هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بازدید انجمن بعد از هشت سال فعالیت
سلام دوستان خوبم ما این سایت رو حدود یکسال هست خریدیم ..من نمیدونم چرا از وقتی خریدمش بعد از مدتی بازدید نابود شد در واقع انجمن ما دارای ده ها هزار پست و تاپیکه بعد سایت اصلی دارای 4000 پست هست اما آمار بازدید بسیار پایین اومده یک دوره ای جزو صد سایت اول ایران بود ک این برمیگرده به قبل از خریداریش توسط ما..واقعا نمیدونیم چکار کنیم...به نظر شما عیب کجاست .کسی دست کاری کرده انجمنو اگر بله چ باید کرد؟
آدرس ما در امضای من موجود هستش
پاسخ
درود دوست عزیز،
1- کوکی های سایت شما تنظیم نیست و ممکنه کاربران برای ورود به مشکل بربخورن و نتونن وارد بشن(اونایی که قبلا وارد شدن و تیک یادآوری رو زده باشن میتونن به راحتی وارد بشن)
2- نیمی از اونا میتونه بابت افزایش بازدید باشه که سایتا میفروشن و شاید صاحب قبلی خریده و اتمام پیدا کرده.
3- فعالیت ها هم مربوط به 28 ام هست. سعی کنید با کاربرانتون از طریق ایمیل یه ارتباط بگیرید و بگید که مشکلاتی بوده و رفع شده و میتونن به انجمن برگردن.(البته بعد از رفع مشکلات انجمن.)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
اما کاربر جدیدی که میاد کاملا عادی میتونه فعالیت کنه
اکثر ورودی ما از گوگل بوده عزیز
پاسخ
دوست عزیز:
من از پارسال عضو یه سایت تفریحی به اسم فلشخور هستم و بودم..
یک سایتی بسیار عالی با مدیریت کاملا خوب..

همیشه هم تعداد کاربران انلاینش 2000 تا کمتر نمیشد ..

الان امسال تعداد کاربران آنلاینش شده 50 تا ..

چرا؟

چون الان شبکه های اجتماعی مثل :تلگرام،لاین،اینستا و.... اومده و دیگه کسی دنبال وبسایت و انجمن نمیره!
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۱۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان