هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش بروزرسانی پلاگین ها
سلام
امیدوارم سالم و سلامت باشید
خیلی گشتم اما آموزشی در مورد بروزرسانی صحیح پلاگین ها پیدا نکردم
لطفا اگر امکانش هست لطفا آموزش بروزرسانی پلاگین در مای بی بی رو برای همه قرار بدید.
اگه ممکنه اینم آموزش بدید که مثلا پلاگین پروفایل من (فارسی) نسخه 1 در انجمن من نصبه بعد میخوام به پروفایل من نسخه 2 (انگلیسی) ارتقا بدم. چه طور باید این ارتقا رو انجام بدم؟؟ تکلیف فایل زبان فارسی چی میشه؟
ممنون Heart
پاسخ
برای بروزرسانی اول پلاگین رو غیر فعال و بعد فایل رو اپلود و دوباره پلاگین رو فعال میکنید.

اگه تغییراتی توی فایل زبان انگلیسی نباشه معمولا همون فایل زبان فارسی پلاگین کفایت میکنه اگه تغییرات نسبت به نسخه قبل تفاوت زیادی داشته باشه معمولا نویسنده پلاگین مینویسه که تغییرات توی فایل زبان انگلیسی هستش
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۰۳:۴۹:۳۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۱۷:۴۶:۲۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۱۸:۵۵:۲۹ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۲۰:۳۳:۰۷ عصر)
نکته قابل توجه ای رو هم فراموش نکنید:
پلاگین را غیرفعال کنید! حذف نکنید!
سپس فایل های جدید را دانلود و در هاست خود آپلود (جایگزین) کنید. و سپس پلاگین را فعال کنید.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۱۸:۵۵:۲۹ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۱۹:۰۶:۴۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۲۶، ۲۰:۳۳:۰۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۳۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۲۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان