هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت انجمن روی دامین و ساب دامین ؟
سلام و عرض خسته نباشید به اعضای خسته ی مای بی بی ایران  Undecided 

من میخوام انجمنی رو که بزنم هم با آدرس forum.bakerstreet.ir  و هم یک دامین مستقل دیگه مثل bakerforum.ir بالا بیاد . هنوز هم هاست و یا دامین تهیه نکردم . 

خواستم بپرسم دقیقا باید در قسمت خرید هاست ، دامین رو چی بزنم و بعد اون ساب دامینه رو چجوری تنظیم کنم که هردو به انجمن وصل باشند ؟

ضمنا خود bakerstreet.ir یک سایت مستقله . صاحب این دامین باید از nic دی ان اس هاشو روی دی ان اس های هاست من تنظیم کنه ؟

اگه توضیح کاملی بدید بسیار متشکر میشم  Blush

بزرگترین انجمن شرلوک هولمز ، پوآرو و کارآگاهان دیگر !
+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
استفاده از دامین متفاوت روی یک سابدامین یا پوشه، رو روی یک هاست تاحالا ندیدم اما نشد نباید داشته باشه.
فکر کنم توی دی ان اس دامنه جدیدتون باید بجای دی ان اس هاست، آدرس زیر دامنه رو بزنید.(کامل تر از این فکر نکنم نیاز باشه)
اما در کل روی یک هاست جداگونه میشه اینکارو کرد و انجام دادم، تاحالا روی یک هاست اینکارو انجام ندادم بهتره از هاستینگتون در این مورد کمک بگیرید و ببینید ایجاد دی ان اس اختصاصی و ویرایش و... برای شما باز هست یا نه.

بله، کلا برای تغییر دی ان اس دامنه های ir و ایران باید از سایت نیک استفاده کنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطANTROMEDA (۱۳۹۵/۴/۳۰، ۱۴:۲۰:۳۲ عصر)
(۱۳۹۵/۴/۳۰، ۱۴:۱۸:۴۸ عصر)firstboy000 نوشته است: استفاده از دامین متفاوت روی یک سابدامین یا پوشه، رو روی یک هاست تاحالا ندیدم اما نشد نباید داشته باشه.
فکر کنم توی دی ان اس دامنه جدیدتون باید بجای دی ان اس هاست، آدرس زیر دامنه رو بزنید.(کامل تر از این فکر نکنم نیاز باشه)
اما در کل روی یک هاست جداگونه میشه اینکارو کرد و انجام دادم، تاحالا روی یک هاست اینکارو انجام ندادم بهتره از هاستینگتون در این مورد کمک بگیرید و ببینید ایجاد دی ان اس اختصاصی و ویرایش و... برای شما باز هست یا نه.

بله، کلا برای تغییر دی ان اس دامنه های ir و ایران باید از سایت نیک استفاده کنید.

ممنون ... 

حالا اگه بخوام بی خیال دامین مستقل بشم و فقط بخوام ساب دامین باشه ، اون دامینی میخوام روش ساب دامین بزنم مشکلی پیدا نمیکنه ؟

منظورم اینه که الان من میخوام یه فروم بزنم روی forum.bakerstreet.ir . و خود bakerstreet.ir یه سایت فعاله و دی ان اس های میهن بلاگ روش هست . بعد میشه دی ان اس های هاست منم روش گذاشته بشه بدون اینکه سایت اصلی مشکل دار بشه ؟ 
یعنی bakerstreet.ir بره رو سایت و forum.bakerstreet.ir برو رو انجمن 

امیدوارم کامل توضیح داده باشم  Huh  Big Grin

بزرگترین انجمن شرلوک هولمز ، پوآرو و کارآگاهان دیگر !
+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
نقل‌قول:  bakerstreet.ir یه سایت فعاله و دی ان اس های میهن بلاگ روش هست
باید این رو از میهن بلاگ بپرسید که ساب دامین ایجاد میکنه و آیا سابدامین به هاست دیگه متصل میشه یا نه.(فکر نکنم بشه)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان