هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم عملکرد مدیریت درون خطی ارسالها
سلام مدتیه که مدیریت درون خطی انجمنم کار نمیکنه. وقتی ارسالها رو انتخاب میکنم فقط نشون میده که (1) ارسال انتخاب شده حتی اگر مثلا 3 تا انتخاب کرده باشم. و وقتی میخوام تغییرات رو اعمال کنم میره توی یک صفحه و خطا میده: "شما ارسالی را جهت اعمال تغییرات مدیریتی انتخاب نکرده‌اید و یا دوره دسترسی مدیریت شما باطل شده است (بطور خودکار پس از یک ساعت عدم فعالیت). لطفاً ارسال‌هایی را انتخاب نمایید و مجدداً تلاش کنید." 

این مشکل میتونه در اثر چی باشه؟ 

نسخه انجمن آخرین نسخه هست و قالب هم قالب پیشفرضه
پاسخ
کپی رایت رو رعایت نکردید،یا درست کنید کپی رایت انجمن رو یا خریداری کنید راه حل رو ..

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
من معمولا از فارسی ساز اینجا استفاده میکنم ولی چون شما نسخه آخر رو مدتهاست منتشر نکردید مجبور شدم از mybb-ir بگیرم. نمیخواین راهنمایی کنید اوکی باشه موفق باشید!
پاسخ
(۱۳۹۶/۵/۹، ۱۶:۲۶:۳۹ عصر)MISTER نوشته است: کپی رایت رو رعایت نکردید،یا درست کنید کپی رایت انجمن رو یا خریداری کنید راه حل رو ..

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

با سلام
بنده مبلغ رو پرداخت کردم و کدهای گفته شده رو نیز جابجا کردم اما هیچ فرقی نکرد . لطفاً بفرمائید الان چیکار باید بکنیم .
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۳۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان