هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درباره نحوه کارکرد پلاگین بانک
با سلام

پلاگین بانک رو نصب کردم نحوه کارش یکم برام عجیبه ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید

1.برای برداشت پول حداقل موجودی چقدره و آیا میشه تغییرش داد اگه میشه چجوری؟

2.مکانیسمش چیه منظورم اینه که من همه کاراشو کردم(تنظیمات درگاه و...) برام عجیبه هرکی پول میریزه میاد تو حساب من ؟

در مورد سوال دوم یه مثال میزنم مثلا آقایی به نام مجید 20000 تومن اعتبار خرید این پول کجا میره(منظورم این که به چه حسابی میره)؟ آیا میتونه دوباره 20000 تومنش رو پس بگیره؟ 

3.اعتباری که به شکل کوپن و یا بطور مستقیم توسط مدیر کل داده میشه هم پول حساب میشه؟  یعنی میشه برداشت کرد اونو؟
پاسخ
(۱۳۹۵/۴/۳، ۲۰:۳۹:۲۲ عصر)محمد تی ام نوشته است: با سلام

پلاگین بانک رو نصب کردم نحوه کارش یکم برام عجیبه ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید

1.برای برداشت پول حداقل موجودی چقدره و آیا میشه تغییرش داد اگه میشه چجوری؟

2.مکانیسمش چیه منظورم اینه که من همه کاراشو کردم(تنظیمات درگاه و...) برام عجیبه هرکی پول میریزه میاد تو حساب من ؟

در مورد سوال دوم یه مثال میزنم مثلا آقایی به نام مجید 20000 تومن اعتبار خرید این پول کجا میره(منظورم این که به چه حسابی میره)؟ آیا میتونه دوباره 20000 تومنش رو پس بگیره؟ 

3.اعتباری که به شکل کوپن و یا بطور مستقیم توسط مدیر کل داده میشه هم پول حساب میشه؟  یعنی میشه برداشت کرد اونو؟

سلام
پلاکین بانک خودش راهنمایی کامل و خوبی داره بهتره مطالعه کنید

پاسخ ها :

1- حداقل ها رو میتونید از تنظیمات تغییر بدین که بنظرم پیش فرض 100 تومان باشه

2- خب باید پولتون کجا بره ؟ یک شماره حساب تعریف شده دیگه ، بقیه کاربرها تویه سیستم بانک انجمنتون میمونه 
پول آقا مجید پس از خرید به حساب شما واریز میشه ، و آقا مجید از حساب بانک انجمن استفاده میکنه تا 20 هزار تومانش تموم بشه

3- نه تخفیف فقط برای اینه که اگر کاربری بخواد موضوع A رو با قیمت 5000 بخره ، شما با کوپن بهش تخفیف میدید و 3000 میخره ، 

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۵/۴/۳، ۲۱:۴۴:۳۴ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۵/۴/۳، ۲۳:۱۶:۳۹ عصر)
در مورد پس گرفتن چی؟ آیا کسی که پول پرداخت کرده میتونه پسش بگیره؟
پاسخ
نخیر نمیتونه ..
پولی که واریز شده تو حسابتون از طریق پی گیری از یکی از شعاب های بانک و...

ولی شما میتونید از پنل مدیریت به حسابش پول بریزید ولی چیزی از پول حساب شما کم نمیشه..

ختم کلام ..

این مثل پلاگین امتیازات هست .. میتونید واسش از پنل مدیریت پول بریزید مجانی ولی اگ اون پول بخواد باید به حساب بانکی شما پول واقعی بریزه ولی شما راحت میتونید از پنل کل مجانی به حساب کاربریش موجودی بریزید
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (۱۳۹۵/۴/۳، ۲۳:۱۶:۲۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۱۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۱۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان