هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین نمایش گروه ها View Groups
خوب اگر مال 1.6 هست کامل توضیح دهید که چجوری باید بریزمش.

از اون کاری که دستمون گفت انجام دادم ولی سایت خراب شد.

اگر میشه همون راه رو کامل تر توضیح دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۰۸:۱۵:۵۱ صبح)
فک نکنم از این دیگه کامل تر هم باشه
شما چه کار کردید که بهم ریخت؟
نکنه فایل زیپ را ریختی توشHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۰۸:۱۵:۵۵ صبح)
نه من فایل پلاگین رو توی inc آپلود کردم و برای امتحان رفتم توی سایت که بعدش فایل زبان فارسی رو آپلود کنم که دیدم سایت خراب شده و فایل زبان فارسی رو دیگه آپلود نکردم.

حالا اگر به خاطر فایل زبان فارسی هست بگید کجا باید اپلود کنم ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۰۸:۱۶:۱۰ صبح)
شما تو پوشه incبرو بعد تو پوشهpluginبعد اونجا اپ کن
پاسخ
 سپاس شده توسطimanparsa (۱۳۸۹/۶/۲۶، ۱۴:۰۰:۴۰ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۶/۲۶، ۱۵:۵۳:۲۱ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۰۸:۱۶:۱۷ صبح)
(۱۳۸۹/۶/۲۶، ۱۳:۲۴:۴۹ عصر)H B K نوشته است: نه من فایل پلاگین رو توی inc آپلود کردم و برای امتحان رفتم توی سایت که بعدش فایل زبان فارسی رو آپلود کنم که دیدم سایت خراب شده و فایل زبان فارسی رو دیگه آپلود نکردم.

پلاگین را دانلود کردی یک پوسه تو inc هست به نام پلاگین میری تو هاست خودت تو پوشه inc تو پلاگین اون فایل را اپلود می کنی
یک پوشه هست تو inc به نام زبان میری توش بعد توی پوشه پرشین بعد اون فایلی که توش هست را میری تو هاست تو inc بعدش زبان بعدش پرشین توش اپلود می کنی
از این دیگه بیشتر نمیشه توضیح داد دیگهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۲۶، ۱۵:۵۳:۱۵ عصر) ، H B K (۱۳۸۹/۶/۲۶، ۲۰:۴۵:۰۷ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۸/۱۹، ۰۰:۰۲:۵۸ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۰۸:۱۶:۲۵ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۳:۵۹:۳۳ عصر)
درود
جواب منو بدین کارم گیره
چجوری میشه با کد این کارو کرد؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۰۸:۱۶:۳۲ صبح)
عزیز جان این پلاگین خیلی کامله چون روی هر گروه کلیک کنی اعضای اون گروه را نمایش می دهد.
برای کد هاش هم باید جستجو کنید!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۰۸:۱۶:۴۰ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۳:۵۹:۵۷ عصر)
(۱۳۸۹/۶/۲۶، ۱۴:۱۱:۴۰ عصر)MT1374 نوشته است:
(۱۳۸۹/۶/۲۶، ۱۳:۲۴:۴۹ عصر)H B K نوشته است: نه من فایل پلاگین رو توی inc آپلود کردم و برای امتحان رفتم توی سایت که بعدش فایل زبان فارسی رو آپلود کنم که دیدم سایت خراب شده و فایل زبان فارسی رو دیگه آپلود نکردم.

پلاگین را دانلود کردی یک پوسه تو inc هست به نام پلاگین میری تو هاست خودت تو پوشه inc تو پلاگین اون فایل را اپلود می کنی
یک پوشه هست تو inc به نام زبان میری توش بعد توی پوشه پرشین بعد اون فایلی که توش هست را میری تو هاست تو inc بعدش زبان بعدش پرشین توش اپلود می کنی
از این دیگه بیشتر نمیشه توضیح داد دیگهBig Grin

اقا دستت درد نکنه ، درست شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۰۸:۱۶:۴۵ صبح)
خدا را شکرRolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسطH B K (۱۳۸۹/۶/۲۶، ۲۱:۴۰:۳۷ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۰۸:۱۶:۴۷ صبح) ، Moh@mm@d (۱۳۹۰/۱/۳، ۰۰:۰۰:۰۶ صبح)
درود
من میخوام شبیه این عکس بشه
من این کارو انجام دادم یعنی برای افراد آنلاین و آمار انجمن این کارو انجام دادم والان می خوام این پلاگینو نصبش کنم میریزه
به هم اگه میشه کد هاشو بدین یا یه راهنمایی کنین دیگه
من می خوام شبیه این عکس بشه
در ضمن اینو هم بگم گشتم نبود

http://208581.20upload.net/files/sh2/12847865281.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسطH B K (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۱۳:۰۳:۱۳ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۱/۱۱، ۰۸:۱۶:۴۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان