هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب اخرین ورژن مای بی بی ((( رایگان)))
Exclamation 
سلام نصب سیستم انجمن ساز مای بی بی کار اسانیست .
ولی باز هم هستند کسانی که دوست دارند از این سیستم استفاده کنند ولی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی نمیتوانند این کار رو انجام بدن .
اگر این عزیزان دوست دارند میتونن اینجا اعلام کنند تا اخرین ورژن این سیستم انجمن ساز رو به همراه پلاگینهای مورد نیاز و یک استایل زیبا به صورت کاملا رایگان داشته باشند

[تصویر:  e6875_s1.jpg]

نمونه این کار اون هم به صورت رایگان فقط در mybbiran موجود است

برای مشاهده نمونه کلیک کنید

یوزر :test
پسورد : 123456
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۷/۱۳، ۲۲:۰۲:۰۲ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۷/۱۳، ۲۲:۳۷:۲۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۷/۱۴، ۰۳:۵۸:۳۹ صبح) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۱۴، ۰۸:۳۲:۴۱ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۱۴:۰۷:۳۹ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۹/۹، ۱۷:۲۲:۵۰ عصر)
ممنون از فعالیتتون ولی سیستمی که راه انداختین خیلی ضعف داره و این که اصلا ظاهر کاربر پسندی نداره.
امیدوارم ناراحت نشده باشین اینو گفتم که بدونید جای کار بسیار هست.
موفق باشین
پاسخ
 سپاس شده توسطmahtab khanom (۱۳۸۹/۷/۱۴، ۰۸:۳۴:۰۰ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۹/۹، ۱۷:۲۳:۴۳ عصر)
خب برای شروع کار خوبه
همه اول تازه کارن
تلاش بیشتر=موفقیت بیشترCool
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۷/۱۴، ۰۴:۰۳:۱۸ صبح) ، mahtab khanom (۱۳۸۹/۷/۱۴، ۰۸:۳۳:۵۹ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۹/۹، ۱۷:۲۳:۴۱ عصر)
من یه سوپرایز خیلی بزرگ دارم که به جرات میتونم بگم برای اولین بار در مای بی بی یه اتفاق خیلی خوب برای دوستان مبتدی هست

منتظر باشید

به زودی علی هیدن با یه سوپرایز در حد تیم ملی میاد.........
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmahtab khanom (۱۳۸۹/۷/۱۴، ۰۸:۳۴:۱۲ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۹/۹، ۱۷:۲۳:۳۹ عصر)
این قالبو هر کس فارسی کرده پر از مشکله!
فکر نمی کنم شما هم بعد از اینکه یکی دو تا انجمن را رایگان نصب کردید باز هم بتوانید نصب کنید!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۷/۱۴، ۰۴:۰۳:۱۱ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۹/۹، ۱۷:۲۳:۳۷ عصر)
با سلام و ممنون از نظرهای سازننده همتون اره اینو من تقریبا تو چند ساعت درست کردم و یه نسخه کاملی نیست و دارم روی یه نسخه زیبا تر کاملتر و از همه نظر کاربر پسند تر درست میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۱۴:۰۸:۲۳ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۲۲، ۱۹:۱۸:۵۰ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۸، ۱۸:۲۸:۰۱ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۹/۹، ۱۷:۲۳:۳۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۲۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۵۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان