هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] آموزش ویژه ارتقا به 1.6
پیغام یا اسکرین شات بدید تا بشه بررسی کرد
در صورت تمایل لینک اپگیرئ هم بذارید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۰۷ صبح)goldopool نوشته است: بعد از ارتقا به 1.6 که پلاگین ها رو فعال کردم بعضی از پلاگین ها چند بار اجرا شده مثل پلاگین تشکر و که چهار بار اجرا شده یا پلاگین آنار افراد آنلاین در 24 ساعت دو بار تکرار شده و نمای انجمنم رو به هم زده کسی نمی تونه کمکم کنه تا این مشکل رو حل کنم؟

دوباره سلام
کسی نیست سوال من رو جواب بده؟

بعد از ارتقا به 1.6 که پلاگین ها رو فعال کردم بعضی از پلاگین ها چند بار اجرا شده مثل پلاگین تشکر و که چهار بار اجرا شده یا پلاگین آنار افراد آنلاین در 24 ساعت دو بار تکرار شده و نمای انجمنم رو به هم زده کسی نمی تونه کمکم کنه تا این مشکل رو حل کنم؟
روبیکر،مرجع روبیک ایران: www.Forum.Rubiker.ir
پاسخ
سلام . مشکل شما اینه که بعد از غیرفعال کردن پلاگینها ، متغیر اونا از قالب مربوطه پاک نشده و دوباره بعد از فعال سازی ، یه متغیر دیگه به قالب اضافه شده .. شما باید دستی این متغیرها رو پیدا کنید و فقط یکیش رو باقی بزارین ....
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۴، ۲۳:۴۷:۱۸ عصر)zohair نوشته است: سلام . مشکل شما اینه که بعد از غیرفعال کردن پلاگینها ، متغیر اونا از قالب مربوطه پاک نشده و دوباره بعد از فعال سازی ، یه متغیر دیگه به قالب اضافه شده .. شما باید دستی این متغیرها رو پیدا کنید و فقط یکیش رو باقی بزارین ....

zohair جان ممنون که جواب دادی
چطور باید اونها رو حذف کنم
یکی مثال میزنی بهتر بفهمم
پلاگین افرادی که در 24 یاعت دوبار تکرار شده
پلاگین تشکر چهار بار تکرار شده
در بخش مدیریت هم
پلاگین ارسال پیام خصوصی برای تازه واردان 3 بار تکرار شده

ممنمو بابت زخماتتون

پاسخ
خب مثلا برای کاربران آنلاین 24 ساعت گذشته برین به مسیر زیر :
کنترل پانل مدیر > قالبها و پوسته ها > قالبها > قالب مورد نظر > Index Page Templates > بعدش index_boardstats
توی اون ، کد
کد php:
{$online_today
احتمالا دوبار تکرار شده که باید یکیش رو حذف کنید ...
برای بقیه هم همینطور ئباید به دنبال مکان و متغیر مربوطه باشید
موفق باشید
پاسخ
زهیر جان بسیار متشکرم
با کمک شما مشکل حل شد
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۵، ۰۰:۰۱:۲۶ صبح)zohair نوشته است: خب مثلا برای کاربران آنلاین 24 ساعت گذشته برین به مسیر زیر :
کنترل پانل مدیر > قالبها و پوسته ها > قالبها > قالب مورد نظر > Index Page Templates > بعدش index_boardstats
توی اون ، کد
کد php:
{$online_today
احتمالا دوبار تکرار شده که باید یکیش رو حذف کنید ...
برای بقیه هم همینطور ئباید به دنبال مکان و متغیر مربوطه باشید
موفق باشید

من هم همین مشکل رو دارم اما هرچی دنبال کد تکراری گشتم پیدا نکردم به علاوه اینکه لوگوی سایت هم نمایش داده نمیشه من پلاگن My Advertisements رو نصب کردم.
لطفا یکی منو راهنمایی کنه
پاسخ
سلام به دوستان عزیز
من یه مشکلی دارم. هاستم ویروس گرفت! همه فایل های php توی هاستم یه سری کد بهشون اضافه شده. انجمن داره کار می کنه ولی بعضی قابلیت هاش دچار مشکل شده مثلا نمایش بند انگشتی ها
نمی دونم سوالم رو جای درستی مطرح کردم یا خیر
می خوام بدون اینکه اطلاعات کاربران و ارسال هام و... از بین بره فروم رو مجددا راه اندازی کنم
نسخه ای که الان دارم هم 1.6 هستش می خوام باز همین رو نصب کنم. ممنون میشم کمک کنید. ممنون
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۲۸، ۱۴:۰۹:۱۷ عصر)mojtaba127 نوشته است: سلام به دوستان عزیز
من یه مشکلی دارم. هاستم ویروس گرفت! همه فایل های php توی هاستم یه سری کد بهشون اضافه شده. انجمن داره کار می کنه ولی بعضی قابلیت هاش دچار مشکل شده مثلا نمایش بند انگشتی ها
نمی دونم سوالم رو جای درستی مطرح کردم یا خیر
می خوام بدون اینکه اطلاعات کاربران و ارسال هام و... از بین بره فروم رو مجددا راه اندازی کنم
نسخه ای که الان دارم هم 1.6 هستش می خوام باز همین رو نصب کنم. ممنون میشم کمک کنید. ممنون

تا اونجا که من اطلاع دارم تنها چیز مهم توی این سیستم ها دیتا بیسه. شما تنها کاری که باید بکنید اینه که یک CMS دیگه نصب کنید و فقط دیتابیس رو ریپلیس کنید روبی دیتا بیس قبلی. اما در خصوص فایل هایی که بعدا به فروم اضافه شده باید یک بک آپ از اون فایل ها بگیرید مثل عکس های آواتار یا همون بند انگشتی ها

کسی نمی دونه مشکل من چیه ؟؟؟
پاسخ
مشکل 100% از تمپلیت های شماست
اگه متغیر اضافی را پیدا نکردید به من دسترسی ادمین بدید درستش میکنم
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] آموزش ارتقا و بروزرسانی قالب بعد از ارتقا ورژن مای بی بی Pars 16 18,600 ۱۳۹۲/۶/۱۰، ۱۲:۵۴:۰۰ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان