هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین سپاس Thanks
(۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۱۶:۲۹:۳۶ عصر)funset نوشته است: همونجایی که باید شکلک نشون بده کلیک راست کن و view image رو بزن ببین آدرس عکست چیه
اگه درست آپلود شده باشه که نشون میده وگرنه باید در همون آدرس عکست رو آپلود کنی

درست شد مرسی Big Grin
فقط یه نکته که ممکنه بعدا هم کسی باهاش مواجه بشه
اونم اینکه اگه دکمه تشکر رو نمیبینید باید با یه یوزر دیگه وارد بشید تا ببینیدش نه با یوزر ادمین . . . !
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۲۲:۴۵:۰۳ عصر)
baraye ersale khodet dokmeye sepas ro nemituni bebini...
سلام دوستان !!

من از وقتی این قالب نوروز رو زدم خوب یه چیزی درس شده که تشکر رو میزنی صفحه رفرش نمیشه !! ولی الان تشکر که میزنی نشون نمیده باید رفرش کنی تا نشون بده تشکر که کردی رو !!

مشکل از کجا میتونه باشه ؟ Huh

قبلا پاسخ داده شده
باید کدهای آخر پست بیت یه کوچولو تغییر بدی تا با یه بارگذاری کوچک تشکر ثبت بشه
سرچ کنی پیدا میشه
سلام دوستان
من مدیر سایت پارسی فروم هست وقتی خودم روی دکمه سپاس کلیک میکنم سپاس انجام میشه ولی وقتی کاربر روی دکمه سپاس کلیک میکنه این ارور رو میده .
این هم تصاویر به ترتیب هست

ارور اول

[تصویر:  87379427415996489509.gif]

ارور دوم
[تصویر:  17023892893230847080.gif]

اگر امکانش هست زود جواب بدید
با تشکر
کسی نیست جواب بده
درود چرا کسی جواب نمیده
به اینم میگن پشتیبانی Angry
شما که خودتون رو مدیر یه فروم معرفی میکنید چرا قوانین یه فروم پشتیبانی رو رعایت نمیکنید ؟!

زمانی که این پلاگین رو نصب کردید مشکلی نداشتین و تازه این مشکل پیش اومده ؟! یا نه زمانی که نصب کردید این مشکل پیش اومد ؟!
(۱۳۸۹/۱۲/۱۷، ۲۱:۲۹:۰۶ عصر)funset نوشته است: شما که خودتون رو مدیر یه فروم معرفی میکنید چرا قوانین یه فروم پشتیبانی رو رعایت نمیکنید ؟!

زمانی که این پلاگین رو نصب کردید مشکلی نداشتین و تازه این مشکل پیش اومده ؟! یا نه زمانی که نصب کردید این مشکل پیش اومد ؟!

ببخشید
نه جدید این مشکل پیش اومده.
یه سوال دارم .
دلیل این پلاگین ها چیه که یه پلاگین نصب میکنی بعد برای اینکه پلاگین به درستی عمل کنه باید یه پلاگین دیگه رو غیر فعال کنی؟
من از این قضیه ما بی بی خوشم نمیاد؟Confused
بعضی از پلاگین ها با بعضی از پلاگین ها سازگاری ندارن و این هم به خاطر فایل های مشترک آن ها هست که به مرتبط هستن و باعث بهم ریختگی میشه

برای پلاگین سپاس هم این مشکل متاسفانه وجود داره - شما مای بی بی خودتون رو ارتقا دادین ؟!
آره ارتقا دادم ما خیلی وقته که ارتقاد دادم. من از مای بی بی 1.6 استفاده میکنم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان