هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش ستونی کردن زیر انجمن ها
(۱۳۸۹/۸/۲۳، ۲۳:۵۹:۴۲ عصر)reza41 نوشته است: دوستان خراب شد رفت.
دیگه هر قسمتی که کلیک می کنم تو کنترل پنل مدیر ازم یوزر و پسورد میخواد. یعنی برای هر کلیکی که بکنم باید یه بار یوزر و پسورد بزنم.

آدرس انجمنت چیه؟!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
(۱۳۸۹/۸/۲۴، ۱۱:۲۴:۱۵ صبح)jafari52 نوشته است:
دیگه هر قسمتی که کلیک می کنم تو کنترل پنل مدیر ازم یوزر و پسورد میخواد. یعنی برای هر کلیکی که بکنم باید یه بار یوزر و پسورد بزنم.

آدرس انجمنت چیه؟!!

سلام. دوست عزیز قبلا گفتم من روی لوکال تست کردم. من همیشه کارهایی رو که میکنم اول روی لوکال تست می کنم اگه به مشکلی برنخوردم بعد میرم تو انجمن اصلی پیاده اش می کنم.
(۱۳۸۹/۸/۲۴، ۲۱:۵۳:۲۲ عصر)reza41 نوشته است:
(۱۳۸۹/۸/۲۴، ۱۱:۲۴:۱۵ صبح)jafari52 نوشته است:

آدرس انجمنت چیه؟!!

سلام. دوست عزیز قبلا گفتم من روی لوکال تست کردم. من همیشه کارهایی رو که میکنم اول روی لوکال تست می کنم اگه به مشکلی برنخوردم بعد میرم تو انجمن اصلی پیاده اش می کنم.

خب عزیز من فقط آدرس انجمنت رو خواستم همین!! Smile کاری به این مشکل ندارم!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
نه بابا دوست عزیز ناراحتی چیه. به خاطر شما نام انجمنم رو توی امضا گذاشتم.
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۸/۲۵، ۲۳:۳۷:۵۷ عصر)
آقارضا اول به این آدرس برو :
پیکربندی-->تنظیمات
Forum Home Options
Subforums to show on Index listing
در این قسمت تعداد زیرانجمنهایی که داری وارد کن البته پیشفرض 2تاست اما شما اون تعدادی که میخوای نشون داده بشه رو وارد کن مثلا واسه انجمن شما که نگاه کردم حداکثر 3 تا زیر انجمن داری!!
بعدش طبق آموزشی که دوست عزیز داده به خصوص قسمت آخرش دوباره انجام بده ان شاء الله مشکلت حل بشه Smile

(۱۳۸۹/۷/۲۲، ۱۹:۵۶:۲۸ عصر)MT Edition نوشته است: اگه شما مشکلی مثل این تصویر دارید

کافیه مراحل را انجام دهید
(۱۳۸۸/۶/۲۳، ۱۲:۲۹:۵۵ عصر)Pars نوشته است: درود
شیوه دیگر که در لود سریع تر است:
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Forum Bit Templates > در forumbit_depth3

کد زیر را جایگزین کد قبلی کنید:
کد php:
<div class="mysubforum1">{$statusicon} <a href="{$forum_url}title="{$forum_viewers_text}">{$forum['name']}</a></div

سپس به مسیر زیر بروید:
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > پوسته ها > پوسته مورد نظر > global.css > ویرایش پیشرفته > کد زیر رو به آخر کد ها اضافه کنید:
کد php:
.mysubforum1{

float:left;

width:50%;

overflow:hidden;

توجه float:right به float:left تغییر دهید البته فرقی نداره نکردین هم نکردین
سپس به مسیر زیر بروید
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Forum Bit Templates >
و در forumbit_subforums
کد زیر را جایگزین کد قبلی کنید:
کد php:
<br/>{$lang->subforums}<br /><ul class="alt_forumlar">{$sub_forums}</ul
برای من که درست شد این کد توی پوسته MI CB-L جواب داده

سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۸/۲۶، ۰۷:۳۲:۳۸ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۶:۴۹:۳۵ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۲۶، ۲۰:۰۰:۴۶ عصر)
با سلام خدمت مدیران سایت

من یه مشکلی با ستونی کردن زیر انجمن ها داشتم ولی هر کاری کردم درست نشد
این شکل و ظاهر زیر انجمن های سایت منه :
http://www.irupload.ir/viewer.php?file=k...hczdcm.jpg

در حالی که من میخوام این شکلی باشه :
http://www.irupload.ir/viewer.php?file=0...4b4r4z.jpg

یعنی منظورم اینه که میخوام عبارت زیر انجمن در سمت راست باشه

و یکی اینکه چطوری میتونم برای هر انجمن یه ایکون در نظر بگیرم

اگه این سوالات منو جواب بدین ممنونتون میشم

با تشکر - ماکزیمم
طبق قانون آدرس انجمنتون رو قرار بدین تا جواب بدیم.
موفق باشین
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۱، ۲۱:۳۹:۵۳ عصر) ، Moh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۱۶:۵۰:۲۰ عصر)
سلام دوستان
من هم این چنین مشکلی دارم و همه مراحل شما رو هم پیش رفتم
ولی همین مشکل رو داره
میشه بگید
www.sardashtpnu.ir/forum

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

عزیز پوسته ای که استفاده می کنی نسخه دزدیده شده از کار بنده است و نواقصی داره که دوستان لطف کرده اند و در سایت همسایه برای دان قرار دادن.
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۲:۵۵:۰۴ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۹/۲۸، ۱۶:۳۷:۴۱ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۱/۲۴، ۲۰:۰۱:۳۶ عصر)
منم مشكل دوستان رو دارم پوسته رو هم از همينجا گرفتم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان