هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تظر شما برای ساخت پلاگین
یه پلاگین میخوام که وقتی به یه کاربر اعتبار میدی مثل پلاگین تشکر زیر همون ارسال بنویسه که فلان کاربر از دکمه اعتبار استفاده کرده .Big Grin
پاسخ
پلاگین که بشه از پیام خصوصی تشکر کردSmile
عکس را به اندازه مورد نظر کوچیک کرد مثل ورد پرس
پاسخ
سلام نمیدونم این شدنی هست یا نه اما اگر بشه چه شود. یه پلاگینی آماده بشه که با دادن کد گوگل آنالیز در پنل مدیریت بشه رویداد های آمار سایت رو بررسی کرد.چنین افزونه ای برای وردپرس یادمه بود. اگر این آماده بشه تو کل دنیا مثل بمب صدا میده.شرمنده پارس عزیز که این تاپیک رو آوردم بالا.اتفاقی دیدمش.
پاسخ
پلاگین گروه های اجتماعی و همینطور یک پلاگین سایت ساز(که بتونیم به جای پرتال ازش استفاده کنیم یا همون سایت شبیه میهن دانلود که واقعا مای بی بی تنها چیزی که کم داره همین یک صفحه ی اول و سایت خوبه)
پاسخ
استقبال نمیشه چون تا حالا به یه مورد از سفارشا هم رسیدگی نکردید پس پیشنهاد دادن تو این تاپیک بنظر بی مورده!Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۳:۲۷:۴۳ عصر)
سلام یه پلاگین میخواستم ، البته اگه زحمتی نیس !! Blush

البته فکر کنم قبلا گفته شده ، منم معذرت میخوام که اسپم اضافی زدم !

اسمش پلاگین مدال هست فک کنم Blush

من اینو میخوام ( تو عکس بهتر معلومه !! ) Tongue

[تصویر:  j95ipegjmrjp6zogm8u.jpg]

Blush ممنون میشم

BlushHeart آی لاو یو مای بی بی ایران HeartBlush
پاسخ
پلاگین مدال ها در انجمن VIP است
پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۰۱:۴۶:۳۵ صبح)
پس ما بی نصیب بمونیم !!UndecidedSad ممنون دوست عزیزHeart
پاسخ
سلام

یه پیشنهاد داشتم.
تو بعضی از انجمن ها بحث ها به شکل موافقم/مخالفم پیش می ره.
پیشنهاد داشتم پلاگینی ساخته بشه که مانند پلاگین تشکر باشه ولی با دو گزینه. بشه موافقم و مخالفم برای ارسال ها زد و بعد از زدن این گزینه مانند پلاگین تشکر، لیست افراد موافق و مخالف به طور مجزا نمایش داده بشه.

موفق باشید
یا علی
پاسخ
سلام من این پلاگین رو میخوام(با مثال توضیح میدم):
من یک فیلد از نوع جعبه ی چک میسازم
گزینه ها A-B-C و Other هست
حالا میخوام کاری کنم که وقتی جواب فرد هیچ کدام از این ها نبود روی گزینه ی Other کلیک کنه و بعدش خودش جوابی بنویسه که تو گزینه ها نیست
مثلا: گزینه ها اول-دوم-سوم-دیگر باشند و فرد میخواد چهارم رو انتخاب کنه . تیک گزینه ی دیگر رو میزنه و یک فیلد متن براش باز میشه و اونجا مینویسه چهارم
امیدوارم که منظورم رو بفهمینUndecided
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان