هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] آموزش ویژه ارتقا به 1.6
نقل‌قول: دوستان من نمیدونم سوالمو کجا بگم من بسته مای بی بی 1.6.6 پارسی دانلود کردم و نصب کردم همه کارا خوبه ولی پنل مدیریت بخش پیکربندی و بخش تنظیمات انگلیسیه ، با اینکه دستور زبان پارسی رو میدم ولی باز انگلیسیه ... باید چکار کنم ....؟؟؟

پنل مدیر کل >> پیکر بندی >> تنظیمات >> General Configuration
تنظیم Default Language را بر روی پارسی بگذارید

و در پنل مدیر کل >> خانه >>تنظیمات شخصی مدیر >> سپس پوسته‌ی کنترل پنل مدیریت را بر روی Default_RTL_MyBBIran بگذارید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmarsis (۱۳۹۱/۲/۲، ۲۰:۲۵:۵۲ عصر)
این کارا شده بود ولی باز همین طورهی ،،، باید چگار گنم ؟؟؟

باتشکر
پاسخ
کش هاتون رو پاک کنید
پاسخ
سلام به دوستان چطور می شود بنر تبلیغاتی در انجمن قرار داد

سلام به دوستان چطور می شود بنر تبلیغاتی در انجمن قرار داد
پاسخ
درود این سول چه ربطی به این بخش داره ؟
سرچ میکردی به راحتی
http://community.mybbiran.com/thread-646...l#pid48133
http://community.mybbiran.com/thread-85.html
http://community.mybbiran.com/thread-2435.html
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطariyan (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۹:۵۳:۰۹ صبح)
با سلام
من موقع بروز رسانی با ارور های عجیب غریب روبرو میشم و نمیتونم بروز رسانی کنم و فایل Upload هم upload نمیشود رو هاست چه جوری به ورژن قبل برگرد.نم و پشتیبانم رو Upload کنم

در یک روز، اگر شما با هیچ مشکلی مواجه نمی‌شوید، می توانید مطمئن باشید که در مسیر اشتباه حرکت می‌کنید.

Ariyan Afshar - Apple Seed Co

پاسخ
سلام من میخوام ارتقا بدم این ارور میده

چیکار کنم

Warning: require_once(/home/***/public_html/Forum/inc/db_.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/***/public_html/Forum/install/upgrade.php on line 75 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/***/public_html/Forum/inc/db_.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/***/public_html/Forum/install/upgrade.php on line 75
پاسخ
ممنونم بسیار مفید بود من آپدیت کردم مشکلی نداشت ولی یک نکته ای باید بگم نسخه که تو سایت رسمی گذاشتید 6.10 هست نه یازده برای همین من از نسخه اصلی استفاده کردم .

این پیام نشان دهنده این است که نسخه انجمن خود را اشتباه انتخاب می کنید بهتره دست به هیچ چیز نزنید پیروز باشد البته من این طوری حدس میزنم چون برای خودم هم همی پیام داد و با تغییر نسخه درست شد همونجای که میگه نسخه قدیمی خود را مشخص کنید دست به چیزی نزنید و بعدی رو کلیک کنید حتما درست میشه یک احتمال دیگرشم اینه که تنظیمات فایل setting و config انجام نشده شما اگر مراحل گفته شده رو انجام بدی و این دو فایل هم دوباره آپلود کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد براتون
یافته هایت را با باخته هایت مقایسه کن اگر خدا را یافتی هر چه باختی مهم نیست
انجمن تخصصی فریم ورک ایرانی گتنا تحت پی اچ پی به ما ملحق شوید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۴۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] آموزش ارتقا و بروزرسانی قالب بعد از ارتقا ورژن مای بی بی Pars 16 18,598 ۱۳۹۲/۶/۱۰، ۱۲:۵۴:۰۰ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان