هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش جامع نصب MyBB به صورت تصویری
سلام دوستان عزیز
یه خواهش ازتون دارم
بچه ها کسی پیدا میشه آموزش آپلود ونصب انچمن مای بی بی رو بروی دایرکت ادمین بصورت کامل و تصویری قرار بده یا لاقل آدرس بده بریم دانلود کنیم

دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط1Fazz.net (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۳:۱۴:۴۵ عصر)
سلام به دوستان عزیز .... و خسته نباشید به برو بچ ... مخصوصاً مدیران گل ...
ـ
ـ
ـ من تمام راهنماییها و آموزشهای مفیدتون رو مطالعه کردم با اینکه اصلاً هاست ندارم ولی خیلی جالب و مورد پسند بود و در واقع اطلاعات بسیار مفیدی کسب کردم .. خوشبختانه باعث شد یک هاست رایگان برای خودم دست و پا کنم ... گیگفا ... حالا هم تمام مراحل رو به دقت انجام دادم و نرم افزار اف تی پی فایرفاکس رو هم فرا گرفتم .... چیز زیادی از مدیریت نمیدونم و حتی اولین بارمه که میخوام ابر متن ایجاد کنم .. من حتی وبلاگ هم نداشتم .. اما در این یک هفته خیلی مطالعه داشتم و به نظرم الآن با توجه به گشت و گزارم در سایت های مفیدی همچون این سایت ... به اطلاعات کافی رسیده باشم ..

از همتون ممنونم و امیدوارم خدا کارتون رو درست کنه که به دیگران اهمیّت میدید ...
در ضمن باید بگم ... دوستان عزیز سعی کنید سوالاتی که میپرسید تکراری نباشه .. چون با همه اینها من بازم شاهد اینم که بسیاری از سوالات پشت سر هم نه در این تاپیک بلکه در تاپیک های دیگر هم تکرار میشه و این از صبر و حوصله مدیران کم میکنه و ما هم راضی نیستیم مدیران فعال ما به این دلیل حضور خودشونو از ما دریغ کنند ..
با تشکر .... بدرود SmileSmileSmile
http://atmbax.com
http://www.farsfamily.com
htt[://adamlambert.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط1Fazz.net (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۳:۱۴:۴۱ عصر) ، ECh (۱۳۹۲/۴/۹، ۱۹:۵۷:۴۹ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۰۲:۳۰:۴۳ صبح)meysam220 نوشته است: سلام دوستان عزیز
یه خواهش ازتون دارم
بچه ها کسی پیدا میشه آموزش آپلود ونصب انچمن مای بی بی رو بروی دایرکت ادمین بصورت کامل و تصویری قرار بده یا لاقل آدرس بده بریم دانلود کنیم

نصب انجمن که یه جور هست فقط موقع نصب باید دستری را درست قرار دهید و فایل کانفیگ را طبق راهنا درستش کنی.
برای آپلود هم توی هر فولدری که میری پایین صفحه گزینه آپلود هس از اون طریق میتونی آپلود کنی . اگه هنوز نصب کردی به نظر من برو سی پنل بگیر چون من خودم دایرکت ادمین داشتم خیلی عذاب کشیدم الان دارم تغییر سرور میدم تا راحت شم.
پاسخ
 سپاس شده توسط1Fazz.net (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۳:۱۴:۳۴ عصر)
در مورد تغییر نوع هاست من هم موافقم چون خودم داشتم
اصلا کار باهاش راحت نیست و محدودیت های خودش رو داره
ولی سی پنل به مراتب بسیار راحت تره
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط1Fazz.net (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۳:۱۴:۲۳ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۱۱:۲۹:۳۷ صبح)hamidtbt نوشته است:
(۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۰۲:۳۰:۴۳ صبح)meysam220 نوشته است: سلام دوستان عزیز
یه خواهش ازتون دارم

نصب انجمن که یه جور هست فقط موقع نصب باید دستری را درست قرار دهید و فایل کانفیگ را طبق راهنا درستش کنی.
برای آپلود هم توی هر فولدری که میری پایین صفحه گزینه آپلود هس از اون طریق میتونی آپلود کنی . اگه هنوز نصب کردی به نظر من برو سی پنل بگیر چون من خودم دایرکت ادمین داشتم خیلی عذاب کشیدم الان دارم تغییر سرور میدم تا راحت شم.

ممنونم دوست عزیز
انجمن رو آپلود کردم ولی نمیتونم دسترسی ها رو تعیین کنم
میشه اینو یه مقدار توضیح بدی
کدوم فایلها و کدوم پوشه ها
----------
و اینکه آدرس و اسه نصب انجمن چه جوری میشه
من تو تو root هاستم یه پوشه درست کردم و اسمش رو فروم گذاشتم و داخل اون انجمن رو آپلود کردم
حالا آدرس نصب چه جوری میشه ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط1Fazz.net (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۳:۱۴:۱۸ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۱۹:۱۱:۱۴ عصر)meysam220 نوشته است: ممنونم دوست عزیز
انجمن رو آپلود کردم ولی نمیتونم دسترسی ها رو تعیین کنم
میشه اینو یه مقدار توضیح بدی
کدوم فایلها و کدوم پوشه ها

(۱۳۸۸/۵/۱۱، ۱۲:۲۷:۲۷ عصر)Pars نوشته است: تدارکات [تصویر:  wrench.png] [b] [تصویر:  wrench.png] [b] نصب:[/b][/b]

2- فایل های CHMOD:
مذاحل این صفحه بستگی به این دارد که سرور شما چه پلت فرمی را اجرا کرده باشد. بیشتر میزبان های وب سرورهای لینوکس را اجرا می کنند، اما اگر شما مطمئن نیستید، با میزبان وب خود در میان بگذارید.

مقدمه:
MyBB نیاز دارد که فایل ها و پوشه های معین دسترسی های مختلفی را به منظور قابل نوشته شدن آن ها داشته باشند. با این حال، دسترسی های مورد نیاز به اینکه چه طور سرور شما نصب شده باشد بستگی دارد. پوشه ها معمولا باید روی 777 تنظیم شوند. تنظیم فایل ها روی 777 دسترسی "خواندن/نوشتن/اجرا کردن" را برای هر کاربری از سرور فراهم میکند، که ممکن است یک خطر امنیتی ایجاد کند، اما نصب و بهره برداری بدون مشکل را فراهم میکند. شما معمولا می توانید به فایل ها دسترسی 666 بدهید.

اگر شما از یک برنامه GUI (رابط کاربری گرافیکی) استفاده می کنید، پس معمولا، باید بتوانید روی فایلی که می خواهید " "CHMOD کنید کلیک راست نموده و چیزی مثلProperties" " یا " "CHMOD را انتخاب کنید. در SmartFTP 2.0 گزینه "Properties / CHMOD" خوانده می شود. وقتی که پنجره ی صحیح را یافتید به احتمال زیاد گزینه هایی(جعبه های علامت گذاری) برای انتخاب دسترسی وجود دارند.

اگر سرور شما ماژول CGI را اجرا می کند، کاربری که استفاده می شود معمولا ریشه یا کاربر اصلی است. در صورتی که نیاز به امنیت بیشتری باشد سطح دسترسی برای گروه یا دیگران میتواند مقدار کمتری تنظیم شود.

سطح دسترسی برای گروه یا دیگران میتواند مقدار کمتری تنظیم شود در صورتی که نیاز به امنیت بیشتری باشد. لطفاً با هاست سایت خود برای نحوه ی انجام این کار تماس بگیرید.

تغییرات ضروری:
فایل ها و پوشه هایی که نیاز به تغییر CHMOD برای نصب MyBB دارند عبارتند از:

کد php:
filename                    CHMOD Permission

--------------------------------------------
 ./
inc/config.php              666

./inc/settings.php            666

./cache/                         777

./cache/themes/             777

./uploads/                      777

./uploads/avatars/           777 

تغییرات اختیاری:
فایل ها و پوشه هایی که ممکن است با تغییر CHMOD عملکرد بهتری داشته باشند عبارتند از:

کد php:
filename                          CHMOD Permission

--------------------------------------------
 ./
admin/backups/                                    777

./inc/languages/english/all files                  666

./inc/languages/english/admin/all files          666 

سرور های ویندوز
در صورتی که فروم شما تحت سرور های با سیستم عامل ویندوز بنا شده است(توجه داشته باشید که صحبت ما در مورد کامپیوترتان نیست، بلکه سرور که در آن فایل های خود را قرار می دهید)، شما ممکن است نیاز داشته باشید که علامت فقط خواندن را برای فایلهای بالا بردارید. لطفا برای نحوه انجام کار با میزبان وب خود تماس بگیرید.

(۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۱۹:۱۱:۱۴ عصر)meysam220 نوشته است: و اینکه آدرس و اسه نصب انجمن چه جوری میشه
من تو تو root هاستم یه پوشه درست کردم و اسمش رو فروم گذاشتم و داخل اون انجمن رو آپلود کردم

(۱۳۸۸/۵/۱۱، ۱۲:۳۸:۵۱ عصر)Pars نوشته است: نصب کننده:
این صفحه طرح کلی صفحه های نصب MyBB را بیان می کند. صفحاتی که نیاز به ورود کاربر به صفحه های جداگانه با جزییات بیشتر دارند.

نصب کننده دایرکتوری "install" را در پوشه MyBB پیدا می کند.برای مثال اگر انجمن شما در مکان زیر باشد:
http://www.example.com/forum
شما نصب کننده خود را در مکان زیر پیدا خواهدی کرد:
http://www.example.com/forum/install
اگر شما نمی توانید نصب کننده را پیدا کنید، لطفا بررسی کنید که شما فایل هایتان را در مکان درست آپلود کرده باشید.(برای بررسی با میزبان وب خود مشورت کنید)

پاسخ
 سپاس شده توسطmeysam220 (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۲۱:۵۸:۲۳ عصر) ، 1Fazz.net (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۳:۱۴:۰۴ عصر)
نقل‌قول: و اینکه آدرس و اسه نصب انجمن چه جوری میشه
http://www.example.com/forum
پاسخ
 سپاس شده توسط1Fazz.net (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۳:۱۳:۵۷ عصر)
سلام برای من با هاست vgig.ir در مرحله سوم قبل از معرفی دیتا بیس این ارور رو میده چیکارش کنم؟
Warning [2] require(/home/vol13/vgig.ir/vgig_7047706/htdocs/public_html/forum//inc/config.php) [function.require]: failed to open stream: Permission denied - Line: 56 - File: install/index.php PHP 5.2.16 (Linux)
File Line Function
/install/index.php 56 errorHandler->error
/install/index.php 56 require
پاسخ
 سپاس شده توسط1Fazz.net (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۳:۱۳:۴۷ عصر)
سلام ...
من چطوری میتونم لینک انجمنم رو از روی
http://www.srkrani.com/forum
به
http://www.srkrani.com/
تغییر بدم ؟؟

ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسط1Fazz.net (۱۳۸۹/۱۱/۲، ۲۳:۱۳:۳۶ عصر)
سلام من یه هاست رایگان از 000 وب هاست گرفتم،میخاستم ببینم میشه روش این سیستمو نصب کرد؟؟
من این فایلها رو توی ftp آپلود کردم اما ادرس رو که میزنم Error 404 Not Found میده؟

مشکل از کجاست؟؟

در ضمن،اگه کسی هست که میتونه زحمت بکشه واسم این کارو انجام بده ممنون میشم پ.خ بده.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش جامع نصب پلاگین MyBB (افزونه) Pars 139 160,878 ۱۳۹۸/۱۰/۲۵، ۰۵:۰۷:۵۷ صبح
آخرین ارسال: shapor zangena
Thumbs Up آموزش جامع نصب MYBB بر روی لوکال هاست به صورت تصویری Amin Yaghubi 22 16,325 ۱۳۹۴/۷/۱۵، ۲۰:۴۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان