هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاه برداری مای بی بی اسکین از اینجانب
[دوستمون احمد امینی در این انجمن اکانت نداشتن گفتن من بزارم.

سلام دوستان،

من احمد امینی هستم.

سال پیش تصمیم گرفتم که یک انجمن برای خودم داشته باشم که با انجمن MyBBSkin اشنا شدم و به خاطر دیدن موضوعات و امضای آقای امید استار گول ایشون رو خوردم و درخواست طراحی انجمن به ایشون دادم.

محرم سال پیش بود که من به آقای Omid Star (امید کریم زاده) سفارش طراحی دو انجمن را ارسال کردم.

به مبالغی که من به ایشون به عنوان هزینه دادم توجه کنید:
  • یک میلیون و پانصد هزار تومن برای سه پلاگین تشکر و چت باکس وامار انجمن

• 470 هزارتومن برای طراحی دوباره انجمن ( بعد از حمله ربات ها به انجمن [تصویر:  dodgy.gif] )

• 450 هزار تومن برای طراحی انجمن علم ماورا

• هر پک کاربری 30 هزار تومن

• 500 هزار تومن برای انجمن تفریحی

• و مبالغ دیگه ای که واقعا حسابش از دستم در رفته ولی حدودا 3 میلیون تومن من به اید امید کریم زاده و دوتا از نوچه هاش پول دادم
بعد از گرفتن این هزینه ها ( که به خاطرش من مجبور شدم گوشیم رو بفروشم و پولش رو بدم چون هر شب تهدیدم میکردند و درصدی به پول اضافه میکردند ) انجمن ماورا رو طراحی کردند اما سر ماه بستنش. انجمن تفریحی رو هم اصلا طراحی نکردند و من رو از انجمن محروم و آی پیم رو بلاک کردند و راه های ارتباطیشون رو باهام بستن. دادگاه رفتم و شکایت کردم ولی هنوز انجمن هام رو تحویل نمیدن. نمیتونم بهشون پیام هم بدم چون که توی تلگرام بلاکم کردند. الان هیچکدوم جوابم رو نمیدن و از مدت معین تحویل انجمن هم بیش از سه ماه گذشته اما بهم هیچ انجمنی ندادن و پاسخگو نیستن. یعنی من 3 میلیون تومن دادم و هیچی نگرفتم.

رسید های پرداخت و اسناد و مدارک هم موجوده اگر دوستان خواستن. من نمیدونم این آدم دزد چطور دم از انسانیت اخلاق میزنه تو سایتش. تنها کاری که تونستم بکنم این بود که اینجا پیام بدم شاید دوستان با این آدم دزد آشنا بشن و دیگه باهاش کار نکنن.

این موضوع رو من بار ها خواستم در مای بی بی اسکی !ن بفرستم اما موضوعم ر تایید نکردند و مجبور شدم که اینجا بنویسم. 

موفق باشید.
 سپاس شده توسطMISTER (۱۳۹۵/۳/۲۲، ۲۱:۵۹:۴۴ عصر) ، AzNet (۱۳۹۵/۳/۲۷، ۰۱:۴۴:۲۷ صبح)
1- تنها ارائه مدرک برای اثبات حرف هاتون باعث میشه که تاپیک تائید بشه، درغیر این صورت تاپیک رو به عنوان یک شایعه بیش اعلام نمیکنیم.
2- لینکی که گذاشتید مربوط به جایی دیگس، اگر از اون لینک اقدام به سفارش کردید میشه گفت که اشتباه از خودتونه.
3- شکایاتتون رو پیگیری کنید و نتیجه رو اعلام کنید(البته قبل از اون مورد شماره 1 که گفتم رو انجام بدید)

درصورت عدم ارسال ادله و مدارک معتبر تاپیک بسته و سپس حذف میشه. فرصت ویرایش پست و ارسال 48 ساعت.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطمحمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۱۲:۳۳:۳۰ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۱۲:۳۴:۰۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۱۲:۵۸:۰۲ عصر) ، MISTER (۱۳۹۵/۳/۲۲، ۲۱:۵۹:۴۷ عصر)
سلام و عرض ادب 
دوست محترم من اگه دروغ می نمیوم اینجا مطرح کنم وابروی خودمو ببرم 
این اقا از من کلاهبرداری کرده 
پرینت میگیرم بهتون ارسال میکنم 
فقط گفافرادوبافرادو بشناسین 
من پرینت میگیرم
 سپاس شده توسطMISTER (۱۳۹۵/۳/۲۲، ۲۱:۵۹:۴۹ عصر)
چه قيمت های جالبی برای پلاگين های رايگان و موردهای دیگر گذاشته و چه جالب که شما هم بدون بررسی , پرداخت کرده اید . Huh Huh Huh  پس با این حساب من تاحالا چند صد میلیون تومن عقبم  Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۱:۰۴:۳۳ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۲۲:۰۱:۳۶ عصر) ، MISTER (۱۳۹۵/۳/۲۲، ۲۱:۵۹:۵۱ عصر) ، AzNet (۱۳۹۵/۳/۲۷، ۰۱:۴۵:۱۴ صبح)
دوست عزیز شک دارین برین  قسمت سفارش بهتون میگن  
من با دهن روزه نمیام دروغ بگم خودمو ضایع کنم 
فقط به من فرصت بدین پرینت بگیرم 
از حساب بانک دی و  برای اینانصارخودممیرختم  شماره  5 بانکمیرختم6221061062316375 پارسیان اقای امید'''''زاده
 سپاس شده توسطMISTER (۱۳۹۵/۳/۲۲، ۲۱:۵۹:۵۲ عصر)
درود ..
من اونجا حساب دارم .. میرم سفارش الکی میدم ببینم واقعا این قیمت هارو میگن یا نه ..

درخواست رو دادم ..

+فک کنم ایشون راست بگن .. اخه امید کریم زاده تمامی پیام خصوصی های خودشون رو بستن ..
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
از مدیریت مای بی میخوام یه روز به من فرصت بدن برای اثبات 
من هیچ وقت دروغ نمیگم
باشه، شما تا پسفردا ظهر، ساعت 12 فرصت دارید. بیشتر از این نمیتونیم وقت بدیم بهتون.

منتظر هستیم.
روز خوش
امروز 26 خرداد ساعت 13:08 دقیقه ظهر

به علت عدم ارائه مدارک لازم برای اثبات حرف های گفته شده، این تاپیک همون طور که پیش تر گفته شده بود، به عنوان یک شایعه در نظر گرفته میشه و اتهام رو بی اساس میدونیم.

کاربرانی که این متن رو در اینجا درج کردند با توجه به اینکه بحث تهمت به کلاهبرداری هست بصورت دائم محروم خواهند داشت.

مورد بعدی که لازم میدونم بهش بپردازم، درمورد قیمت ها هستش.
اینکه فرد مذکور کلاهبرداری کرده باشه برای ما اثبات نشده اما درنظر بگیریم که ایشون با این قیمت ها کارهایی رو انجام دادن و تمام شده...

هزینه دریافتی بابت کار، ارزش کار فرد هست که خود اون شخص تعیین میکنه؛ و ازطرفی خود فرد مسئوله که آیا واقعا کاری که انجام میداده همین اندازه ارزش داشته یا اینکه گرانفروشی بوده، کسی هم که به دنبال خرید هست اگر از قیمت بازار خبر نداشته باشه و خرید کنه اشتباهه خودش هست و به کسی ارتباط نداره.

هرچند کار هم ساده باشه ولی قیمتش خاص خودش رو میتونه داشته باشه که زیاد یا کم به نظر بیاد.

اینکه آقای کریم زاده گرانفروشی کردن یا نه در حیطه آشکار سازی ما نیست. اما برای جلوگیری از این مسئله به دوستان میگم که با آگاهی کامل از فرد مقابل بهش کاری رو بسپارن تا متحمل ضرر نشن.

لیست قیمتی که حد وسط هست رو ذکر میکنم تا دوستان بیشتر با قیمت ها آشنا بشن.

1- نصب خود مای بی بی(با تنظیمات اولیه مثل پرسش امنیتی، بهینه سازی سرور، سیستم ثبت نام و... «ضمنا تنظیم اولیه الزام به انجام نیست و برخی انجام نمیدن و هزینه رو صرفا برای نصب میگیرن» ) 40 هزار تومان
2- نصب هر پلاگین و تنظیم اولیش(بسته به کاری که لازم داره و وقتی که میبره) مابین 2 تا 15 هزار تومن متغیر میتونه باشه
3- نصب پوسته و همگام سازی با پلاگین ها(فعال سازی پلاگین ها روی پوسته و رفع معایب در نمایش تا حد امکان - حتی اگر پلاگین در نمایش مشکلی داشت هزینه خواهد داشت حتی اگر آنرا نخواهند چون نوع طراحی قالب روی نمایش برخی پلاگین ها میتونه تاثیر بذاره) 25 هزارتومان
4- بروزرسانی عادی مای بی بی و پلاگین ها(بصورت رسمی منتشر شده باشن) 50 هزار تومان
5- طراحی قالب
..... پایه و ابتدایی ،  50 تا 120 هزار تومان
..... متوسط ،  120 تا 300 هزار تومان
..... پیشرفته و حرفه ای ،  بسته به نوع امکانات و طراحی تا 700 هزار تومان هم میتونه برسه

فراموش نشه مورد های 1 تا 4 بصورت میانگین گفته شده

تاپیک بسته شد×
 سپاس شده توسطMISTER (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۱۴:۲۸:۱۵ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۱۵:۰۶:۱۸ عصر) ، Pars (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۱۵:۳۹:۳۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۲۰:۳۸:۴۸ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۲۳:۲۰:۰۴ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۵/۳/۲۷، ۰۲:۳۹:۰۸ صبح) ، aliii (۱۳۹۵/۳/۲۹، ۱۶:۲۰:۵۳ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۱۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان