هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش یک ایراد مسخره در بروز رسانی!
سلام. امروز زمانی که میخواستم انجمن رو از 1.8.5 به 1.8.7 آپگرید کنم وفایلهای بروز رسانی رو مطابق آموزش جایگزین کردم، در صفحه ای که میگه میخوای به روز رسانی کنی یا نصب جدید و ما به روز رسانی رو انتخاب می کنیم، صفحه بعدش میگه یوزر پس ادمین رو وارد کنید، اما فیلدی که برای یوزر ادمین هست محدودیت تعداد کاراکتر داره، یعنی اگه یوز ادمین مثلا باشه "محمد علی عسگری پور" نمیتونیم واردش کنیم! و در نتیجه نمیشه انجمن رو آپدیت کرد! و من به خاطر این مساله مجبور شدم دوباره نسخه قبلی رو ریستور کنم و لاگین کنم تو لاگین دیتای ادمینم تو کوکیهای بروزر باشه تا دیگه در این مرحله ازم نخواد که یوزر پس بدم!!  واقعا یعنی مای بی بی متوجه این مشکل نشده؟!

عکس صفحه مورد نظر ضمیمه شده.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام،
قاعدتاً نباید چنین مشکلی پیش بیاد یعنی هنگام بروز رسانی نیاز به وارد کردن یوزر و پس نیست (اگر با یوز پس ادمین اصلی وارد انجمن باشید)!
کوکی های انجمن رو بررسی کنید نسخه تست شده و چنین مشکلی مشاهده نشده!
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۰۲:۰۸:۴۴ صبح)
گویا متوجه عرض بنده نشدید. خوب من زمانی که به روز رسان رو اجرا کردم لاگین نبودم و به همین خاطر ازم خواست که لاگین کنم ولی محدودیت کاراکتر داشت. عکس صفحه ای که ازم یوزر ادمین میخواد رو به پست اول ضمیمه کردم ببینید.
پاسخ
حرف شما صحیح که نیاز به ورود داره اگر قبلش وارد نشده باشید. این بخش تاجایی که یادم میاد محدودیت کاراکتر نداشته و تنها به نام های کاربری یونیکد، مثل فارسی مشکل داشته،پیش تر هم گفته شده بود. اگر اینکارو کردید و بکاپی نداشتید کافیه که از دیتابیس یوزر ادمین رو پیدا کنید و سپس نام کاربری رو از اونجا به یک نام کاربری انگلیسی تغییر بدید تا مشکل برطرف بشه و بتونید بروزرسانی کنید، بعد از بروزرسانی میتونید دوباره نام کاربری رو تغییر بدید.

دقیقا چرایی این مسئله رو متوجه نشدم اما این مشکل از نسخه 1.6.x وجود داشته(که من دیدم)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۱۲:۵۹:۲۲ عصر) ، میدوری (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۱۳:۳۲:۵۸ عصر) ، mahachita (۱۳۹۵/۳/۲۱، ۱۴:۵۳:۵۷ عصر)
پس ظاهرا مشکل محدودیت کاراکتر هم داره، خوب کلا یکی از اشتباهات من این بود که از اول نباید یوزر مدیر ارشد انجمن رو ادمین می کردم و ادمین رو جدا می ساختم که از نظر امنیتی هم بهتره.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان