هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز کرد لینک خارجی در فریم
سلام
چطوری میشه مثل پی سی دانلود که لینک های خروجیش رو تو یک صفحه احتمالا یک فریم هست باز کنم؟

یعنی به سایت دیگر منتقل نشه و تو یک فریم در صفحه جدید به اندازه کل صفحه نشان داده بشه
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
(۱۴۰۰/۶/۱۹، ۱۵:۱۰:۵۰ عصر)Ehssan_it نوشته است: سلام
چطوری میشه مثل پی سی دانلود که لینک های خروجیش رو تو یک صفحه  احتمالا یک فریم  هست باز کنم؟

یعنی به سایت دیگر منتقل نشه و تو یک فریم در صفحه جدید  به اندازه کل صفحه نشان داده بشه

با استفاده از آی فریم میتوانید  Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطraddesign (۱۴۰۰/۶/۲۵، ۲۲:۲۳:۱۷ عصر) ، firstboy000 (۱۴۰۰/۶/۲۶، ۱۳:۲۱:۵۶ عصر)
هب اگر اموزشش رو بزارید خیلی خوب میشه
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
 سپاس شده توسطraddesign (۱۴۰۰/۶/۲۵، ۲۲:۲۳:۱۵ عصر)
(۱۴۰۰/۶/۱۹، ۱۷:۱۰:۵۹ عصر)Ehssan_it نوشته است: هب اگر اموزشش رو بزارید خیلی خوب میشه

کد:
<iframe src="https://free-learn.ir" width="400" height="350"></iframe>

اما آی فریم برای سئو ضرر دارد.
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطraddesign (۱۴۰۰/۶/۲۵، ۲۲:۲۳:۱۲ عصر) ، firstboy000 (۱۴۰۰/۶/۲۶، ۱۳:۲۲:۰۱ عصر)
(۱۴۰۰/۶/۲۰، ۱۳:۱۷:۴۱ عصر)MISTER نوشته است:
(۱۴۰۰/۶/۱۹، ۱۷:۱۰:۵۹ عصر)Ehssan_it نوشته است: هب اگر اموزشش رو بزارید خیلی خوب میشه

کد:
<iframe src="https://free-learn.ir" width="400" height="350"></iframe>

اما آی فریم برای سئو ضرر دارد.

من فقط میخوام لینک های خروجی از سایت در یک تب جدید و تو فریم باز بشند

این کد را باید کجا بزارم؟
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
سلام
احیانا منظورتون از فریم تب جدید نیست؟
از پیج پینترست طراحی ما دیدن فرمایید...
پاسخ
(۱۴۰۰/۶/۱۹، ۱۵:۱۰:۵۰ عصر)Ehssan_it نوشته است: سلام
چطوری میشه مثل پی سی دانلود که لینک های خروجیش رو تو یک صفحه  احتمالا یک فریم  هست باز کنم؟

یعنی به سایت دیگر منتقل نشه و تو یک فریم در صفحه جدید  به اندازه کل صفحه نشان داده بشه

سلام. موردی که میگید من توی پی سی دانلود ندیدم.
دو قسمت دیدم برای لینک های خارجیش. 
اول تبلیغاتش که از آی فریم استفاده میکنه و گوگل هم آی فریم ها رو نادیده میگیره. پس اگر قسمتی از مطلب شما اگر باشه گوگل اونو درک نمیکنه و ناقص میشه مطلبتون.
دوم لینک های خارجی که در سایدبار آورده و اینها جنبه تبلیغاتی دارن. از نظر فنی اون لینک ها nofollow هستن پس تاثیر منفی و مثبت رو سئو نمیذارن. از طرفی منتقل میشن به صفحه لینکدونی خودش و بعد از اونجا میره به سایت اصلی که بعدا همون صفحه لینکدونی تبدیل میشه به محل تبلیغاتی که ازش پول درمیارن.

برای جلوگیری از آسیب به سئو انجمنتون شما کافیه که از همون nofollow استفاده کنید و آی فریم نکنید. و برای جلوگیری از خروج کاربرا از سایتتون هم لینک های خارجی که nofollow شدن رو در تب جدید باز کنید. کافیه که تو تگ لینک بنویسید target="_blank"
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطEhssan_it (۱۴۰۰/۶/۲۶، ۱۷:۳۷:۲۸ عصر) ، MISTER (۱۴۰۰/۶/۲۷، ۱۸:۰۲:۴۲ عصر) ، میدوری (۱۴۰۰/۶/۳۰، ۰۸:۵۶:۵۰ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۴۰۰/۷/۴، ۲۲:۰۰:۳۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۲۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان