هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین امتیاز دادن به ارسال Rate Posts
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: امتیاز دادن به ارسال Rate Posts
[تصویر:  version.png] نسخه: 2.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: cgshelf
[تصویر:  d.png] معرفی: 16th August 2007
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 5th August 2010
[تصویر:  user.png] ترجمه: Pars

[تصویر:  info.png] عملکرد: هر کاربر می تواند به هر ارسالی امتیاز دهد.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_ratePost.zip (اندازه: 5.27 KB / تعداد دفعات دریافت: 854)

این پلاگین توسط Pars فارسی سازی شده است.
E-mail: alirezanajafipour@gmail.com

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/rate-posts

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۵/۱۴، ۲۳:۵۴:۴۱ عصر) ، K@M@L (۱۳۸۹/۵/۱۵، ۰۱:۴۴:۴۰ صبح) ، texas (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۴:۳۴:۵۳ عصر) ، مهدی (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۹:۱۳:۳۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۷/۲۱، ۲۰:۳۷:۵۰ عصر) ، mehdi370 (۱۳۸۹/۷/۲۹، ۱۴:۴۴:۱۰ عصر) ، shahinpb (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۲۱:۱۰:۱۷ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۴، ۰۲:۲۶:۰۷ صبح) ، cniran (۱۳۹۰/۶/۴، ۲۰:۴۱:۴۸ عصر) ، soshiant (۱۳۹۰/۶/۵، ۲۲:۲۸:۳۲ عصر) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۷/۶، ۱۴:۴۱:۴۱ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۴۴:۲۴ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۲/۷، ۱۲:۳۹:۱۱ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۳، ۱۹:۳۵:۳۱ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۲۸، ۱۶:۴۷:۲۷ عصر) ، iman13 (۱۳۹۱/۹/۲، ۰۴:۱۰:۴۷ صبح) ، webgold (۱۳۹۱/۹/۶، ۲۱:۵۳:۲۷ عصر) ، mroam777 (۱۳۹۱/۱۰/۷، ۲۳:۱۶:۲۴ عصر) ، 토링501 (۱۳۹۳/۲/۱۳، ۰۱:۵۳:۳۵ صبح)
ممنون از پلاگين هاي جالبي كه گذاشتين
راستش اين پلاگين توي انجمن نمايش داده نميشه
فعال كردم
از بخش تنظيمات هم فعال كردم
ولي يك مشكلي هست كه نشون نميده !
پاسخ
این متغیر:
کد:
{$post['ratepost']}
را در آخر کد های قالب های postbit و postbit_classic قرار دهید.
[تصویر:  photos.png] نمونه:
کد php:
                <div class="post_management_buttons float_left">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}
                </
div>
            </
td>
        </
tr>
    </
tbody>
</
table>{$post['ratepost']} 
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۶:۲۵:۴۶ عصر) ، texas (۱۳۸۹/۵/۲۴، ۱۹:۲۰:۲۱ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۲۵، ۱۵:۰۹:۳۷ عصر) ، مهدی (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۹:۱۳:۴۹ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۵/۲۷، ۱۳:۱۷:۴۲ عصر) ، alwayskorea (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۲۲:۳۰:۱۴ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۲۳:۰۲:۴۳ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۶/۶، ۱۷:۴۱:۴۸ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۳، ۱۹:۴۱:۲۷ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۲۸، ۱۶:۴۷:۳۵ عصر) ، tcp (۱۳۹۲/۱/۸، ۰۲:۱۳:۰۸ صبح)
سلام و خسته نباشید برای پست های بسیار عالی

دوست عزیز، ممنون می شم اگه در این زمینه منو یاری کنید !!؟ :

چه طوری می توانم آخرین ارسال های انجمن رو بر روی صفحه اصلی سایت ( بر روی یک سایت با نرم افزار دیگر ) قرار بدم ؟ آیا کد خواستی دارد ؟ اگر بله، امکانش هست خواهشا کد را بدید و یا بگید از کجا می توانم تهیه کنم ؟...

ممنون از شما عزیزان
refigh از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
من اون کدی رو که کوین جان گفتن هم به قالب اضافه کردم ولی باز نمایش داده نمیشه . یعنی اون دایره ها برای امتیاز نشون داده نمیشن . چیکار کنم؟ Huh
Mehryar از March 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
نصب و فعال سازی بعد تنظیمات کردم در پیکر بندی بعدش رفتم من اون کد اضافه کردم ولی بازم کار نکردش دیگه نمیدونم مشکل از کجایه...[تصویر:  4fvgdaq_th.gif][تصویر:  N_aggressive%20(29).gif]
پاسخ
نقل‌قول: نصب و فعال سازی بعد تنظیمات کردم در پیکر بندی بعدش رفتم من اون کد اضافه کردم ولی بازم کار نکردش دیگه نمیدونم مشکل از کجایه...

کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
سلام. برای من بعد از اینکه تغییراتی که در پست سوم نوشته بود را انجام دادم درست شد. ممنون
پاسخ
با سلامی دوباره
من دوباره با این پلاگین مشکل پیدا کردم[تصویر:  icon_cry.gif]
اومدم دوباره تلاش کنم بنصبمش که باز کار نکرد و ایندفعه رفتم از تو هاست فایلاشو پاک کردم منتها الان دیگه ستاره ای که کاربرا به عنوان امتیاز به موضوع ها میدادن در انجمنم از بین رفته
خواهشا اگر کسی میدونه یا فایل اون ستاره های خود انجمن را داره لظفا اگر میشه سریعا برای من بزاره
پیشاپیش از همتون ممنونم...[تصویر:  139fs108574.gif]
پاسخ
خوب این پلاگین که کار همون ستاره های بالای فروم رو انجام میدهExclamation
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین تبلیغ در ارسال Ads in Posts Pars 20 16,521 ۱۳۹۱/۵/۱۸، ۰۹:۲۷:۵۶ صبح
آخرین ارسال: king92
  [برای 1.6] پلاگین اچ تی ام ال در ارسال ها HTML in Posts Pars 8 9,439 ۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۵:۵۳:۴۰ صبح
آخرین ارسال: pdistb.ir
  [برای 1.6] پلاگین تبلیغ در ارسال Ads in Posts Pars 4 7,525 ۱۳۸۹/۸/۲۲، ۱۱:۲۰:۲۰ صبح
آخرین ارسال: nutrex
  [برای 1.6] پلاگین نمایش تمامی پست های ارسال شده توسط یک کاربر در موضوع View all posts by a user Pars 0 3,474 ۱۳۸۹/۵/۲۲، ۱۴:۵۵:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان