هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] [آموزش ترجمه پوسته - مرحله 3] ویرایش عرض ادیتور
(۱۳۹۰/۳/۳۰، ۱۳:۰۲:۰۲ عصر)jafari52 نوشته است: الان این تصویر نشون میده که بیرون نزده!!!
منظورم این بود که از کادر ابی بیرون میزنه.با تغییر عرض و ارتفاع هم داخل نمیره.چه کنم؟باتشکر
پاسخ
در private-send در تنظیمات textarea
rows بذار 17 و cols بذار 95 ببین درست میشه!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۳۰، ۱۵:۵۷:۰۳ عصر)jafari52 نوشته است: در private-send در تنظیمات textarea
rows بذار 17 و cols بذار 95 ببین درست میشه!
با تغییر عرض و ارتفاع بازم فرقی نمیکنه.به یه چیز دیگه بستگی داره.
پاسخ
نه بیبینید شما این اعدادی که میدین با هم نمیخونن . مثلاً اینطوری بدین

100 در 20 یعنی 100 طولش 20 عرض

باید حالت زوج داشته باشن

یه بار الان تست کنین
ببخشید یه سوالی داشتم راهی هست همین قالب دیفالت مای بی رو پشتش رو مثل قالب اون دوستمون Brothers شیشه ای کنیم ؟؟
پاسخ
باید در حالت پیشرفته ی قالب تغییر ایجاد کنید
پاسخ
دوستان راه حل مشکل رو پیدا کردم.مشکل در نوع ادیتور بود.من پلاگین ادیتور پیشرفته رو نصب کردم و یه بار هم نوع ادیتورها رو عوض کردم و مشکل حل شد:
[تصویر:  3h8oix9rg3gpho8605q1.jpg]

موفق باشیدSmile.
پاسخ
من همه چیز را درست کردم فقط یک مشکلی این قسمت سفید رنگی که در ان پیام خصوصیمان را می نویسیم هم یکم پایین امده می خواهم برود بالا تر هم باید یکم به سمت چپ برود.
از کجا باید این تغییرات را انجام دهم در کدام خط؟
[تصویر:  payam%20khususi.JPG]
پاسخ
دوستان من یه قالب رو ترجمه کردم همه کاراش درست شد اما قسمت هدر کنترل پنل های کاربر و ناظم و مدیر به انگلیسی نوشته شدن.
و پیغام خوشامد گویی هم به زبان انگلیسیه!
دوستان میتونن راهنمایی کنن؟
پاسخ
دوست عزیز اینکه قسمتی از قالب شما انگلیسی است ربطی به راست چین کردن قالب یا همان ترجمه قالب به گفته شما ندارد. آن قسمت انگلیسی خاص خود قالب هست که اگر اسکرین شاتی بگذارید شاید بشود رهنمائی کرد.
پاسخ
[تصویر:  68333040962421395237.png]
این هم از اسکرین شاتSmile
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] [آموزش ترجمه پوسته - مرحله 1] اقدامات ضروری در ترجمه Pars 42 41,612 ۱۳۹۵/۸/۱۰، ۲۰:۵۳:۴۲ عصر
آخرین ارسال: imanclassic
  [برای 1.6] [آموزش ترجمه پوسته - مرحله 2] برخی نکات در ترجمه دقیق Pars 29 32,276 ۱۳۹۳/۶/۲۳، ۱۱:۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: motorola30

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان