هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش جلوگیری از خروج کاربر های محروم شده
سلام
ببخشید چه طوری میتونم کاری کنم که کاربرهای محروم شده نتونن از انجمن خارج بشن.
در حال حاضر سیستم محروم سازی کارایی  چندانی نداره.
از ورود و ثبت نام کاربران با پروکسی چه طور میشه جلوگیری کرد؟؟ یک پلاگین دیدم براش که برای 1.6 بود.
ممنون
پاسخ
نقل‌قول: ببخشید چه طوری میتونم کاری کنم که کاربرهای محروم شده نتونن از انجمن خارج بشن.
جزو مواردی هست که امکان ناپذیره.
نقل‌قول: در حال حاضر سیستم محروم سازی کارایی  چندانی نداره.
چطور این رو میگید؟ سیستم محرومیت به یک بانک اسپمر مرکزی وصل میشه و شما اگر تنظیمش کنید به اون متصل میشید و اگر کاربری رو توسط شناسایی به عنوان اسپمر محروم کنید توی اونجا ثبت میشه و اگر بخواد با همون ایمیل جای دیگه ثبت نام کنه اجازه بهش داده نمیشه.

غیر از اون کار بالا که خودمم زیاد پیشنهادش نمیکنم ---->
بهترین کار اینه که تایید با ایمیل بعد از ثبت نام فعال و درست باشه و تا کاربر خودشو فعال نکرده اجازه ارسال پست نداشته باشه.(تنظیمات گروه کاربریشونه) اگر ایمیل جعلی وارد کنه که وجود نداشته باشه یا مال خودش نباشه قطعا نمیتونه دیگه فعالش کنه و به این صورت اجازه ارسال پست توی انجمن رو نداره.

نقل‌قول: از ورود و ثبت نام کاربران با پروکسی چه طور میشه جلوگیری کرد؟؟ یک پلاگین دیدم براش که برای 1.6 بود.
اگر در این انجمن هست لینکش رو قرار بدید تا دوستان چک کنن و اگر میتونن سازگاری کامل بدن بهش
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۳، ۱۷:۴۵:۴۵ عصر)
سلام
میدونم که با حذف کوکی میتونن خارج بشن اما اگه بشه دکمه خروج برای کاربران محروم نمایش داده نشه خیلی خوب میشه. تا حدودی کار سختتر میشه. راه حلی هست که بشه دکمه خروج رو برای محروم ها برداشت؟؟
چرا اون موردی رو که درباره سیستم اسپمر گفتید پیشنهاد نمیکنید؟؟ چه بدی هایی داره؟؟

بله پلاگین در انجمن موجوده. آدرس:
http://community.mybbiran.com/thread-352...ight=Proxy

ممنون
پاسخ
نقل‌قول: چرا اون موردی رو که درباره سیستم اسپمر گفتید پیشنهاد نمیکنید؟؟ چه بدی هایی داره؟؟
خب شما در نظر بگیرید که کاربری میخواد ثبت نام کنه، چون این ثبت نام وابسته به اطلاعات جای دیگه هست اگر احیانا مشکلی از اون سمت پیش بیاد یا هاست شما بلاک شده باشه یا بشه، سیستم ثبت نام عملا غیرفعاله. اما این موردی هست که خیلی کم پیش میاد ولی من خودم اینطور نمیپسندم.

فایل پیوست رو داخل پوشه inc/plugins بریزید و سپس از پنل مدیریت فعالش کنید. درضمن فکر کنم فقط جلوی پراکسی رو میگیره.

فایل‌(های) پیوست شده
.php   no_proxy.php (اندازه: 3.92 KB / تعداد دفعات دریافت: 1)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۳، ۱۸:۱۱:۲۸ عصر)
ممنون
من پراکسی ندارم. چه طور بفهمم کاراییش رو؟
مگه پراکسی همون فیلتر شکن نیست؟
شما نصب کردن این پلاگین رو پیشنهاد میکنید یا نه؟؟
اون موردی که درباره خروج محروم ها بود را هم اگر امکان هست پاسخ بدید. خیلی ممنون
(۱۳۹۵/۳/۳، ۱۳:۳۸:۰۶ عصر)ashpazkhanoom نوشته است: سلام
ببخشید چه طوری میتونم کاری کنم که کاربرهای محروم شده نتونن از انجمن خارج بشن.
با درود
کارهای زیر را انجام دهید . (پیش از تغییر بک آپ فراموش نشود)
نخست به اینجا بروید و افزونه ی موجود در آنجا را دانلود و نصب نمایید . این افزونه مانند غول چراغ جادو است .
سپس به مسیر زیر بروید :
کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته > قالب ها > قالب مورد نظر > Header Templates > بخش header_welcomeblock_member
و کدهای زیر را پیدا کنید
کد php:
<a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}class="logout">{$lang->welcome_logout}</a
کدهای زیر را جایگزین کدهای بالا کنید
کد php:
<if $mybb->user['usergroup'] != "7" then>
<
a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}class="logout">{$lang->welcome_logout}</a>
</if> 
پس از کارهایی که انجام دادید , کاربران محروم شده نمی توانند از انجمن خارج شوند .  Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۴، ۱۱:۳۲:۲۴ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۳/۴، ۱۴:۴۲:۵۳ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۵/۳/۴، ۱۵:۵۷:۱۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۳/۵، ۲۰:۴۰:۲۰ عصر)
سلام
ببخشید همین کار رو برای گروه های کاربری متعدد یا یک کاربر مشخص نمیشه کرد؟؟
یعنی به جز گروه کاربری محروم ،گروه های کاربری دیگه ای هم بشه اضافه کرد که دکمه خروج براشون نمایش داده نشه. یا مثلا یک کاربر خاص .
ممنون
پاسخ
برای خروج:
از پلاگین زیر استفاده کنید بهتره به نظر من:

ولی قبلش باید سازگارش کنید با 1.8
http://community.mybbiran.com/thread-5985.html
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۴/۱۲، ۱۸:۲۰:۱۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۰۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان