هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک شدن ناگهانی انجمن و تاپیک
سلام

دیشب از روی آمار انجمن آخرین ارسال ها روی یکی از بروزرسانی هایی که در یک تاپیک انجام شده بود کلیک کردم ولی وقتی به پست مورد نظر منتقل شدم نوشته بود انجمن مورد نظر وجود ندارد. Confused 

وقتی هم به پنل مدیریت رفتم سرزدم مشاهده کردم کلی از انجمن ها و تاپیک ها حذف شدن و موجود نیست.

برای رفع مشکل باید چیکار کنم؟ تنها راه restore کردن نزدیک ترین full backup توسط هاست هست؟

درضمن هیچ اعلانی از حذف شدن انجمن و تاپیک در وقایع ثبت شده توسط مدیر و ناظم داخل پنل مدیریت ثبت نشده.

الانم انجمن از دسترس خارج کردم.

بعد ویرایش:

حالا این مورد یعنی انجمن هک شده؟
پاسخ
نقل‌قول:
برای رفع مشکل باید چیکار کنم؟ تنها راه restore کردن نزدیک ترین full backup توسط هاست هست؟

درضمن هیچ اعلانی از حذف شدن انجمن و تاپیک در وقایع ثبت شده توسط مدیر و ناظم داخل پنل مدیریت ثبت نشده.

الانم انجمن از دسترس خارج کردم.

حالا این مورد یعنی انجمن هک شده؟

سلام
ابتدا لاگ های هاستتون رو بررسی کنین در صورت مشاهده آی پی های غیر مجاز و دسترسی غیر مجاز ممکنه شخصی یا گروهی به هاست، دیتابیس یا ... نفوذ کرده باشن و دست به یک سری کارها زده باشن.
اگر در پنل مدیریت وقایعی ثبت نشده ممکنه از طرف هاست مشکلی وجود داشته باشه! ( اگر شما یا سایر مدیران تغییری در پنل مدیریت انجام نداده باشین و وقایع رو هرس نکرده باشین!)

موضوع رو با هاستینگ خود در میان بزارید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۷/۱۰/۱۶، ۰۳:۳۱:۱۲ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۱۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان