هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین آواتار پیشفرض Default Avatar
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: آواتار پیشفرض Default Avatar
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: Aquilez
[تصویر:  d.png] معرفی: 21st August 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 21st August 2010
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: مجبور کردن کاربر ها به داشتن آواتار، برای تنظیمات به پیکربندی > User Registration and Profile Options بروید

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1335157345.png]

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_Default Avatar 1.0.zip (اندازه: 18.19 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,898)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/default-avatar

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۷:۰۲:۴۶ عصر) ، ariamehr (۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۷:۱۳:۵۲ عصر) ، REZAFH (۱۳۸۹/۵/۳۰، ۱۸:۰۴:۵۴ عصر) ، persianshik (۱۳۸۹/۵/۳۱، ۰۹:۳۲:۲۲ صبح) ، tekrare_royaha (۱۳۸۹/۶/۵، ۰۰:۱۲:۴۷ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۶/۸، ۱۵:۱۵:۴۵ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۷/۶، ۰۵:۵۲:۵۲ صبح) ، parvaaz (۱۳۸۹/۷/۸، ۱۶:۳۵:۵۰ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۰۵:۱۰:۱۸ صبح) ، khashi (۱۳۸۹/۷/۳۰، ۱۵:۰۲:۱۲ عصر) ، Ghazal E (۱۳۸۹/۸/۱۹، ۱۶:۴۰:۱۹ عصر) ، goldensky (۱۳۸۹/۸/۲۸، ۱۸:۱۷:۱۳ عصر) ، hamid1731 (۱۳۸۹/۹/۱، ۱۶:۴۴:۰۴ عصر) ، bizinesman (۱۳۸۹/۹/۸، ۱۷:۵۲:۱۹ عصر) ، bazi47 (۱۳۸۹/۹/۱۵، ۲۱:۱۴:۱۳ عصر) ، Mah6447 (۱۳۸۹/۹/۱۸، ۱۹:۰۳:۲۵ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۱۶:۰۷:۳۶ عصر) ، ms83 (۱۳۸۹/۱۰/۹، ۰۱:۰۵:۱۱ صبح) ، yangom (۱۳۸۹/۱۰/۱۲، ۱۸:۴۸:۰۶ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۰/۱۶، ۱۷:۴۹:۴۵ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۹:۴۴:۵۱ عصر) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۰/۲۵، ۰۶:۴۵:۴۰ صبح) ، golforosh (۱۳۸۹/۱۱/۴، ۲۲:۵۱:۴۷ عصر) ، AlirezaH (۱۳۸۹/۱۱/۸، ۱۹:۵۴:۴۳ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۸۹/۱۱/۱۳، ۱۴:۴۹:۵۳ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۱/۱۷، ۱۲:۱۱:۱۹ عصر) ، MohammadRN (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۰۵:۴۴:۵۱ صبح) ، webm_67 (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۱۱:۵۶:۱۲ صبح) ، kamy_r (۱۳۸۹/۱۲/۳، ۱۵:۳۹:۲۱ عصر) ، DJMOKHTAR (۱۳۹۰/۴/۲، ۱۶:۲۶:۲۴ عصر) ، baloochs (۱۳۹۰/۴/۱۱، ۰۱:۱۶:۴۵ صبح) ، iran2fun (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۲۰:۵۷:۲۱ عصر) ، saeedaf (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۳:۴۲:۵۶ عصر) ، میدوری (۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۸:۴۶:۱۹ عصر) ، eiliya (۱۳۹۰/۴/۳۱، ۱۷:۵۲:۴۷ عصر) ، arta (۱۳۹۰/۶/۲۳، ۱۰:۵۰:۴۰ صبح) ، warriors (۱۳۹۰/۷/۱، ۰۱:۰۸:۳۷ صبح) ، morteza2006 (۱۳۹۰/۸/۱، ۲۰:۱۰:۱۵ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۹، ۱۶:۰۱:۵۴ عصر) ، Srbija (۱۳۹۰/۸/۱۰، ۱۶:۱۴:۲۱ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۸/۱۴، ۱۹:۱۷:۲۲ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۰۰:۳۷:۱۱ صبح) ، vBulletin (۱۳۹۰/۸/۱۶، ۰۹:۵۸:۲۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۱۸، ۱۵:۰۸:۵۹ عصر) ، hichki (۱۳۹۰/۱۰/۶، ۱۱:۰۴:۵۹ صبح) ، mohammadhh14 (۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۲:۱۲:۴۶ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۶:۳۹:۰۷ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۲۰:۵۷:۰۹ عصر) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۰۱:۵۱ صبح) ، only-only (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۰۵:۴۰:۳۶ صبح) ، دهكده آفتاب (۱۳۹۱/۱/۱۹، ۱۰:۱۵:۰۷ صبح) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۵۵:۰۷ صبح) ، behzad00 (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۲:۲۶:۰۵ عصر) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۷، ۰۸:۱۰:۱۱ صبح) ، iman13 (۱۳۹۱/۹/۲، ۱۶:۲۲:۱۰ عصر) ، کویر (۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۱:۰۱:۰۵ صبح) ، Nima Eynali (۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۵:۱۸:۰۴ عصر) ، Mohamad1373 (۱۳۹۲/۱/۲۴، ۲۲:۳۴:۳۴ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۵/۱۹، ۰۸:۳۸:۴۹ صبح) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۰/۱، ۰۳:۴۶:۳۰ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۱/۱۰، ۰۱:۰۸:۲۲ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۷، ۲۱:۲۶:۲۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۱:۱۷:۲۶ صبح) ، quester (۱۳۹۳/۴/۲۱، ۰۷:۱۶:۵۲ صبح) ، سموجک (۱۳۹۳/۶/۱۱، ۱۶:۰۹:۳۳ عصر) ، ناقلا (۱۳۹۳/۶/۱۶، ۲۰:۱۲:۱۱ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۴/۱/۱۳، ۱۸:۱۵:۳۰ عصر)
میگم این پلاگین هر کی تازه ثبت نام میکنه آواتارش عوض میشه یا هر کی آواتار نداره؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
هر کی تازه عضو میشه - برای قبلی ها باید کوئری ها رو تنظیم کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۹:۰۶:۳۵ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۵/۱۷، ۲۱:۲۷:۲۳ عصر)
چطوری باید کوئری را تنظیم کرد؟؟
پاسخ
سرچ کنید توی انجمن MYBB_USER یا sql
پاسخ
سلام
من اين پلاگين رو نصب كردم و براي همه كاربران به عنوان پيشفرض قرار دادم .
ولي نميتونم آواتار پيشفرض رو تعويض كنم !
لينك هر عكسي رو ميدم به پلاگين ؛ بازم همون عكس Invalid Avatar URL رو ميذاره به جاش .
ممنون ميشم راهنماييم كنين.
------------------------
مشكل حل شد . ممنون از زحماتتون
در حال راه اندازي انجمن
كمپ كشتي كج
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۵، ۱۹:۰۶:۲۱ عصر)
من با مشکل مواجه شدم
این پلاگین رو که نصب کردم کار کرد ولی با 2 پلاگین بازی ها و کادر آواتار مشکل داشت با این حال برای تمامی کاربراتم آواار تنظیم شد

الان این پلاگین رو غیر فعال کردم و کادر آواتار رو فعال ولی باز هم اروری وجود داره

لطفا کمک
پاسخ
مشکل از اچ تی اکسس بود حلشد
پاسخ
من نصبش كردم ولي خوشم نيومد از كاركردش غير فعال و حذف كردم ولي كماكان آواتار ها بر قراره

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطدهكده آفتاب (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۰۵:۴۵:۱۲ صبح)
AngelAngelAngelAngel
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,684 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان