هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این ترفند را در زیبافروم بخوانید
سلام دوستان

یک ترفند براتون آماده کردم که برای پیدا کردنش کلی زحمت کشیدم.

فکرش رو بکنید، با این ترفند بی نهایت ساب دامین برای سایتتون دارید که اگه وارد کنن، توی همون ساب دامین سایتتون رو نشون میده، حتی این ساب دامین می تونه فارسی هم باشه.
به عنوان مثال:
کد:
دانلود.zibaforum.com
aksdfjasdfsadfasdfasdfv.zibaforum.com
یا هرچیزی دیگری،
خوب اگه تک تک اینا رو به گوگل معرفی کنید، دوباره سایتتون با آدرس جدیدش(ساب دامین) توی گوگل ایندکس میشه و ...

اینا رو گفتم که ارزش این ترفند رو بدونین و برای مطالعه اش به کلبه سوت و کور من که بسان سرای بی کسی هستش بیایید.

لینک این ترفند در انجمن من

خواهش می کنم، کم لطفی نکنید و بیایید توی انجمنم ترفند رو بخویند به دلایل زیر:
1- با اومدنتون یک محبتی به من صفر بازدید کرده اید.Big Grin
2- ترفند کاربردی هستش.
3- واقعا ارزشش رو داره
4-...
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۲۰، ۱۷:۳۸:۱۶ عصر) ، pouya1364 (۱۳۸۹/۶/۲۰، ۱۷:۴۱:۲۶ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۶/۲۰، ۱۷:۵۳:۵۰ عصر) ، محمدی (۱۳۸۹/۶/۲۰، ۱۸:۴۹:۵۲ عصر) ، Ahmad (۱۳۸۹/۶/۲۰، ۱۹:۲۸:۱۵ عصر) ، cniran (۱۳۸۹/۹/۳۰، ۱۴:۴۴:۴۲ عصر) ، chelseafc1 (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۰:۲۵:۵۲ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۰۰:۲۳:۳۳ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۵/۲۸، ۱۵:۱۶:۲۷ عصر)
سلام دوستان چون من آدم قانعی هستم دیگه گفتم بسه، از این به بعد هرکس دوست داشت بیاد تو انجمنم برای همین
ترفند داشتن بی نهایت ساب دامین رو به اضافه توضیحات اضافه تر از پست توی فرومم اینجا می آورم(در ضمن از saeli که اومد و نظر لطفشو نوشت تشکر می کنمHeart):
له ترفند داشتن بی نهایت ساب دامین، اما چطور؟
با ذکر مثال عرض می کنم.
این یک ترفند پرکاربرد هستش که هرکی بدونه می تونه خوب ازش استفاده کنه، شما هر ساب دامینی رو که دوست دارین برای زیبافروم وارد کنید، چه فارسی و چه انگلیسی،
مثلا هر کدوم از این آدرس ها رو توی مرورگرتون کپی کنید و اینتر کنید:
کد:
اسکریپت.zibaforum.com
freee.zibaforum.com
www.slasdfskadjfasl.zibaforum.com
می بینید که باز هم انجمن من رو نشون میده.
(که البته این که چه چیزی رو بخواهید که نشون بده هم قابل تنظیمه)

امیدوارم با این مقدمه خسته نشده باشید؛ اما روال کار:
Subdomains>Create a Subdomain>*.yourdomain.com
به زبون خودمون:
وارد بخش ساب دامین هاتون می شید، و یک ساب دامین با نام "*"/ستاره می سازید.
این به این معنی است که هر ساب دامینی که وجود نداشت ستاره حساب میشه و آدرسی که توی هاستتون برای این ساب دامین تنظیم کردین رو نشون میده که من روی انجمن زیبافروم تنظیم کردم.

اما یک کاربرد دیگه :
بعضی می گفتن اگه ما بخوایم هر ساب دامینی که تایپ شد باز تغییر مسیر بده و صفحه اصلی فروم یا سایت رو باز کنه چکار کنیم؟ در جواب باید بگم که به نظر من 2 راه وجود داره:
1- ری دایرکت کردن اون دامینی که با نام * ساختین در پنل هاستتون.
2- برای ساب دامینتون یک پوشه بسازید، و در اون کد رفرش را در یک فایل با نام index.php قرار بدهید، به این ترتیب هر ساب دامینی که تایپ بشه باز تغییر مسیر پیدا میکنه و سایت اصلی باز میشه.

این کاربرد دومی رو الان نگاه کردم دیدم سایت coo.ir داره استفاده میکنه، آخه هر ساب دامینی تایپ می کردم تغییر مسیر می داد به دامین اصلی.
باز هم تشکر.
اين همه خوني كه دنيا بر دل ما مي كند
جاي ما هر كس كه باشد ترك دنيا مي كند
هر زمان گويم كه فردا ترك دنيا مي كنم
چونكه فردا مي رسد امروز و فردا مي كنم

[تصویر:  mahdinews_ir.gif]

شارژ رایتل را از راتل تهیه کنید!!!
با irUR لینک دومتری رو بکن چند حرفی!
پیشنهاد می کنم به این موضوع هم سری بزنید: دامنه های فروشی من - ارزشمند و ملی
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۲۲، ۱۸:۳۰:۲۲ عصر) ، chelseafc1 (۱۳۸۹/۱۱/۲۷، ۰۰:۲۵:۴۹ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۵/۲۸، ۱۵:۱۶:۵۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان