هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد محدود كردن دسترسي ها
Bug 
درود

من متوجه شدم كه همه كاربران مي تونن بيشتر قسمت ها پست جديد ارسال كنن اين باعث شده تو هر اموزش يا جايي مشكلانشونو مطرح كنن بهتر نيست كاربران فقط در بخش هاي پشتباني بتونن پست ارسال كنن تا از اين همه سوال تكراري تو پست هاي مفيد جلوگيري بشه و هم پر اسپم نش البته اين يه پشنهاد هست

مثلا :كاربران نتونن در قسمت اموزش پست جديد بدن و در انجمن هاي رفع اشكال و پشتباني فقط سوال پرسيده بشه

با سپاس
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
درود
در شروع کار که همین طور بود. یعنی فقط کاربر به بخش ارتباط با شما دسترسی داشتند. اما از اینکه نمی توانستند در جاهای دیگر ارسالی انجام دهند ناراضی بودند. حتی عده بسیاری فکر می کردند که این عدم دسترسی به خاطر فعال نشدن حساب کاربری آن هاست و به بنده پ.خ. می دادند. (با اینکه در پیام خصوصی بعد ثبت نام به آن ها توضیح داده می شد)

اما بعد از مدتی دسترسی ها را زیاد کردیم. با این حال قسمت هایی وجود دارد که کاربر معمولی نمی تواند موضوع ایجاد کند که باز برخی کاربر ها به بنده پیام می دهند که حساب آن ها فعال نشده است.

با این حال من هم طرفدار نظر شما هستم. اما چه کنیم؟ Huh

انجمن در حال حاضر به یک چیز نیاز شدید دارد. و آن فردی است که ارسال ها و پرسش ها را از نظر اینکه در جای درستی مطرح شده است پیگیری کند و در صورت لزوم منتقل کرده یا حذف کند.

مدیران سایت که فعلا حضور ندارند. به همین دلیل این نقش کمرنگ شده است. Dodgy
به نظر می رسد باید فکر چایگزین برای آن ها باشیم Cool

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
درسته منم يك كاربر معمولي هست و با محدود شدن قسمت ها براي من نيز محدود خواهد شد اما نظم ترتيب انجمن باعث ميشه زود تر به جواب سوالات رسيد اين باعث به هم ريختگي انجمن ميشه بله يلدمه قبل ابن طوري بودش اما يك ليست به اسم سوالات متداول درست كنيم و همه سوالات پاسخ دهيم مثلا خودمون بنويسم

چگونه اندازه اوتار رو تغيير بدم ؟

بعد لينك اموزش زيرش باشه

چگونه شكلك اضافه كنم
و
.
.
.
و سعي بشه همه مشكلاتي كه كاربران تا به حالا داشتن توش ليست بشه تا يه تازه كار با استفاده از اون قسمت مشكلات رو حل كنه و ديگه سوال تكراري نپرسه دقت كنيد بيشتر سوالات تكراري و مشكلات متداول بين همه كاربران هستن

بعد براي اينكه كاربران اين سوال پيش نياد كه حسابشون فعال نشده در اخر هر اموزش و پلاگين و هر چي كه كاربران معمولي دسترسي به اون قسمت ندارن نوشته بشه كه اگه مشكلي در اموزش يا پلاگين و.... داريد انجمن پشتباني بپرسيد شما اجازه ارسال در اين قسمت را نداريد ولينك انجمن پشتباني اونجا باشه فكر كنم با اين توضيح كوتاه در هر پست كاربران متوجه بشن

به هر حال تصميم گيرنده شما هستيد و من فقط يه پشنهاد دهنده Blush

پل های ارتباطی : 
پاسخ
درود

آموزش های مفید در بخش آموزش تهیه می شود، حتی پرسش های بسیاری هم در انجمن "پرسش و پاسخ های آماده" جمع آوری شده است.
با این حال به فردی نیاز است که مسایل جدید در بخش پشتیبانی را کامل تر کرده و تاپیک جامعی در بخش آموزش ها یا "پرش و پاسخ های آماده" ایجاد کند.

شما می توانید این کار را انجام دهید؟

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
بله مي تونم مشكل ايجاست كه ترم تابستاني برداشتم Sad خودم مي خواستم اين كارو بكنم چون ديدم انجمن زياد اسپم ميشه گفتم بگم شايد يكي وقت كرد زود تر از من انجامش داد در اولين فرصت كه فكر كنم بعد از 6 شهريور بتونم يه بخش سوالات متداول درست مي كنم Wink
پل های ارتباطی : 
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان