هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین پنهان برای گروه ها SCD Hide From Groups
سلام . پلاگین سالمه و کار میکنه اما بعضی تگ ها مثل [IMG] رو نشون میده . منظورم محتویاتش نیست . خود تگ رو نشون میده و محتویاتش رو پنهان میکنه . سه چهار تا از دوستان هم توی این تاپیک این سوال رو مطرح کردن اما کسی به سوال اون ها توجهی نکرد
نقل‌قول: سلام

من تنظیمات را مانند عکسی که این دوستمون گذاشتن انجام دادم .

عکس ها پاک میشه ( 2 تا گروشه IMG می مونه ، میشه اونا را هم پاک کرد ؟)

ولی لینک ها پاک نمیشه .

مشکل از کجاست ؟

نقل‌قول: پلاگین جالب و خوبیه فقط دو تا مشکل کوچولو داشتم:
- در مورد لینکها بیشتر لینکها رو داره درست عمل میکنه و مخفی نشون میده ولی بعضی از لینکها ظاهرا از زیر دستش در میره و لینک رو کامل نشون میده با اینکه هر دو لینک در دو پست از یک تاپیک و از یک فروم هستنند!!

- مشکل دوم:
من در قسمت "متن مورد نظر برای نمایش را وادر کنید" مثلا نوشتم پیغام سیستم. اما موقع نمایش اون متن رو به صورت هایپرلینک نامربوط نشونش میده و یه عبارت http:// هم اولش هست. سعی کردم تگ hyml بذارم و ممثلا از <b> و </b> استفاده کنم. مشکل هایپرلینک حل شد ولی قبل و بعد از عبارت پیغام سیستم مای کد رو هم نشون میده و بعد ادامه متن رو نشون میده. یعنی مثلا مینویسه:

[img]پیغام سیستم:[/img] این بخش برای اعضا قابل مشاهده است. ورود/عضویت
و در واقع [img] و [/img] نباید نشون بده. واسه مای کد URL و .. هم همینطور.

. چطوری میشه این مشکل پلاگین رو حل کرد ؟ با تشکر
پاسخ
سلام
منم یه تازه واردم
من هم این پلاگین ورژن 2.2 رو نصب کردم ولی کار نمیکنه وتو هیچ گروهی عمل نمیکنه وهمه لینکها رو نشون میده
تنها چیزی که در پلاگین لینکهارو در حالت مهمان غیر فعال میکنه پلاگین (پنهان کردن لینک از مهمان)
لطفا راهنمایی کنید
من میخوام که کاربر مهمان لینکها رو نبینه
پس از ثبت نام در حالت منتظر فعال شدن بمونه تا ادمین فعالش نکنه نتونه لینکها رو ببینه
برنامه پنهان کردن از گروه باید همین کار رو بکنه ولی نمیکنه
احتمال داره بخاطر ورژن مای بیبی باشه من ورژنMyBB_1600+full plugin+persian نصب کردم
با سپاس
پاسخ
دوستان روشش اینه که بجای ردیف اول که اسم گروه را بزنید باید عدد ردیف آنرا وارد کنید
مثلا برای مهمان عدد1 وبعد کاما گذاشته وعدد 2 را برای رجیستر شده ها بگذارید
من خودم
در تنظیمات نهوه اکتیو شدن کاربرا را گذاشتم بوسیله مدیر
وردیف اول رو با شماره 1 که مربوط به مهمان و5 منتظر اکتیو هستش انتخاب کردم
این روش خوبی برای فعال کردن رجیستر شده ها پس از پرداخت حق عضویت هست
متاسفانه من دسترسی به اپلود فایل در سایت ندارم وگرنه عکس اماده کردم براتون بزارم
با تشکر

فقط الان یک مشگلی دارم اینه که تو پستها اگر اسم سایت رو دستی بنوسی وارسال کنی مخفی نمیشه
ولی اگه از گزینه درج یوار ال استفاده کنی مخفی میشه
کسی میدونه چه کدی تو ردیف اخر بزنیم که اونارو هم مخفی کنهWink
پاسخ
(۱۳۹۱/۵/۱۳، ۱۶:۵۶:۴۹ عصر)spiderman1 نوشته است: دوستان روشش اینه که بجای ردیف اول که اسم گروه را بزنید باید عدد ردیف آنرا وارد کنید
مثلا برای مهمان عدد1 وبعد کاما گذاشته وعدد 2 را برای رجیستر شده ها بگذارید
من خودم
در تنظیمات نهوه اکتیو شدن کاربرا را گذاشتم بوسیله مدیر
وردیف اول رو با شماره 1 که مربوط به مهمان و5 منتظر اکتیو هستش انتخاب کردم
این روش خوبی برای فعال کردن رجیستر شده ها پس از پرداخت حق عضویت هست
متاسفانه من دسترسی به اپلود فایل در سایت ندارم وگرنه عکس اماده کردم براتون بزارم
با سپاس

فقط الان یک مشگلی دارم اینه که تو پستها اگر اسم سایت رو دستی بنوسی وارسال کنی مخفی نمیشه
ولی اگه از گزینه درج یوار ال استفاده کنی مخفی میشه
کسی میدونه چه کدی تو ردیف اخر بزنیم که اونارو هم مخفی کنهWink
دوست عزیز . برای من اون مشکلی رو داره که در بالا گفتم . اگه برای شما اون مشکل نیست که خوش بحالتون ولی متأسفانه من نتونستم کمکی دریافت کنم . خودم هم دانشش رو ندارم و هم هر چی تلاش کردم نشد . به هر حال هنوز منتظر لطف اساتید مای بی بی ایران هستیم ...
پاسخ
من اینو نصب کردم مشکلی نداره فقط من می خوام بعضی از مطالب دلخواه خودمو از اعضا و مهمان ها مخفی کنم . راه حلی هست چون اینجوری کل مطالب پنهان میشه . من یه جایی دیدم که یک سری از مطالب رو فقط برای کاربرهای قدیمی تر و فعال تر به نمایش گذاشته بودند . دنبال چنین چیزی هستم .
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
کسی نیست یه کم راهنمایی کنه ؟
پاسخ
انگار این قسمت فراموش شده و کسی راهنمایی نمی کنه .

این پلاگین خیلی ضروریه
پاسخ
واسه منم کار نکرد
نسخه 1.6.9 دارم!Huh
پاسخ
zxczxv
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۰۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین پنهان کردن مطلب تا زدن دکمه سپاس Hide until thanks HOssE!N-B 23 18,018 ۱۳۹۳/۱۲/۲۳، ۱۴:۱۸:۳۷ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B
  [برای 1.6] پلاگین پنهان برای مهمان Hide To Guests Pars 30 32,259 ۱۳۹۲/۱۰/۱۸، ۲۰:۴۷:۳۸ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  [برای 1.6] پلاگین پنهان سازی تا هنگام سپاس Hide Until Thanks Pars 15 13,407 ۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۲:۵۵:۰۷ عصر
آخرین ارسال: carrow

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان