هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نشان دادن یکی از فیلدهای سفارشی پروفایل در زیر نام کاربری
سلام
من یه فیلد اضافی ایجاد کردم که موقع ثبت نام، نام و نام خانوادگی حقیقی رو توش وارد می کنن.
حالا میخوام این نام و نام خانوادگی حقیقی زیر نام کاربری فرد نشون داده بشه.
تو تنظیمات فیلد اضافی میشه کاری کرد که در پست بیت نشون داده بشه و اون رو که روی بله می ذارم نشون میده اما در کنار اینکه مثلا چندتا ارسال داشته و چندتا تشکر داشته و ... اما من میخوام در زیر نام کاربری نشون داده بشه نه اون کنار در ضمن بقیه اطلاعات
کسی میتونه بگه چه کار باید بکنم؟
پاسخ
چیزی که میخوام بگم ربطی به سوالتون نداره فقط سوالی برای من پیش امده که نیاز دونستم بپرسم
۱.شما انجمنت مرتبط به فقه و کلا اسلامیه؟
۲.فکر کنم یکی از حقوق فقه مال مردم هست
۳.شما چطور چیزی رو تدریس و ترویج میدی که خودت بهش پایبند نیستی؟
۴.برداشتن کپی رایت مرتبط به هر مجموعه ای به نظر من یک نوع دزدیه حالا فقط کمی محترمانه و قشنگتر
شرمنده اینها رو گفتم
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۹/۱۶، ۲۱:۳۷:۳۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۹/۱۶، ۲۱:۴۱:۴۰ عصر)
به دلیل عدم رعایت کپی رایت پشتیبانی نمیشید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۹/۱۶، ۲۱:۴۱:۰۹ عصر)
دوست عزیز انجمن من اصلا اینی که شما میگین نیست.
انجمن من این آدرسه که کپی رایت هم داره
mobahathah.ir
اون آدرسی که توی امضای من هست قبلا من باهاش کار میکردم و الان باهاش کار نمیکنم. و یادم رفته بود که در اینجا آدرس انجمنم رو تغییر بدم.
البته با کسانی که اون سایت رو هم دارند تماس گرفتم و گفتم حذف کپی رایت از نظر مترجم پوسته ممنوع بوده و اونا هم قرار شد که کپی رایت رو بذارن.
پاسخ
و البته جواب رو هم از جای دیگری پیدا کردم. با تغییر در قالب پست بیت و قرار دادن شماره فیلد سفارشی که میخوایم در زیر نام کاربری نشون داده میشه.
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان