هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پنجره ورود و کار نکردن دکمه های گزارش و نقل قول ، پلاگین Prostats با PHP 7.2.14
با درود

من حدود یک ماه پیش آخرین نسخه انجمن (1.8.12) را از سایت دریافت و نصب کردم. و در آن انجمن های دسته بندی شده و کاربران مورد نظر را ایجاد کردیم (با توجه به الزام شناخت هویت اعضا عضویت از طریق سایت بسته شده و اعضا پس از ارسال اطلاعتشلن توسط خود ما عضو می شوند ). هفته گذشته سرور هاست را جابجا کردیم و نسخه PHP از PHP5.4 یا PHP5.6  به PHP7.2.14 ارتقا پیدا کرد.
بعد از انتقال  این مشکلات ایجاد شده

1- پنجره پاپ آپ ورود که وسط صفحه نمایش داده میشد در پایین ترین بخش صفحه نمایش داده میشود بصورتی که فیلد های نام کاربری و رمز از صفحه خارج شده و اصلا مشخص نیست

2- برخی کلید ها نظیر گزارش و نقل قول از کار افتاده است.
3- در بخش مدیریت هنگام ویرایش کاربران گزارش خطایی نمایش داده میشود و پس از آن بصورت عادی پیام سبز رنگ ویراش موفقیت آمیز نمایش داده  میشود
4- پلاگین Prostats که ظاهرا با PHP7.2.14 سازگاری ندارد باعث ایجاد خطاهای زیادی میشد که مجبور به غیر فعال سازی آن شدیم.

لازم به ذکر است هیچ تغییری در قالب و .. انجام نشده و فقط جهت تغییر ظاهر انجمن تعدادی از تصاویر ویرایش شده است.
متاسفانه طی دور روز گذشته با جستجو در سایت نتوانستم جوابی برای این مشکلات پیدا کنم
دوستان لطفا در خصوص رفع مشکل راهنمایی کنند.

آیانصب مجدد همین نسخه از انجمن بر روی انجمن فعلی می تواند مشکل را حل کند. در این صورت روش نصب مجدد بگونه ای که اطلاعات ثبت شده و دسته بندی انجمن ها و کاربران حذف نشود چگونه است.

با سپاس و تقدیم احترام

آدرس انجمن forum.csieee.com
پاسخ
 سپاس شده توسطali691 (۱۳۹۷/۱۲/۱۰، ۰۰:۳۴:۵۸ صبح)
از پشتیبانی سایت خودتون بپرسید !
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۷/۱۱/۳، ۱۶:۵۷:۰۴ عصر) ، میدوری (۱۳۹۷/۱۱/۷، ۱۴:۱۷:۴۰ عصر) ، ali691 (۱۳۹۷/۱۲/۱۰، ۰۰:۳۵:۰۲ صبح)
درود بر شما
نخست اینکه فارسی ساز را تغییر دهید چون در فارسی ساز مورد استفاده شما ایرادهایی هست که با نصب فارسی ساز این پشتیبانی , بطور کامل متوجه منظور من خواهید شد ( متاسفانه پشتیبانی ها هم کم فعالیت شده اند) . در هر صورت پلاگین ها باعث این ایرادها هم می شوند غیر فعال کنید (تک تک یا کلی) و نتیجه را بررسی کنید . پلاگین ProStats را به 1.9.5یا 1.9.6 ارتقا دهید درست میشود . برای پنجره ورودی هم اینجا را مطالعه و استفاده کنید
با سپاس Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۷/۱۱/۷، ۲۱:۳۲:۳۸ عصر) ، MISTER (۱۳۹۷/۱۱/۷، ۲۲:۲۷:۱۷ عصر) ، ali691 (۱۳۹۷/۱۲/۱۰، ۰۰:۳۵:۰۴ صبح)
(۱۳۹۷/۱۱/۷، ۱۴:۱۷:۳۱ عصر)میدوری نوشته است: درود بر شما
نخست اینکه پارسی ساز را تغییر دهید چون در پارسی ساز مورد استفاده شما ایرادهایی هست که با نصب پارسی ساز این پشتیبانی , بطور کامل متوجه منظور من خواهید شد ( متاسفانه پشتیبانی ها هم کم فعالیت شده اند) . در هر صورت پلاگین ها باعث این ایرادها هم می شوند غیر فعال کنید (تک تک یا کلی) و نتیجه را بررسی کنید . پلاگین ProStats را به 1.9.5یا 1.9.6 ارتقا دهید درست میشود . برای پنجره ورودی هم اینجا را مطالعه و استفاده کنید
با سپاس Heart

درود بر شما
مشکل پنجره ورود با اصلاح فایل global.css حل شد

من ابتدا از همین سایت فروم را نصب کردم ولی بعد از ارسال سوال فوق و عدم دریافت اثدام به اراقا به نسخه 1.8.15 که در سایت درگیر بود نمودم
متاسفانه پشتیانی مثل سالهای ثبل نیست

پلاگین Prostats نسخه 1.9.7  وجود دارد
و مشکل دیگری که پس از ارتقا ایجاد شد اینکه یکی از کاربری های با سطح مدیر ارشد دیگر به انجمن دسترسی ندارد و پیام
Forbidden
you dont Have permission to access member.php  نمایش داده می شود

آیا امکان نصب مجدد تنها پارسی ساز این ساین با نسخه 1.8.12 بر روی نسخه 1.8.15   وجود دارد!؟
پاسخ
 سپاس شده توسطali691 (۱۳۹۷/۱۲/۱۰، ۰۰:۳۵:۰۸ صبح)
(۱۳۹۷/۱۱/۷، ۱۹:۳۵:۱۱ عصر)HamidReza77 نوشته است: 1- پلاگین Prostats نسخه 1.9.7  وجود دارد
2- و مشکل دیگری که پس از ارتقا ایجاد شد اینکه یکی از کاربری های با سطح مدیر ارشد دیگر به انجمن دسترسی ندارد و پیام
Forbidden
you dont Have permission to access member.php  نمایش داده می شود

3- آیا امکان نصب مجدد تنها پارسی ساز این ساین با نسخه 1.8.12 بر روی نسخه 1.8.15   وجود دارد!؟
1- منظورم نگارش جدیدتر بود .
2- دسترسی های گروه ها و کاربران را بررسی کنید : کنترل پنل مدیریت --> کاربران و گروهها -->دسترسی های مدیر --->ویرایش دسترسی ها
3- در این پشتیبانی تا نگارش 1.8.12 موجود است (آپگرید مربوط به این نگارش است) اگر نیازی به آپگرید ندارید , میشود از پارسی ساز اینجا استفاده کرد و به هر حال از خالی کردن کَش مرورگرتان در هر مرحله از کار غافل نشوید تا نتیجه ی درست بدستتان بیاید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۷/۱۱/۹، ۱۴:۲۷:۵۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۵۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۲۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کار نکردن بعضی از دکمه های انجمن Pr1nCe 1 1,162 ۱۳۹۵/۸/۱۸، ۰۹:۱۸:۳۳ صبح
آخرین ارسال: Pr1nCe
  کار نکردن دکمه ! ali_f 9 5,210 ۱۳۹۴/۸/۲۳، ۱۹:۳۲:۰۸ عصر
آخرین ارسال: firstboy000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان