنون
ولی کار بدی کردی
1- توی فایل اصلی توضیح بود
2-اگه میخواستی توضیح رو همین جا میزاشتی
3- من فایل class_parser.php رو دارم مدام عیباشا بر طرف میکنم و تو پست اول آپدیت میکنم(4 با آپدیت شد)

پس بهتره موضوعت حذف بشه چون به غیر از گمراهی برای کاربرا چیز دیگه ای نداره
کاچی بهتر از هیچی
دوستان ادیتور پس از کار من و رفیقم از ظهر تا الان درست شد

مشکل نداشت

فقط هنگامی که یه نوشته رنگی مینوشتیم کدشا مینوشت
و جدول نشون نمیداد

پس خود ادیتور سالمه
برید پست اول و ادیتورتون رو آپدیت کنید
پاسخ
h.ghahremani

برات متاسفم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوستان اگه به مشکلی بر خوردید خبر کنید
پاسخ
(۱۳۸۹/۷/۳۰، ۲۰:۰۴:۵۷ عصر)h.ghahremani نوشته است: ببین خوشگل پسر من نیازی به شهرت ندارم اینقدر دارم که .....
من فقط اینو بهت مواظب دهنت باش و بدون با کی حرف میزنی ..
در ضمن من این کار به عشق بچه های مای بی بی کردم چون تو یه فایل برداشتی اوردی اینجا .
جالب تر اینکه دقیقا شما هم دو دقیقه بعد از من تو نستید درستش کنید و قشنگ ترشم اینه که همان فایلی که من برای فرومای که روی اون نال مشکل دارن گزاشتم شما هم 30 ثانیه بعد پیداش کردید Big Grin

حالا اگه تو بمن بگی مشکل توی فایل parsser چی بود و توی تبها چه تغییری باید ایجاد میشد من بهت میگم باریک الله
حیف سن من نمیزاره برم دنبال بچه بازی ولی من توی این ادیتور تارنالی گذاشتم که خیلی راجت ثابت میکنه کار من درسته ولی تویی که به از 30ذ ثانیه هر پست من اعلام موفقیت کردی که با دوستاتت درست کردی

کلا در شاًن مای بیبی نیست که سر این چیزا بحث شه خوب حالا تمام جایزه ماله شما منم یه جایزه مخصوص برات دارم بعداً بهتون میرمش.
دوست داری برو یه منفی دیگه هم بده صفر شه
Big Grin
یا علی مدد
علیرضا شرمنده

من نه php بلدم نه کد نویسی نه این فایل رو من درست کردم
گفتم مدیر سایت xpressmobile درست کرده
من نه ادعا دارم
ولی اینا بهت بگم این که میای فایلی که من گذاشتم رو بر میداری تغییر میدی و یه تایپیک جدید میزاری جالب نیست
من این ادیتور رو درست نکردم
اگه یادت باشه 1 ماه پیش aravant اینا درست کرد
فقط مدیر اکسپرس موبایل برام عیبشا برطرف کرد
ببین
http://community.mybbiran.com/thread-2602-page-1.html
http://community.mybbiran.com/thread-2776-page-1.html

200 تا ارسال توی این تاپیک ها بود که این ادیتور به اینجا رسید .
اینا را نمیبینی
برو ببین من چند تا ارسال داشتم
ارسال های تو توی اونجا کجاست
ARAVANT کلی تلاش کرد که این ادیتورا داری میبینی
اون موقع که کسی جرات نداشت این ادیتور رو امتحان کنه و پر مشکل بود من نصب کرده بودم
اون موقع تو کجا بودی
صبر کردی تا کامل شد کپی کنی
حالا که درست شده شما 30 ثانیه قبل من عیبشا برطرف میکنی
اون موقع چرا نیمدی عیباشا برطرف کنی مهندس

من 1 ماه پیش این ادیتور روی انجمنم نصب بود
10 بار سوال پرسیدم که این عیب سایز داره و سایز غیر استاندارده
خود ARAVANT نتونست درست کنه
ولی محمد(اکسپرس موبایل )تونست
پس اون موقع که من هی پست میزدم خواهشا یکی کمک کنه و کسی محل نمیزاشت تو کجا بودی؟

تقصیر منه که تنها خوری نکردم
دیدم دغدغه همه یه ادیتوره گفتم بزارم دوستان هم مشکلشون حل بشه
پاسخ
با سلام خدمت مدیریت و کاربران محترم سایت؛

در ابتدا لازم می دونم که بگم انجمن های پشتیبانی جای دعوا نیست، و هیچ کاربری طبق قوانین حق توهین به کاربر دیگه چه در پیام خصوصی و چه در پست ها رو نداره. - کاربران گرامی لطفا طبق قوانین و ضوابط انجمن پست بذارن و از به حاشیه بردن اجتناب کنند.
این از اولین مطلب

در مورد هات ادیتور هم باید به عرضتون برسونم که ادیتوری پر از باگ هست ولی در کل برای انجمن ساز هایی مثل phpBB و Mybb از هیچی بهتره، اما خود من به عنوان کسی که زمان زیادی رو صرف سیستم های انجمن ساز کردم به شخصه اصلا از این ادیتور ها استفاده نمی کنم و از bbCode ادیتور پیشفرض سیستم برای انجمن تازه تاسیسم استفاده می کنم.

جناب آقای موسوی یک فایل به من دادند و گفتند که ادیتورشون با مشکل روبرو شده و فونتها رو بزرگ نمایش میده. من با بررسی ها متوجه شدم چند خط کد فایل ایشون کم داره که باعث بروز اختلال میشه و با افزودن کدهای مربوطه مشکل رو برطرف کردم.

و من اصلا در جریان کش و قوس های این تاپیک نبودم و بعد از اومدن و دیدن حرفهای دوستان گفتم که بیام و یه سری مسائل رو روشن کنم.

البته به دلیل اینکه من بسیار به سیستم phpbb علاقه دارم زیاد به این انجمن سر نزدم و آشنایی با افراد اینجا ندارم به جز دوستی که از قبل من با آقای موسوی داشتم.

جناب آقای h.ghahremani و آقای موسوی شما می تونستید بجای این همه کل انداختن و دعوا با هم و به کمک هم مشکلات این ادیتور رو برطرف کنید. و توی توسعه ی یک پلاگین قرار نیست مسابقه بدیم و یا همدیگه رو زیر سوال ببریم. اینجا انجمن پشتیبانیه نه میدون مسابقه.

دوستان اگه قراره به اینکه بگیم من اول کد رو تغییر دادم و اینا... خوب شما که بلدی چرا از phpbb استفاده نمی کنید؟
اگه اطلاع داشته باشید نصب مود توی phpbb حتی با راهنمای نصب هم مشکله و یک اشتباه کوچیک ممکنه که انجمن رو از کار بندازه.

همچنین دوستان کپی رایت کار همدیگه رو حفظ کنند و احترام هم دیگه رو داشته باشید.

با عذر خواهی و تشکر از مدیر محترم جناب آقای Pars

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۷/۳۰، ۲۱:۲۱:۵۱ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۱، ۰۶:۲۵:۲۴ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۴، ۱۶:۱۲:۵۴ عصر) ، hamid18 (۱۳۸۹/۸/۶، ۲۰:۰۲:۲۳ عصر)
من هم از شما عذر خواهی می کنم و اگر اشتباهی کردم به بزرگی خودتون ببخشید
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۷/۳۰، ۲۱:۵۹:۴۰ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۸/۱، ۰۰:۴۸:۳۳ صبح) ، BSE (۱۳۸۹/۸/۱، ۰۱:۳۵:۱۳ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۱، ۰۶:۲۹:۵۷ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۴، ۱۶:۱۸:۵۲ عصر)
منم نصب کردم واقعا خوبه حرف نداره
فقط مثلا چند روز پیش میخواستم زمینه متن رو رنگ بندازم که بصورت کد نشون داد
اما عالیه
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۱، ۰۰:۳۳:۳۸ صبح)golbazi نوشته است: منم نصب کردم واقعا خوبه حرف نداره
فقط مثلا چند روز پیش میخواستم زمینه متن رو رنگ بندازم که بصورت کد نشون داد
اما عالیه
سلام دوست من
من در پست اول کلی توضیح دادم

دوستانی که قبلا این ادیتور را نصب کردند یه سر به پست اول این تایپیک بزنند تا این مشکل حل بشه
پاسخ
 سپاس شده توسطدسیرونا (۱۳۸۹/۸/۱، ۱۰:۰۲:۴۳ صبح) ، ghanari (۱۳۸۹/۸/۱، ۱۵:۱۸:۲۲ عصر)
دوستانی که بعد از نصب توی اپرا و کروم مشکل دارن و هر 2 تا ادیتور رو نشون میده به صفحه مدیریت برن
بعد به پیکربندی برین
Clickable Smilies and BB Code
رو تنظیماتش رو کامل خاموش کنین
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطhady (۱۳۸۹/۸/۱، ۱۶:۳۹:۰۱ عصر) ، S-ARM (۱۳۸۹/۸/۱، ۱۶:۵۸:۲۳ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۸/۱، ۲۲:۰۸:۱۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۴، ۱۵:۵۱:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان