هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در بروزرسانی انجمن
سلام عزیزان
بنده بدلیل این مشکل (ثبت نام نشدن در انجمن ) اومدم انجمنم رو طبق این روش آپدیت کنم که بعد از وارد کردن آدرس http://www.yourdomain.com/install/ مراحل ثبت نام اولیه انجمن برام میاد نه بروز رسانی

ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
(۱۳۹۵/۸/۱۰، ۱۶:۲۴:۱۸ عصر)Pr1nCe نوشته است: سلام عزیزان
بنده بدلیل این مشکل (ثبت نام نشدن در انجمن ) اومدم انجمنم رو طبق این روش آپدیت کنم که بعد از وارد کردن آدرس http://www.yourdomain.com/install/ مراحل ثبت نام اولیه انجمن برام میاد نه بروز رسانی

ممنون میشم راهنمایی کنید

درود

امیدوارم بکاپ گرفته باشید !!
طبق کدوم آموزش ؟
کدوم فایل بروزرسان رو آپلود کردید ؟؟

اگر بکاپ دارید ، فایل config.php و settings.php مجدد تویه پوشه inc آپلود کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطPr1nCe (۱۳۹۵/۸/۱۰، ۱۸:۱۲:۰۲ عصر)
طبق این آموزش پیش رفتم

http://community.mybbiran.com/thread-16769.html

و این فایل بروز رسانی رو آپلود کردم

http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=10107

ضمن اینکه

از توی بخش مدیر کل بک گرفتم و توی خود سرور سیو شد که متاسفانه نتونستم پیداش کنم
ضمن اینکه تا روشن شدن وضعیت مجبور شدم فایل index.php رو توی پوشه install پاک کنم

احتمال اینکه انجمنم پریده باشه هست؟
پاسخ
اگ از دیتابیس بک اپ نگرفتی از مشتیبانی بک اپت رو بگیر‌‌

پنل کل فک کنم تغییرات انجام شده تو پنل رو بر گردونه
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
نقل‌قول: از توی بخش مدیر کل بک گرفتم و توی خود سرور سیو شد که متاسفانه نتونستم پیداش کنم
توی مسیر admin/backups فکر کنم باید دنبالش بگردید

نقل‌قول: ضمن اینکه تا روشن شدن وضعیت مجبور شدم فایل index.php رو توی پوشه install پاک کنم
کار خوبی کردید

نقل‌قول: بعد از وارد کردن آدرس http://www.yourdomain.com/install/ مراحل ثبت نام اولیه انجمن برام میاد نه بروز رسانی
طوری طراحی شده بوده که اگر مای بی بی نصب باشه و شما این آدرس رو بزنید صفحه بروزرسانی بیاد، یا اینکه در همون صفحه کنار نصب دکمه ای برای رفتن به مرحله بروزرسانی هم بیاد، به همین دلیل اینطور گفته شده.
به هرحال چند بار این مشکل برای کاربران پیش اومده، جهت اطمینان از این آدرس استفاده کنید yourdomain.com/install/upgrade.php
اینطور مستقیما به صفحه بروزرسانی منتقل میشید.

اگر مراحل نصب رو رفته باشید ممکنه که پریده باشه دیتابیستون و باید ریکاوری بکاپ انجام بدید. قاعدتا هاستینگ ها دوره ای هفته ای یا روزانه بکاپ میگیرن، میتونید ازشون بخواید تا بکاپ رو ریکاوری کنن تا شما دوباره کارتون رو انجام بدید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۸/۱۱، ۰۱:۱۵:۴۶ صبح) ، Pr1nCe (۱۳۹۵/۸/۱۱، ۱۲:۱۸:۰۸ عصر)
نقل‌قول: توی مسیر admin/backups فکر کنم باید دنبالش بگردید

پوشه بک آپ توی مسیر فوق متاسفانه خالی بود

نقل‌قول: طوری طراحی شده بوده که اگر مای بی بی نصب باشه و شما این آدرس رو بزنید صفحه بروزرسانی بیاد، یا اینکه در همون صفحه کنار نصب دکمه ای برای رفتن به مرحله بروزرسانی هم بیاد، به همین دلیل اینطور گفته شده.
به هرحال چند بار این مشکل برای کاربران پیش اومده، جهت اطمینان از این آدرس استفاده کنید yourdomain.com/install/upgrade.php
اینطور مستقیما به صفحه بروزرسانی منتقل میشید.

اگر مراحل نصب رو رفته باشید ممکنه که پریده باشه دیتابیستون و باید ریکاوری بکاپ انجام بدید. قاعدتا هاستینگ ها دوره ای هفته ای یا روزانه بکاپ میگیرن، میتونید ازشون بخواید تا بکاپ رو ریکاوری کنن تا شما دوباره کارتون رو انجام بدید.

متاسفانه فقط صفحه نصب اومد و بدلیل عدم آشنایی با محیط بروزرسانی تا مرحله توافق نامه پیش رفتم
با وارد کردن آدرس upgrade.php هم با ارور زیر مواجه شدم

Warning [2] require_once(): Unable to access /home/*****/domains/*****/public_html/inc/config.php - Line: 30 - File: install/upgrade.php PHP 5.3.29 (Linux)
پاسخ
درود

بکاپ رو ریکاوری کنید دوست عزیز ،

یا سطح دسترسی به مدیران ارشد بدین ، ببینند مشکلتتون کجاست.
پاسخ
 سپاس شده توسطPr1nCe (۱۳۹۵/۸/۱۱، ۱۲:۱۸:۰۲ عصر)
(۱۳۹۵/۸/۱۱، ۱۲:۰۸:۵۰ عصر)motorola30 نوشته است: درود

بکاپ رو ریکاوری کنید دوست عزیز ،

یا سطح دسترسی به مدیران ارشد بدین ، ببینند مشکلتتون کجاست.

طی تماسی که با پشتیبانی سرویس دهنده داشتم،درخواست ریستور بک آپ یک هفته پیش(2016/10/26) رو کردم که با موفقیت هم انجام شد
ولی متاسفانه باز هم انجمن باز نمیشه

از مدیران عزیز اگر کسی منتی بزاره و انجمن رو چک بکنه ممنون میشم
حاصل دو سال زحمتم بود

متاسفانه هیچ صفحه ای باز نمیشه
و هر آدرسی حتی میزکار مدیر هم با این ارور مواجه میشه

MyBB Internal Error
MyBB has experienced an internal error and cannot continue.

Error Type:
MyBB Error (41)
Error Message:
Your board has not yet been installed and configured. Please do so before attempting to browse it.
Please contact the MyBB Group for technical support.
پاسخ
متاسفانه پشتیبانی اعلام کرد که بک آپ یک هفته قبل رو برگردونده،درحالی که همچنان مشکل پابرجاست و انجمن باز نمیشه
ضمن اینکه یک هفته قبل انجمن مشکلی نداشت
احتمالا بک آپی نگرفتن یا ریستور نکردن
پاسخ
از مدیران عزیز اگر کسی میتونه مشکلم رو حل کنه،هزینه این کار رو هم میپردازم
چون حاصل دو سال زحمتم بود
ممنون میشم عزیزانی که میتونن کمک کنن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان