هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد قالب
(۱۳۸۹/۶/۱۰، ۱۶:۰۹:۱۲ عصر)plus نوشته است: دوست عزيز اين امكان نداره به قالب ربطي نداره مطمئا شويد با نام كاربري كه تست مي كنيد گروه فرعي نزاشتيد و تنظيمات رو دقيقا بررسي كنيد

انجمن دارای دو قالب هستش و تمام مشکلاتی که گفتم فقط در این قالب هستش و با همون اکانت و قالب دیگر مشکل وجود نداره ! اگر می خواید یوزر یک اکانت هم براتون pm کنم خودتون ببینید .
1994 از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
باشه پي ام كن نگاه كنم
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
 سپاس شده توسط1994 (۱۳۸۹/۶/۱۰، ۱۷:۱۲:۲۳ عصر)
من تست كردم در هر دو وقتي خواستم موضوع رو حذف كنم با صفحه عددم دسترسي مواجه شدم

[تصویر:  12833529981.jpg]

راستي يه موضوع با عنوان تست باز كردم اونو پاك كن Big Grin
پل های ارتباطی : 
حق با شما بود و باید از قسمت سطوح دسترسی درستش می کردم که الانم چون درستش کردم نتونستید حذفش کنید (دلیل اشتباهم این بود که گزینه حذف کردن پست در یکی از قالب ها "پاک کردن " بود و اون یکی "حذف " که از بی دقتی من بود اما هنوز مشکلی که اولش داشتم رو داره و مطمئننا از قالب هستش :
وقتی می خوام یک کار مدیریتی در مورد تاپیک مثل مهم کردن موضوع رو انجام بدم با این پیغام مواجه میشم :

کد:
شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلیل های زیر باشد:

1. حساب شما به حالت تعلیق در آمده است ویا شما از دسترسی به این منبع محروم شده اید.
   2. شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می خواهید به قسمت هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفا قوانین را مطالعه نمایید
   3. حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعالسازی)
اينم از قالب نيست باز از سطوح دسترسي هست حتما به اون مدير اختيارات لازم رو ندادي بررسي كن
پل های ارتباطی : 
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۰، ۱۹:۵۹:۳۹ عصر)
این یکی رو دیگه مطمئن هستم چون در همون تاپیک و با همون اکانت وقتی قالب رو عوض میکنم مشکل حل میشه !
دوست عزيز لطفا خوب بررسي كنيد اون جزو اختيارت مديرارشد هست تو دسترسي ها اون تيك رو بزنيد ممكن نيست مربوط به قالب باشه من قالب هاي زيادي تست كردم تا بحال نديدم قالب تنظيمات گروه رو عوض كنهWink
پل های ارتباطی : 
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۰۰:۵۶:۴۷ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۲:۲۹:۱۰ عصر)
سلام

میخواستم درخواست کنم که یک پوسته درمورد کشتی کج درست کنید .... هدر پوسته هم درمورد کشتی کج باشد.

با تشکر
براي قالب اختصاصي به pars مدير كل انجمن در تماس باشيد

بهشون پيام خصوصي بزنيد Wink
پل های ارتباطی : 
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۷، ۰۰:۵۵:۰۹ صبح) ، H B K (۱۳۸۹/۶/۱۷، ۰۱:۱۱:۰۴ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۶/۱۷، ۱۱:۱۸:۴۵ صبح)
یک قالب رو در چه ادرس از هاستم نصب کنم؟ ممنون میشم سریعا جوابمو بدید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان