هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بفرستین برا اونایی که خیلی ادعاشون میشه
Tongue 
درود به کاربران فقط برا اونایی که مدیر نیستند 
[تصویر:  biggrin.gif]

هدف از ایجاد این تایپک گفتن یه سری مسائل که خیلی هاتون ادعاتون میشه که ..... اون بماند
دوما: توی مراکز خدماتی جایی که اسمشو میزاره پشتیبانی یعنی خدمات ارائه میده چه زیر مجموعه سازمان باشه یا نباشه (یعنی از لحاظ انسانیت )
سوما:یه عده که همین انجمن و انجمن دیگه مای بی بی و یه عده پروفسور که توی مای بی بی اسکین که فرق کد ها رو هم نمیدونن اومدن یه مجموعه ای باز کردن که به کاربران اینترنتی خدمات ارائه دهند از جمله آموزش ها ، فروش ، طراحی و یه سری آموزش های دیگه که اولویت همتون زیر صفر
چهارما:اینجا یا جاهای دیگه پادگان نیست که بخواد یه مدیر یا شخصی دستور بده یا قانون از خودش بزاره اینجا یه محیط کاملا مجازی و اموزشی هستش من اکثر تایپکاتونو دیدم که نه فقط این انجمن بلکه اون یکی انجمن ها هم مشاهده کردم خیلی هاتون اگر برید تایپکتون رو ببینید خجالت میکشین که نحوه تغییر متن فوتر هم بلد نبودین الان یه عده ماشالا شدن تیم پشتیبانی انجمن، طراح،پاسخگو و ..... [تصویر:  dodgy.gif] [تصویر:  biggrin.gif]

توی عمرم توی چند سال زندگی مجازی یه سوالی برام پیش اومد و هیچکدومتونم نتونستین جواب بدین  حالا یه عدتون تخصصشون نبود یه عده هم که زورش میومد جواب بده و یه عده هم که .....
  [تصویر:  confused.gif]

خلاصه حرف زیاده جاش اینجا نیست کاش بیرون بودیم دوره همی میرفتیم یه چایی میزدیم بعد روش یه مارلبرو قرمز یا وینستون قرمز اون موقع خوب حرف میزدیم البته میدونم شاید یکی از مدیرا سرو کلش پیدا شه بخواد این تایپکو حذف کنه شایدم نام کاربریمو ببنده حالا مهم هم نیست چون من اون چیزی که یاد گرفته بودمو گرفتم یعنی توی 20 روز کار با مای بی بی که برای اولین بار بدون حرفه یه قالب ویبولین رو خوشبختانه تونستم به مای بی بی تبدیل کنم و تا حدودی خوشحالم و اینم بگم خلاصه هیچ وقت خودتون رو نگیرید چون نه رئیس کسی هستین نه خدا و ..... فقط یکم مشتی باشین همین [تصویر:  exclamation.gif]

مهربون ترین ادمین دنیا

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۵۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۳۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان