هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با پلاگین image resizer شبیه VB
سلام به دوستان . من با پلاگین Image Resizer شبیه VB در مای بی بی 1.6 مشکل دارم . البته خود پلاگین برای 1.4 هست ولی من توی فایل پلاگین 14 به 16 تغییر دادم و پلاگین نصب شد . ولی بالای انجمن در حالتی که login نباشم یک سری خطا میده از فایل پلاگین fit on page . نمیدونم چه کارش کنم . ممنون میشم کمک کنین . اینم عکسش

[تصویر:  logo.gif]

Tongue
پاسخ
سلام دوست عزیز
برای من هم دقیقا این مشکل پیش اومد که نسخه اصلی اون رو نصب کردم درست شد ... البته شما قبلش یه بار پلاگین رو غیر فعال و فعال بکن ببین مشکلت حل میشه یا نه ....
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۱۸، ۰۱:۲۶:۲۸ صبح)
با راهنمایی جناب Pars جای فایل زبان English رو با Persian عوض کردم و مشکل حل شد . Big Grin
[تصویر:  logo.gif]

Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۱۸، ۰۱:۲۶:۲۹ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۹/۱۳، ۱۶:۱۰:۳۹ عصر)
(۱۳۸۹/۵/۱۸، ۰۰:۵۲:۱۸ صبح)zohair نوشته است: سلام دوست عزیز
برای من هم دقیقا این مشکل پیش اومد که نسخه اصلی اون رو نصب کردم درست شد ... البته شما قبلش یه بار پلاگین رو غیر فعال و فعال بکن ببین مشکلت حل میشه یا نه ....
درود
خوبه کاربر ها هم به فکر پاسخگویی افتادندHeart

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
سلام ، من نبودم میشه بگید چه راهنمایی کردید ؟ چون من هم همین مشکل رو دارم ، غیر فعال هم کردم اما باز همون اررور بالای تالارم میاد .
پاسخ
درود
به نظر می آید این پلاگین به درستی فارسی نشده است.
شما فایل زبان انگلیسی را جایگزین فایل زبان فارسی کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
یعنی برم توی فولدر persian , زبان فارسیشو حذف کنم ، انگلیسیشو آپلود کنم و بعد توی فولدر englis زبان فارسی رو اپلود کنم ؟

یا اینکه کلا زبان فارسیشو آپ نکنم ؟
پاسخ
با راهنمایی جناب Pars جای فایل زبان English رو با Persian عوض کردم و مشکل حل شد
شما به جای اینکه فایل پرشین را اپ کنید فایل انگلیسی را در پوشه پرشین اپ کیند
برای منم اینطور درست شد
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۵۷:۳۱ عصر) ، persianshik (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۵:۰۳:۲۵ عصر)
واسه ما که هیچ افاقه ای نکرده. اصلش . . .فرعش . . . فارسیش . . . انگلیسیش . . . عکسها همه گنده . . . فقط واسمون شرمندگی دارهConfused
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۱/۵، ۰۰:۴۷:۵۶ صبح)84510980 نوشته است: واسه ما که هیچ افاقه ای نکرده. اصلش . . .فرعش . . . فارسیش . . . انگلیسیش . . . عکسها همه گنده . . . فقط واسمون شرمندگی دارهConfused

یک پلاگ این است توی سایت اصلی من ازش استفاده می کنم تنها پلاگ اینی هست که برای من بدون مشکل کار میکنه اسمش:

nCode Image Resizer

هست. فارسی سازی نشده ولی فارسی سازیش کاری نداره تنظیماتش چیزی نداره که بخواد فارسی بشه فقط همون متن روی نوار کوچک کننده است که باید فارسی بشه که خیلی سادست. البته تنظیماتش نمیدونم چرا مشکل داشت برای من. به نظرم این از سایر پلاگ این هایی که تو این انجمن معرفی شده بهتره. توی سایت مادر موجود هست این پلاگ این.

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطbikalac (۱۳۸۹/۱۱/۵، ۱۸:۰۲:۳۷ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان