هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین سپاس Thanks
باید از داخل یعنی پلاگین رو خودت ویرایش کنی و به جای علامت - ، کاما< , > یا هر چیز دیگه که خودت میخوای بزاری !Big Grin
(۱۳۹۰/۷/۱۴، ۱۱:۴۷:۴۱ صبح)esfhamed نوشته است: سلام
به من این ارور را میده
TypeError: xml.getElementsByTagName("del").item(0) is null
چیکار کنم

من این سوال را داشتم جواب نداره؟
forumluminous.ir
متاسفانه این پلاگین من رو نابود کرد !! و متوجه نبودم مشکل از این بوده
من برگشتم به همون نسخه 3.6.8
اما الان هر کاری میکنم , قسمت آمار و تعداد سپاس ها در پست بیت کاربر نمایش داده نمیشه , منظورم دکمه تشکر نیست , بلکه خود امار کاربر هست ... بعدش دیدم که هیچ قالبی تعریف نشده ! به صورت دستی قالب رو ساختم و کد مورد نظر رو قرار دادم که باز هم فایده نداشت ... پلاگین رو حذف کردم و مجدد نصب کردم و باز هم فایده نداشت . ظاهرا اون پلاگین قبلی حسابی از خجالت در اومده Dodgy دو روز تمام انجمن من نابود شد و در اخر فهمیدیم عیب ازاین ارتقا ساده بوده , چون این پلاگین معلوم نیست با چه چیزی سازگاری نداشت

لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم
[تصویر:  a368b364f24d0b1337d2e69b336d3dd5.png]
www.MyGeneral.ir
کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟ من وقتی این پلاگین رو نصب میکنم , سرعت باز شدن صفحات انجمن کند و کندتر میشه جوری که در 24 ساعت بعدی باید چند دقیقه صبر کرد تا صفحه باز بشه !! و جایگزین کردن فایل ها هم هیچ تاثیری نداره و باید همه چیز حذف بشه تا سرعت درست بشه

از طرفی هم وقتی غیر فعالش میکنم و نسخه های قبلی رو نصب میکنم , همه چیز به هم میریزه و مثلا امار کاربر در پست بیت نیست یا تشکرهای قبلی که از هر پست شده , نمایش داده نمیشه و فقط از بعد فعالسازی نمایش داده میشه , در حالی که جدول دیتابیس قبلی رو دارم و در همین پلاگین 3.9 کار میکنه فقط !

www.MyGeneral.ir
من فایل هارو گذاشتم اما توی پلاگین ها نمیاد که فعالش کنم !Huh
به درستی فایل ها رو قرار دادین ؟؟ اگر خود فایل thx.php رو در پوشه plugin آپلود کرده باشید و همنچنین بقیه فایل ها نیز در جای خود , اونوقت باید به قسمت پلاگین پنل نیز اضافه شه و بتونید فعالش کنید.
www.MyGeneral.ir
با سلام
اول یه سپاس از آقای بهروز که به من واقعا" کمک کردنHeartHeart
بعدش اگه دوستان راهنمایی کنن که چرا دکمه سپاسی که من نصب کردم فقط به شکل لینک ظاهر میشه پوشه image رو هم آپلود و unzip کردم
سلام
من می خوام پلاگین سپاس نوشته هاش بشه "تشکر"
عکس که حالا ادیت میشه حل میشه.
ولی اون نوشته ی :"سپاس شده توسط" رو از کجا باید ادیت کنم؟
برای تشکرهایی که قبلا شده برای پست ها، اتفاقی می افته؟

خیر مشکلی ایجاد نمیشه . برای ویرایش هم مسیر زیر :

کنترل پنل مدیر کل - پیکربندی - زبانها - انتخاب ویرایش متغیرهای زبان از طریق (گزینه ها ) برای زبان فا رسی - پیدا کنید thx.lang.php

انجا میتوانید بطور دلخواه ویرایش کنید
 سپاس شده توسطpcsoft (۱۳۹۰/۸/۶، ۰۸:۲۴:۲۷ صبح)
ممنون درست شد.
راستی در قسمت زبان ها مال من دو تا زبان فارسی بود!
مشکلی نیست؟من اولی رو ادیت کردم.
راستی عکس "تشکر" خوب دارین؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان