هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پوسته MI Blue 2 محصول مای بی بی ایران
اقا من هم این ورژن هم ورژن قبلی رو اپ کردم کامل
باور کنین بلدم باز نگین اشتباه اپ کردی
اما خطوط بین انجمن ها و پست ها و کلا هر خطی که باید باشه دیده نمیشه ...
چیکار کنم ؟
پاسخ
من این قالبو نصب کردم مشکلی هم ندیدم اما چند تا سوال دارم:

1-اگه دقت کرده باشین بین پست اول و دوم مثلا پست اولو که من فرهاد و پست دوم رو که سینا زده بکگراند نوشته ها با هم متفاوت هستن من میخوام که همیشه این بکگراند سفید ساده باشه

[تصویر:  sdlmsakda.png]
فقط لطفا نگین سرچ کن و بگرد چون واقعا سرچ کردم اما... میدونم کار زیادی نداره پس اگه میشه همینجا جوابمو بدین

با تشکر
پاسخ
1- برید در global و تغییرات پیشرفته

2- وارد بخش مدیریت شده --> پیکربندی --> تنظیمات --> Forum Display Options --> عدد دومین گزینه (Replies For Hot Topic) به تعداد دلخواه تغییر دهید
پاسخ
 سپاس شده توسطkarinapc (۱۳۸۹/۱۱/۱۷، ۲۲:۱۶:۴۰ عصر)
اما اونجا اصلا چیزی نبود که من دنبالش بود..
پاسخ
کجا چی نبود ؟!
پاسخ
نقل‌قول: 1- برید در global و تغییرات پیشرفته

2- وارد بخش مدیریت شده --> پیکربندی --> تنظیمات --> Forum Display Options --> عدد دومین گزینه (Replies For Hot Topic) به تعداد دلخواه تغییر دهید

اینو میگم من رفتم اونجا اما چیزی نبود که بتونم تغییر رنگ بدم

راستی من انجمن شما رو دیدم و یه سوال دارم البته یه سوال در قالب 2 تا سوال Big Grin

1-میشه بگید این کلمه انجمن فرعی (اگه دقت کرده باشید توی قالب الان خودمم بالای انجمن فرعی ها نوشته انجمن های فرعی این کلمه رو میگم) رو چطور حذف کردین و چطوربین عنوان و زیر مجموعه ها فاصله انداختین؟(اونجا که رنگ کردم)

[تصویر:  sqpi3q782efquo2jsb6a.png]

البته اگه اجازه بدین چند تا سوال دیگه هم دارم که تو پ.خ ازتون بپرسم؟

پاسخ
1- برای خذف لغت انجمن های فرعی در تمپلیت forumbit_subforums کد {$lang->subforums} رو حذف کن

2- http://community.mybbiran.com/thread-254...8%AF%D9%86

هر سوالی دارید همینجا مطرح کنید - اگه بلد بودم پاسخ میدم
پاسخ
 سپاس شده توسطkarinapc (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۰۰:۳۹:۱۸ صبح)
راستش یه مشکل دیگه که دارم اینه که توی نسخه های 4 به بعد و جدید فایرفاکس هدر سایت کوچیک میشه.هر کاری کردم نتوستم این مشکلو درست کنم،امادیدم که شما هدر رو برداشتین و حالت یک منو انداختین بالای فرومتون،این عکسی که انداختین به جای همون هدره؟یعنی اگه منم این کارو بکنم اون مشکلم درست میشه؟

پاسخ
از مرورگر فایر فاکس ورژن 3.6 استفاده کنید - توصیه نمیکنم عرض هدر رو افزایش بدید برای مرورگرتون - چون دیگه برای شما درست میشه اما برای بقیه از قالب میزنه بیرون

در مورد هدر من هم این هدر با بقیه فرق داره - یه کد خاص داره - یعنی مثل بقیه نیست که شما یه لینک آدرس با یه لینک عکس بدید بعد توی هدر نمایش بده - یه کد خاصی داره - نکته بعدی اینکه قالب شما با قالب بنده تفاوت داره - و کد نویسیش هم فرق داره
پاسخ
 سپاس شده توسطkarinapc (۱۳۸۹/۱۱/۱۸، ۰۰:۵۶:۱۸ صبح)
با تشکر از شما
و ارخین مشل بنده هم اینه که میخوام بین سر موضوع تا موضوع فرعی یه خورده فاصله رو بیشتر کنم مثل عکس زیر،باید از کد <br> استفاده کنم؟و میش بگید کجا باید بزارم

[تصویر:  5u0qh7mkiw8vkegkoddz.jpg]

(من فکر می کردم این قالبی که الان انداختم با قالب شما یکیه،اما اشتباه می کردم،ببخشید)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پوسته MI Blue محصول مای بی بی ایران Pars 153 134,556 ۱۳۹۳/۳/۳، ۱۱:۳۲:۱۰ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  [برای 1.6]  پوسته MI CB-L محصول مای بی بی ایران Pars 81 86,957 ۱۳۹۲/۷/۱۲، ۱۳:۴۰:۵۴ عصر
آخرین ارسال: Rezakashefi
  پوسته بسیار زیبای mi-red محصول مای بی بی ایران Mt edition 74 59,311 ۱۳۹۲/۴/۱۲، ۱۹:۳۸:۵۲ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پوسته MI Gray محصول مای بی بی ایران Pars 53 48,650 ۱۳۹۰/۱۱/۵، ۱۱:۲۱:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان