هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویروسی شدن پلاگین بانک
(۱۳۹۸/۶/۲۶، ۱۱:۴۵:۳۲ صبح)Mohammad-Za نوشته است: لطفاً لیست فایل‌هایی که پس‌وند suspected دارند را ارسال کنید.

(۱۳۹۸/۶/۲۶، ۱۹:۲۹:۳۲ عصر)hamzeh12hh نوشته است: الان پلاگین رو ندارم ولی فک میکنم همه فایل ها ب محض اجرا با مشکل مواجه میشه
پلاگین را خریداری کنید و از راهنمایی های نویسنده ی پلاگین جهت رفع خطا یا خطاها استفاده کنید  Heart
پاسخ
(۱۳۹۸/۶/۲۶، ۱۹:۲۹:۳۲ عصر)hamzeh12hh نوشته است: الان پلاگین رو ندارم ولی فک میکنم همه فایل ها ب محض اجرا با مشکل مواجه میشه
در حال بررسی مشکل هستم. به‌زودی راه حل را ارائه خواهم داد.
پاسخ
(۱۳۹۸/۶/۳۱، ۱۰:۰۱:۴۵ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
درود بر شما، جناب زنگنه سرورها به مرور فایل های کد شده را ویروس اعلام می‌کنند و سایت را ساسپند می‌کنند.
پاسخ
(۱۳۹۸/۶/۳۰، ۰۸:۰۸:۴۵ صبح)میدوری نوشته است: پلاگین را خریداری کنید و از راهنمایی های نویسنده ی پلاگین جهت رفع خطا یا خطاها استفاده کنید Heart

قبلا خریداری کردیم
ولی چون انجمن غیر فعال میشد حذف کردیم
نسخه نصب نشدش رو دارم
پاسخ
(۱۳۹۸/۶/۲۶، ۱۱:۴۵:۳۲ صبح)Mohammad-Za نوشته است: لطفاً لیست فایل‌هایی که پس‌وند suspected دارند را ارسال کنید.

(۱۳۹۸/۶/۳۱، ۱۰:۰۱:۴۵ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
پاسخ
(۱۳۹۸/۷/۸، ۲۳:۰۶:۱۳ عصر)hamzeh12hh نوشته است:
(۱۳۹۸/۶/۳۰، ۰۸:۰۸:۴۵ صبح)میدوری نوشته است: پلاگین را خریداری کنید و از راهنمایی های نویسنده ی پلاگین جهت رفع خطا یا خطاها استفاده کنید  Heart

قبلا خریداری کردیم
ولی چون انجمن غیر فعال میشد حذف کردیم
نسخه نصب نشدش رو دارم
جزییات برایتان ایمیل شد.
پاسخ
 سپاس شده توسطhamzeh12hh (۱۳۹۸/۷/۱۰، ۱۲:۲۲:۱۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۲۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۰۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان