هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش جامع نصب MyBB به صورت تصویری
با سلام

من از هاست ویندوزی استفاده می کنم.php 5 و mySql 5 و MyBB Version 1.6.1 .انجمن کامل و بدون خطا نصب شد.فارسی ساز هم نصب کردم.قسمت ادمین هم کاملا صحیح کار می کنه ولی سایت اصلی ارور میدهد :

کد php:
Warning: require_once(./global.php) [function.require-once]: failed to open streamNo such file or directory in C:\HostingSpaces\xxxxxx\forum.e-heyat.com\wwwroot\index.php on line 18

Fatal error
: require_once() [function.require]: Failed opening required './global.php' (include_path='.;C:\php5\pear'in C:\HostingSpaces\xxxxxx\forum.e-heyat.com\wwwroot\index.php on line 18 

آدرس قروم : http://forum.e-heyat.com

در ضمن SMF را هم بر روی همین هاست بدون مشکل نصب کرده ام.

پیشاپیش از راهنمایتون تشکر می کنم.
پاسخ
خوب ارور رو نگاه کنید - چه فایلی رو داره ارور میده ؟! همون رو اصلاح کنید
پاسخ
با سلام
من همه کارهایی که گفتید انجام داده ام اما باز هم نمیشه نصب کرد.
این پیغام را میدهد.
MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Error Type:
MyBB Error (41)
Error Message:
Your board has not yet been installed and configured. Please do so before attempting to browse it.

اینم آدرس سایتم animebest.gigfa.com
نیاز جدی به یک همکار
http://esut.gigfa.com
پاسخ
(۱۳۸۸/۵/۱۱، ۱۲:۲۷:۲۷ عصر)Pars نوشته است: تدارکات [تصویر:  wrench.png] [b] [تصویر:  wrench.png] [b] نصب:[/b][/b]

1- آپلود فایل های MyBB:
در پوشه ای که شما بسته MyBB را استخارج کرده اید، دو پوشه وجود دارد: Documentation و Upload.
به پوشه Upload بروید و تمام فایل ها و پوشه ها در موجود در آن را در سرور خود آپلود کنید ( پوشه Documentation شامل چند سند مورد توجه است که ممکن است شما بخواهید آن را بخوانید، اما آپلود این پوشه نیاز نیست).
معمولا این فایل ها در یک دایرکتوری فرعی مانند: "انجمن ها"، "انجمن"، "جامعه" یا MyBB آپلود می شوند. با این حال، هر جا که شما میخواهید ان ها را آپلود کنید.فقط جایی را که فایل ها را آپلود کرده اید به یاد داشته باشید.

چیزهایی را که به یاد داشته باشید:

*اطمینان حاصل کنید که ساختار دایرکتوری نگه داشته شده باشد.
فایل ها در admin دایرکتوری باید در دایرکتوری به نام admin اپلود شده باشند، فایل ها در archive دایرکتوری باید در دایرکتوری به نام archive آپلود شده باشند و ... .

*اطمینان حاصل کنید که:
- php, .html, .css. و فایل های متنی دیگر را در حالت ASCII آپلود کرده اید.
- gif, .jpg, .png. و هر فایل مضاعف دیگر را در حالت مضاعف آپلود کرده باشید.
(مستندات نرم افزار FTP خود را ببینید)

2- فایل های CHMOD:
مذاحل این صفحه بستگی به این دارد که سرور شما چه پلت فرمی را اجرا کرده باشد. بیشتر میزبان های وب سرورهای لینوکس را اجرا می کنند، اما اگر شما مطمئن نیستید، با میزبان وب خود در میان بگذارید.

مقدمه:
MyBB نیاز دارد که فایل ها و پوشه های معین دسترسی های مختلفی را به منظور قابل نوشته شدن آن ها داشته باشند. با این حال، دسترسی های مورد نیاز به اینکه چه طور سرور شما نصب شده باشد بستگی دارد. پوشه ها معمولا باید روی 777 تنظیم شوند. تنظیم فایل ها روی 777 دسترسی "خواندن/نوشتن/اجرا کردن" را برای هر کاربری از سرور فراهم میکند، که ممکن است یک خطر امنیتی ایجاد کند، اما نصب و بهره برداری بدون مشکل را فراهم میکند. شما معمولا می توانید به فایل ها دسترسی 666 بدهید.

اگر شما از یک برنامه GUI (رابط کاربری گرافیکی) استفاده می کنید، پس معمولا، باید بتوانید روی فایلی که می خواهید " "CHMOD کنید کلیک راست نموده و چیزی مثلProperties" " یا " "CHMOD را انتخاب کنید. در SmartFTP 2.0 گزینه "Properties / CHMOD" خوانده می شود. وقتی که پنجره ی صحیح را یافتید به احتمال زیاد گزینه هایی(جعبه های علامت گذاری) برای انتخاب دسترسی وجود دارند.

اگر سرور شما ماژول CGI را اجرا می کند، کاربری که استفاده می شود معمولا ریشه یا کاربر اصلی است. در صورتی که نیاز به امنیت بیشتری باشد سطح دسترسی برای گروه یا دیگران میتواند مقدار کمتری تنظیم شود.

سطح دسترسی برای گروه یا دیگران میتواند مقدار کمتری تنظیم شود در صورتی که نیاز به امنیت بیشتری باشد. لطفاً با هاست سایت خود برای نحوه ی انجام این کار تماس بگیرید.

تغییرات ضروری:
فایل ها و پوشه هایی که نیاز به تغییر CHMOD برای نصب MyBB دارند عبارتند از:

کد php:
filename                    CHMOD Permission

--------------------------------------------
 ./
inc/config.php              666

./inc/settings.php            666

./cache/                         777

./cache/themes/             777

./uploads/                      777

./uploads/avatars/           777 

تغییرات اختیاری:
فایل ها و پوشه هایی که ممکن است با تغییر CHMOD عملکرد بهتری داشته باشند عبارتند از:

کد php:
filename                          CHMOD Permission

--------------------------------------------
 ./
admin/backups/                                    777

./inc/languages/english/all files                  666

./inc/languages/english/admin/all files          666 

سرور های ویندوز
در صورتی که فروم شما تحت سرور های با سیستم عامل ویندوز بنا شده است(توجه داشته باشید که صحبت ما در مورد کامپیوترتان نیست، بلکه سرور که در آن فایل های خود را قرار می دهید)، شما ممکن است نیاز داشته باشید که علامت فقط خواندن را برای فایلهای بالا بردارید. لطفا برای نحوه انجام کار با میزبان وب خود تماس بگیرید.

سلام

سوال من در مورد حق دسترسی ها هست.

شما در تغييرات اختياری دسترسی ها گفتين که به اين فايلها بهتر هست که حق دسترسی ذکر شده رو بديم تا سيستم بهتر کار کنه. حال با توجه به اينکه زبان فارسی هم به نسخه فارسی مای بی بی اضافه شده آيا بايد حق دسترسی هايی که به زبان انگليسی فرموده ايد بديم، به فايلهای زبان فارسی هم حق دسترسی مشابه همان اعمال کنيم يا اينکه نيازی نيست؟

در پناه زيباترين
من ملک بودم و فردوس برين جايم بود آدم آورد در اين دير خراب آبادم
www.beheshtiyan.net
www.beheshtiyan.net/forum
پاسخ
*اطمینان حاصل کنید که:
- php, .html, .css. و فایل های متنی دیگر را در حالت ASCII آپلود کرده اید.
- gif, .jpg, .png. و هر فایل مضاعف دیگر را در حالت مضاعف آپلود کرده باشید.
(مستندات نرم افزار FTP خود را ببینید)

يعني چي ؟؟
راستي چطوري ميتونم محتويات فايل Update را در سرورم آپلود كنم
آقا مشكل رفع شد
اول فايل Upload را به صورت زيپ كردم
بعدش در سايتم آپلود كردم
بعد يك گزينه داشت به اسم Extract كه درست شد

حالا بايد چيكار كنم ؟؟
پاسخ
یه سوال از طرف یه اماتورBig Grin ببخشد این فایل ها رو تو کدوم قسمت هاست اپلود کنم دقیقا بگید تو صفحه ی کنترل پنل کجا برم
پاسخ
در روت - در جای خاصی نیست
همون صفحه اصلی هاست
پاسخ
سلام
من نصب رو کامل انجام دادم ولی 2 تا مشکل دارم.ممنون میشم اگه کمک کنید.

اول اینکه کنترل پنل مدیریت هر جا که کلیک می کنم دائم ازم پسوورد می خواد وباید پسوورد رو دوباره تایپ کنم. در ضمن داخل فروم هم لاگین که میکنم پیام میده با موفقیت انجام شد اما وارد نمیشه و اسمم رو guest می نویسه

دوم اینکه هر تغییری که میدم ذخیره نمیشه.مثلآ زبان رو میزارم رو فارسی SAVE می زنم اما دوباره که میام میبینم هنوز ENGLISH .

فکر میکنم به یه جا باید دسترسی نوشتن بدم که ندادم اما نمی دونم کجا اگه میشه بگید این تنظیمات تو کدوم فایل ذخیره میشه؟
پاسخ
درود
1- کوکی ها را تنظیم کنید.
2- دسترسی فایل ها را درست کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطsafdari (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۱۷:۳۱:۱۶ عصر)
سلام بر دوستان گل
جدا ناراحتم
مغذم سوت کشید از بس گشتم کجا آپ کنم
هاست بنده لینوکس هست اینم آدرسش http://www.irantuner.com/
هرچی گشتم نتونستم جایی برای آپ کردن پیدا کنم آقا مشکل فقط اینه اگه اینو اساتید لطف کنن بگن مشکلم حل میشه
خواهش میکنم کمک کنید...مساله ی آبرومه اگه تا شنبه سایتم راه اندازی نشه جدا آبروم میره
ممنون
جمع ماشین بازای ایرانHeart
http://www.irantuner.com
انجمن خودرو و موتورسیکلت
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش جامع نصب پلاگین MyBB (افزونه) Pars 139 160,619 ۱۳۹۸/۱۰/۲۵، ۰۵:۰۷:۵۷ صبح
آخرین ارسال: shapor zangena
Thumbs Up آموزش جامع نصب MYBB بر روی لوکال هاست به صورت تصویری Amin Yaghubi 22 16,255 ۱۳۹۴/۷/۱۵، ۲۰:۴۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان