هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دسترسی به کاربری خاص
سلام
سوالی داشتم که نمیدونستم کدوم بخش دنبالش بگردم
میخواستم تو یکی از بخش های مخفی فرومم دسترسی به کاربری خاص بدم ولی هر کار کردم نشد (به کل گروه کاربری میشه دسترسی داد ولی به یک کاربر خاص نمیشه)
میخواستم بدونم تاپیکی در این مورد زده شده؟
یا اگه نه اگه ممکنه کمکم کنید
ممنون
(۱۳۹۵/۳/۷، ۰۲:۲۴:۵۹ صبح)qweqw2806 نوشته است: سلام
سوالی داشتم که نمیدونستم کدوم بخش دنبالش بگردم
میخواستم تو یکی از بخش های مخفی فرومم دسترسی به کاربری خاص بدم ولی هر کار کردم نشد (به کل گروه کاربری میشه دسترسی داد ولی به یک کاربر خاص نمیشه)
میخواستم بدونم تاپیکی در این مورد زده شده؟
یا اگه نه اگه ممکنه کمکم کنید
ممنون

درود

برای این کار ، کاربر مورد نظر رو تویه یک گروه جدید وارد کنید و از بخش انجمن ها اون گروه جدید رو وارد کنید و سطح دسترسی رو فقط به اون گروه جدید بدین 

موفق باشید
 سپاس شده توسطqweqw2806 (۱۳۹۵/۳/۷، ۱۱:۵۰:۱۱ صبح)
پلاگینشم فکر کنم باشه ..
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
 سپاس شده توسطqweqw2806 (۱۳۹۵/۳/۷، ۱۱:۵۰:۱۴ صبح)
(۱۳۹۵/۳/۷، ۱۰:۵۶:۱۱ صبح)motorola30 نوشته است:
درود

برای این کار ، کاربر مورد نظر رو تویه یک گروه جدید وارد کنید و از بخش انجمن ها اون گروه جدید رو وارد کنید و سطح دسترسی رو فقط به اون گروه جدید بدین 

موفق باشید
سلام ممنون ولی این طوری بازم میشه کل یه گروه کاربری خاص اجاره ورود دارن
میخواستم این طوری نباشه فقط یک کار بر از گروه کاربری خاصی اجازه داشته باشه
ممنون

(۱۳۹۵/۳/۷، ۱۰:۵۶:۵۱ صبح)MISTER نوشته است: پلاگینشم فکر کنم باشه ..

ممنون میشم بگین کدوم لاگینه
ممنون
این مطلب فکر کنم باشه :/

http://community.mybbiran.com/thread-4909.html
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
 سپاس شده توسطqweqw2806 (۱۳۹۵/۳/۷، ۱۳:۱۳:۴۷ عصر)
(۱۳۹۵/۳/۷، ۱۲:۵۲:۱۱ عصر)MISTER نوشته است: این مطلب فکر کنم باشه :/

http://community.mybbiran.com/thread-4909.html
این تاپیک احتمالا برای کاربرای عادی نیست چون بهش دسترسی ندارم
ممنون میشم بازم چیزی پیدا کردین بگین
ممنون

راستی اگه ممکنه بگین با چه عنوانی باید در مورد این مشکلم سرچ کنم؟
1- آدرس معتبری از انجمنتون رو توی پروفایل و امضا قرار بدید.
2- بهترین کار اینه که خودتون و سرور رو درگیر این مسائل نکنید و از همون گروه کاربری استفاده کنید(اما زیاد نشه بهتره)
3- پلاگین سازگاری برای 1.8 دارم که دسترسی های کاربران رو بصورت انفرادی درست میکنه اما تست نشده و ترجمش هم متاسفانه زمان بر هست با توجه به وقتی که دارم نمیتونم ترجمه کنم. در صورت تایید بنیانگذار و طبق قوانین بودن شما پلاگین بهتون داده میشه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطqweqw2806 (۱۳۹۵/۳/۷، ۲۱:۳۸:۴۸ عصر)
مدیر ارشد .. این پلاگین ترجمه شده من یه جایی دیدم دسترسی انفرادی فکر کنم اینجا بود .. دقیق یادم نمیاد ..
 سپاس شده توسطqweqw2806 (۱۳۹۵/۳/۷، ۲۲:۲۱:۵۸ عصر)
(۱۳۹۵/۳/۷، ۲۰:۴۴:۱۸ عصر)firstboy000 نوشته است: 1- آدرس معتبری از انجمنتون رو توی پروفایل و امضا قرار بدید.
2- بهترین کار اینه که خودتون و سرور رو درگیر این مسائل نکنید و از همون گروه کاربری استفاده کنید(اما زیاد نشه بهتره)
3- پلاگین سازگاری برای 1.8 دارم که دسترسی های کاربران رو بصورت انفرادی درست میکنه اما تست نشده و ترجمش هم متاسفانه زمان بر هست با توجه به وقتی که دارم نمیتونم ترجمه کنم. در صورت تایید بنیانگذار و طبق قوانین بودن شما پلاگین بهتون داده میشه.

سلام جناب مدیر یه من فعلا انجمن خاصی ندارم یه مشکلیبرخوردم ترکید انجمن ینی منحدم شد اساسی در حد شیفت دیلیت Big Grin
دارم فعلا رو لوکال سوارش میکنم بعدا که درس شد یکدفه یه جا بریزمش Tongue
با پوسته ها خیلی سرو کله زدمو خیلی قشنگ ترش کردم ولی الان نابود شد Confused

(۱۳۹۵/۳/۷، ۲۲:۰۸:۵۳ عصر)MISTER نوشته است: مدیر ارشد .. این پلاگین ترجمه شده من یه جایی دیدم دسترسی انفرادی فکر کنم اینجا بود .. دقیق یادم نمیاد ..

ممنون میشم در صورت موافقت مدیر بهم بهم بدینش
(۱۳۹۵/۳/۷، ۲۲:۰۸:۵۳ عصر)MISTER نوشته است: مدیر ارشد .. این پلاگین ترجمه شده من یه جایی دیدم دسترسی انفرادی فکر کنم اینجا بود .. دقیق یادم نمیاد ..
اون پلاگین درسته برای 1.6 هست و برای گروه وی آی پی هست.(سالم یا درست بودنش مشخص نیست) باز هم اگر جایی دیدید توی پ خ اطلاع بدید

نقل‌قول: ممنون میشم در صورت موافقت مدیر بهم بهم بدینش
منتظر بمانید، قاعدتا زیاد طول خواهد کشید. به همین جهت برای جلوگیری از اسپم تاپیک بسته میشه(سعی کنید هر هفته توی پ خ یادآوری کنید بهم تا فراموش نکنم- انسانیم و فراموش کاری)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطqweqw2806 (۱۳۹۵/۳/۷، ۲۲:۴۲:۳۹ عصر) ، MISTER (۱۳۹۵/۳/۸، ۰۹:۴۷:۱۰ صبح) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۸، ۱۲:۳۵:۰۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان