هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست سایدبار برای تصویر در صفحه اصلی
سلام
درخواست کد یک سایدبار دارم که در سمت چپ انجمنم باشه و بتونم توش تصاویر مربعی شکل قرار بدم.
در حال حاضر یه سایدبار برای متن دارم. اگر امکانش باشه میخوام این سایدبار عس درست زیر اون یکی سایدبار باشه.
پیشاپیش ممنونم ازتون.
پاسخ
سلام
ممنون میشم اگه کسی میتونه درخواست منو انجام بده.
پاسخ
(۱۳۹۵/۲/۲۵، ۱۲:۲۶:۳۱ عصر)ashpazkhanoom نوشته است: سلام
ممنون میشم اگه کسی میتونه درخواست منو انجام بده.

دورد

دوست عزیز تویه انجمن نمونه های هست که باید جستجو کنید

http://community.mybbiran.com/search.php...order=desc

اگه تویه گوگل هم سرچ کنید ساید بار با کد HTML به نتیجه میرسید !

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۲۵، ۱۶:۳۹:۰۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۵، ۱۹:۳۵:۱۴ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۵/۲/۲۵، ۲۱:۱۱:۵۷ عصر)
با درود , این ساید باری که دارید رو میخواید تا پایین بیارید؟ البته فکر نکنم بتونید کاملش کنید . به نظر من یا حالت کشویی بهش بدید و یا مطالبتون رو لابلا و یا در فوتر یا هدر جایگذاری کنید بهتر است . تا نظر شما چی باشه . به هرحال الان انجمنتون بخاطر چند تا لینک , دو پاره شده که کامل هم نیست . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۳۱، ۱۷:۴۶:۴۷ عصر)
سلام آقای میدوری
از توجهتون سپاسگذارم.
این نهایت کاری بود که از دستم بر میومد. برای همین سایدبار هم کل نت رو زیر و رو کردم.
راستش هنوز چند تا مورد مونده که توی سایدبار نذاشتم!!!
چه طور میتونم کاری که شما گفتید رو انجام بدم؟؟ راه حل شما چیه؟
یک کدی برای سایدبار توی انجمن شما بود که زیبا بود اما کمبودهایی داشت.
ممنونم ازتون
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۵/۳/۲، ۰۹:۳۲:۲۶ صبح)
(۱۳۹۵/۲/۳۱، ۱۷:۴۶:۳۲ عصر)ashpazkhanoom نوشته است: سلام آقای میدوری
از توجهتون سپاسگذارم.
این نهایت کاری بود که از دستم بر میومد. برای همین سایدبار هم کل نت رو زیر و رو کردم.
راستش هنوز چند تا مورد مونده که توی سایدبار نذاشتم!!!
چه طور میتونم کاری که شما گفتید رو انجام بدم؟؟ راه حل شما چیه؟
یک کدی برای سایدبار توی انجمن شما بود که زیبا بود اما کمبودهایی داشت.
ممنونم ازتون
با درود
برای نصب ساید بار روش های زیادی هست و با یک جستجو میتوانید از سی اس اس و اچ تی ام ال گرفته تا جی کوئری و پلاگین را پیدا کنید . در همین جا من دو سه مورد برای آموزش قرار داده ام (در انجمن خودم هم موجود است) دیگر دوستان هم آموزش و پلاگین قرار داده اند . فقط دقت کنید که ساید بار را نمیتوانید هم ردیف بدنه ی اصلی تا پایین ادامه بدهید , هرچقدر مطلب هم که داشته باشید . به نظر من حالتی را انتخاب کنید که ساید بار باز و بسته شود تا درصورت کوتاه بودن لطمه ای به زیبایی انجمنتان نزند. Heart (برای شروع آموزش های من را ببینید , یکی دو مورد آموزش در مورد ساید بار هست)
نقل‌قول: یک کدی برای سایدبار توی انجمن شما بود که زیبا بود اما کمبودهایی داشت.
این مورد را بفرمایید تا بررسی دوباره داشته باشم . البته اگر آموزشش در اینجا هست در تاپیک مربوط به خودش اعلام کنید تا در صورت برطرف شدن دیگران هم استفاده کنند . در غیر اینصورت در انجمن خودم اعلام کنید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۳/۲، ۱۱:۰۶:۵۳ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۳۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۵۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست آموزش تغیرات در نمایش صفحه اصلی محمد تی ام 21 7,108 ۱۳۹۳/۵/۱۸، ۰۰:۴۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: R. Najafi
  درخواست فارسی کردن پلاگین نظرسنجی در صفحه اصلی zohair 1 2,376 ۱۳۸۹/۳/۲۳، ۱۳:۱۲:۱۲ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان