هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب زیبا ترین انجمن مای بی بی ( مهم )
زيبا كه نميدونم شايد يكم خشن خودتون ببينيد .

http://iranhack.ir
تيم امنيتي ايران هك

شاگرد هستيم سايت خودمون نيست Big Grin
پاسخ
بخاطر اینکه بعضی پلاگینا با قالبا نمیخورن قالب رو عوض نکردم ولی کلی امکانات داره

و مخصوصا عکسو کلیپ و اهنگای عروسک که همه دنبالشه با وی پی ان تو نت Big GrinWink

سایت باید وب مسترش خودشو نگیره بچه باحال باشه گیر کم بده بازدید بالا میره

www.superstar20.ir
پاسخ
سایت maxman عزیز جالب بود و خوب رو قالب کار کرده بود ، اما فکر کنم خیلی از رنگ مشکی استفاده کردی ، کمی قرمز و یا رنگ دیگه ای بیشتر توش کار میکردی بهتر بود ، اما درکل خوب بود .

و انجمن Esteghlal عزیز نیز خوب و پر محتوی بود اما فکر کنم ایشون میخوان به VB تغییر بدن که من تو یک پستشون خوندم ، ولی حالا می گم که کمی روی قالب کار کنی بهتر میشه ، یک قالب اختصاصی بخر و روش مانور بدید بهتره .

....
پاسخ
 سپاس شده توسط*Esteghlal* (۱۳۹۰/۱/۹، ۰۷:۰۶:۴۷ صبح)
بله میدونم چی میگی دادا

من قالب 4 تا نصب کردم پلاگینه اینکه کاربرام انتخاب کنن هم نصبه

ولی همه پلاگین ها به همین قالب اول میخوره ولی پلاگین های که من دوس داره مثه استایل پروفایل به هیچ قالبی نمیخوره کلا دردسر داره تنظیمش بیخیال شدم

مدت عمر انجمن من رم نگاه میکردی 24 روز 7000پستSmile
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۲:۰۸:۲۵ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۹، ۰۷:۰۸:۵۳ صبح)*Esteghlal* نوشته است: بله میدونم چی میگی دادا

من قالب 4 تا نصب کردم پلاگینه اینکه کاربرام انتخاب کنن هم نصبه

ولی همه پلاگین ها به همین قالب اول میخوره ولی پلاگین های که من دوس داره مثه استایل پروفایل به هیچ قالبی نمیخوره کلا دردسر داره تنظیمش بیخیال شدم

مدت عمر انجمن من رم نگاه میکردی 24 روز 7000پستSmile

درسته حواسم به این قضیه نبود !!!

24 روز 7000 پست خیلی عالیه ! یعنی روزی تقریبا 291 پست .... پس هیچی دیگه ما ببندیم بریم سر خونه زندگیمونSmile

....
پاسخ
 سپاس شده توسط*Esteghlal* (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۲:۰۱:۵۷ عصر) ، arix (۱۳۹۰/۲/۶، ۰۰:۱۱:۴۱ صبح)
دوستان به سایت فوتبالی ما هم یه سری بزنین ایراداتشو بگین Blush
لینک
پاسخ
 سپاس شده توسط*Esteghlal* (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۲:۰۱:۵۵ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۹، ۱۱:۴۱:۴۳ صبح)smz1368 نوشته است: دوستان به سایت فوتبالی ما هم یه سری بزنین ایراداتشو بگین Blush
لینک

انجمن شما نیز مطالب خوب با تعداد کاربرای بالا رو داره اما اگه شما هم رو قالب کار کنی بهتره ، و اینکه به نظر من هدرت رو تعییرانی روش بدی خیلی بهتره ، ولی یک نکته ، با این حال رتبه الکسای شما پایین هست ، پیشنهاد می کنم به سایت الکسا مراجعه کنید و تولبار الکسا رو نصب کنید و این کار رو نیز به اعضای انجمنتون نیز بگید که انجام بدن تا رتبه الکسای شما باتر بیاد ، البته برای این کار بهتره اعضا و خود شما انجمن رو رو صفحه Home Page مررگر تنظیم کنند تا با باز کردن مرورگر انجمن شما بالا بیاد تا الکسا سایت شما رو مورد بررسی بیشتری قرار بده .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطsmz1368 (۱۳۹۰/۱/۹، ۱۲:۰۹:۱۸ عصر)
سلام

فک کنم تا چند وقت دیگه میتونم ادعا کنم یکی از زیبا ترین انجمن های مای بی بی انجمن ترانه سراهاست

http://www.tarane-soraha.com

Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۱۰، ۰۲:۱۰:۵۹ صبح) ، arix (۱۳۹۰/۲/۶، ۰۰:۱۲:۳۰ صبح)
شرمندم سبحان جان، ولی من قالب دیفالت رو ترجیح میدم.
رنگبندی قالبت به نظرم جالب نیست یعنی نه رنگبندی به هم میاد نه آیکونا و عکس ها و.....
(نظر شخصی بود امیدوارم ناراحت نشی و دیگران هم سوء استفاده نکنن)
موفق باشین
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۱/۱۰، ۰۲:۴۴:۰۷ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۱۰، ۱۰:۰۶:۰۱ صبح) ، arix (۱۳۹۰/۲/۶، ۰۰:۱۳:۲۸ صبح)
(۱۳۹۰/۱/۱۰، ۰۲:۱۴:۰۰ صبح)AR@KST@R نوشته است: شرمندم سبحان جان، ولی من قالب دیفالت رو ترجیح میدم.
رنگبندی قالبت به نظرم جالب نیست یعنی نه رنگبندی به هم میاد نه آیکونا و عکس ها و.....
(نظر شخصی بود امیدوارم ناراحت نشی و دیگران هم سوء استفاده نکنن)
موفق باشین

نه چرا ناراحت

تو فکر آیکون ها هستم در مورد رنگبندی هم کار خودمه گرافیستمون بیاد تغییر میکنه

البته گفتم چند وقته دیگهBig Grin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان