هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[حل شده] مشکل در گزارش
سلام
وقتی میخوام چیزیو گزارش کنم به این مشکل بر میخورم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
(۱۴۰۰/۴/۲۰، ۱۸:۳۷:۱۹ عصر)MISTER نوشته است: سلام
سلام،

آیا در پوسته‌ی پیش‌فرض هم این مشکل وجود دارد؟

(۱۴۰۰/۴/۲۰، ۲۱:۰۴:۱۰ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
سلام،

سلام
پوسته پیشفرض هست که ازش یه نسخه کپی گرفتم
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
(۱۴۰۰/۴/۲۰، ۲۲:۲۵:۱۳ عصر)MISTER نوشته است:
(۱۴۰۰/۴/۲۰، ۲۱:۰۴:۱۰ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
سلام،

سلام
پوسته پیشفرض هست که ازش یه نسخه کپی گرفتم
درصورتی‌که مشکل فقط برای گزارش ارسال‌های مدیران وجود دارد، طبیعی است زیرا معمولاً به‌صورت پیش‌فرض قابل گزارش نیست.

اما اگر برای تمامی کاربران این مشکل وجود دارد:
۱- ابتدا قالب postbit_report را به‌حالت پیش‌فرض بازگردانی کنید (اگر درحالت پیش‌فرض نبود).

۲- اگر مشکل برطرف نشد، احتمالاً یکی از پلاگین‌ها با سیستم گزارش تداخل دارد. برای بررسی آن، در بخش تنظیمات عمومی، تمامی پلاگین‌ها را غیرفعال کنید (از طریق گزینه‌ی «از کاراندازی تمام پلاگین‌ها؟») و مشکل را بررسی کنید. اگر مشکل حل شد، بایستی پلاگینی که ایجاد مشکل کرده است را با غیرفعال‌سازی تک‌تک آن‌ها و بررسی رفع مشکل، پیدا کنید.

سپاس شده توسطmotorola30 (۱۴۰۰/۴/۲۶، ۲۳:۴۳:۰۲ عصر)
مشکل افزونه پروفایل من بود...

مشکل داره متاسفانه

مشکل جدید اینه که من قبلا یه دلیل به بخش دلایل گزارشش اضافه کرده بودم الان توی پنل مدیریت حذفش کردم اما توی پست بیت هنگام گزارش ارسال هست
توی دیتابیسم دیدم نبود.....
نمیشه این تداخل رو از بین برد؟
(۱۴۰۰/۴/۲۱، ۰۰:۳۵:۴۷ صبح)MISTER نوشته است: مشکل افزونه پروفایل من بود...

مشکل داره متاسفانه

مشکل جدید اینه که من قبلا یه دلیل به بخش دلایل گزارشش اضافه کرده بودم الان توی پنل مدیریت حذفش کردم اما توی پست بیت هنگام گزارش ارسال هست
در بخش phpmyadmin تمامی جداول را انتخاب کنید و ابتدا Repair و سپس Optimize کنید.

سپس‌در بخش ابزار تعمیر و نگهداری » مدیریت کش‌ها » بازسازی و بارگذاری مجدد تمامی کَش‌ها را اعمال کنید.

(۱۴۰۰/۴/۲۱، ۰۰:۳۶:۲۶ صبح)MISTER نوشته است: نمیشه این تداخل رو از بین برد؟
باید از آخرین نسخه پلاگین استفاده کنید و اگر نسخه شما آخرین است، به نویسنده آن گزارش مشکل دهید.

سپاس شده توسطMISTER (۱۴۰۰/۴/۲۲، ۱۰:۵۹:۱۷ صبح) ، motorola30 (۱۴۰۰/۴/۲۶، ۲۳:۴۳:۲۵ عصر)
(۱۴۰۰/۴/۲۲، ۰۸:۲۱:۰۳ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۴۰۰/۴/۲۱، ۰۰:۳۵:۴۷ صبح)MISTER نوشته است: مشکل افزونه پروفایل من بود...

مشکل داره متاسفانه

در بخش phpmyadmin تمامی جداول را انتخاب کنید و ابتدا Repair و سپس Optimize کنید.

سپس‌در بخش ابزار تعمیر و نگهداری » مدیریت کش‌ها » بازسازی و بارگذاری مجدد تمامی کَش‌ها را اعمال کنید.

(۱۴۰۰/۴/۲۱، ۰۰:۳۶:۲۶ صبح)MISTER نوشته است: نمیشه این تداخل رو از بین برد؟
باید از آخرین نسخه پلاگین استفاده کنید و اگر نسخه شما آخرین است، به نویسنده آن گزارش مشکل دهید.

حل شد.

مشکل گزارش شد.
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان