هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نسخه 1611 مای بی بی
خدمت دوستان:

http://community.mybbiran.com/thread-15128.html

Blush
برای کمک در کنار شما هستم 
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۷/۲۲، ۱۴:۱۹:۳۳ عصر)
(۱۳۹۲/۷/۲۲، ۱۳:۲۵:۴۱ عصر)صالح غلامیان نوشته است: مدیران اگه نمیخواهید نسخه جدید رو قرار بدید اعلام کنید ما هم فکری به حال خود کنیم.

دوست عزیز بروزرسانی در فایل زبان اتفاق نیفتاده است و این بروزرسانی امنیتی هست

شما کافیست فایل های تغییر یافته را از سایت رسمی دانلود و طبق روال همیشگی ارتقا دهید

2 دقیقه هم طول نمیکشد همه مراحل

موفق باشید Big Grin
نقل‌قول: دوست عزیز بروزرسانی در فایل زبان اتفاق نیفتاده است و این بروزرسانی امنیتی هست

شما کافیست فایل های تغییر یافته را از سایت رسمی دانلود و طبق روال همیشگی ارتقا دهید

2 دقیقه هم طول نمیکشد همه مراحل

موفق باشید Big Grin

دوست عزيز نسخه جديد ارائه شده :

Blush
(۱۳۹۲/۷/۲۰، ۲۱:۵۱:۴۰ عصر)ch2012 نوشته است: متاسفانه اینحا به مدیرانی كه كاملا غیر فعال هستن بیشتر بهاء داده میشود .

خطو نشان ها همیشه برای گروه پاسخگو هست .

اگر می خواهند به كار خود خاتمه دهند اطلاع دهند تا درجریان باشیم .

و فكری بكنیم !

با پستی که شما قرار دادین روی مدیران رو سفید کردید و مارو شرمنده.امیدوارم این حداقل واسه جنبه مالی و تبلیغات انجمن هم که شده یه سری به این بی سامانی بدنUndecided
 سپاس شده توسطRezakashefi (۱۳۹۲/۷/۲۲، ۲۳:۰۱:۵۴ عصر)
نقل‌قول: با پستی که شما قرار دادین روی مدیران رو سفید کردید و مارو شرمنده.امیدوارم این حداقل واسه جنبه مالی و تبلیغات انجمن هم که شده یه سری به این بی سامانی بدنUndecided

اميدواريم HeartHeartHeart
کاری به مدیران اینجا ندارم ولی همه شما وبمستر هستید و هر کدام یک سایت را اداره میکنید

پس یک بروزرسانی نباید زیاد سخت باشه براتون

در ضمن مای بی بی ایران خیلی سایت کاملی هست با یک جستجو به پاسخ همه چیز می رسید و حتما نیاز نیست مدیران پاسخگو باشند Heart
نقل‌قول: کاری به مدیران اینجا ندارم ولی همه شما وبمستر هستید و هر کدام یک سایت را اداره میکنید

پس یک بروزرسانی نباید زیاد سخت باشه براتون

در ضمن مای بی بی ایران خیلی سایت کاملی هست با یک جستجو به پاسخ همه چیز می رسید و حتما نیاز نیست مدیران پاسخگو باشند Heart

هويت سايت پشتيبان cms رايگان / ارائه نسخه هاي جديد و اطلاع رساني در مورد اون هست .

ماي بي بي ايران درنسخه 1.6.11 هويت خودش رو از دست داد .

خيلي از كاربران اينجا مبتدي هستند و نياز دارند .

باتشكر
===========

موافقم خیلی نباید از مدیران انتظار داشت به همه چیز چند بار پاسخ بدن..

ولی یه مشکل که الان هست اینه که پلاگین ها برخی اموزش های سایت و پوستهها برای ورژن 1.6.11 قابل استفاده نیست و ارور میده .. یه تیمی باید باشه که اینها رو هندل کنه...
دوستانی که توانایی ارتقا دادن ندارم اطلاع بدن تا براشون انجام بدم.
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان