هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.22 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوض شدن لوگوی انجمن
سلام ، بنده لوگوی انجمن رو از حالت پیشفرضش (لوگوی مای بی بی) عوض کردم ولی گاهی میرم میبینم همون لوگوی قدیمی نمایش داده میشه ، ولی گاهی هم درست نشون میده ، به نظرتون مشکل از چیه ؟ ممنون .
پاسخ
با سلام،
احتمالاً صفحه‌ی شما Cache شده است. کافی است یک مرتبه صفحه‌ی انجمن را به وسیله‌ی CTRL+F5 رفرش کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۹/۴/۲۵، ۱۳:۱۶:۰۸ عصر) ، huwa (۱۳۹۹/۴/۲۵، ۱۴:۰۱:۱۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۹/۵/۹، ۱۰:۱۲:۰۶ صبح)
CTRL+F5 میزنم ولی گاهی وقتا تصویر جدید رو نشون میده و گاهی وقتا تصویر قبلی رو !

حتی کوکی های مرورگر رو پاک کردم و با مرورگر های دیگه امتحان کردم همین مشکل بود !

با گوشی هم رفتم دوباره همین مشکل بود ، توی هاست میرم عکسو دانلود میکنم عکس جدید میاد ولی وقتی عکس رو میخوام نمایش بده دوباره تصویر قبلی رو نشون میده
پاسخ
فروم شما phpBB هست. بهتره به پشتیبانی این اسکریپت مراجعه کنید. لینکش توی فوترتون هست...
متاسفانه ممکنه آشنا نبودن دوستان به این سیستم منجر به راهنمایی اشتباه بشه. هروقت به مای بی بی مهاجرت کردید حتما از راهنمایی های دوستان و مدیران بهرمند خواهید شد. Heart
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطhuwa (۱۳۹۹/۴/۲۵، ۲۰:۲۶:۱۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۹/۴/۲۶، ۱۸:۴۱:۵۶ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۹/۵/۹، ۱۰:۱۲:۱۸ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان