هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(نظر دهی) دور شدن هدف mybbiran از هدف و بهم ریختن سایت
Lightbulb 
سلام و درود.
والا از وقتی که سایتی وجود داره و دارم دنبال میکنم,کلا تا به امروز سایت رو به این بهم ریختگی ندیده بودم.
من یک سوال دارم.
الان اینجا منبع و مرجع mybb هستش یا اینکه تبلیغات سایت و بک لینک و روبات؟
شما یک نگاه به آمار سایت بکنید.
چرا مدیران رسیدگی نمیکنند؟جریان چیه؟من هر موقع اومدم توی سایت,یکی اومده تند تند سایت میذاره واسه تبلیغ.باز یوزرشو عوض میکنه باز چندتا تبلیغ و .....
درسته که تبلیغات خوبه.کاربر پسنده.کاربر جمع میشه.همه اینا درست.
اما این درسته که مثلا من بیام ببینم کی سوال پرسیده یا سوال من چی شد یا چیزایی جدید از mybb ببینم,فقط تبلیغات سایت ها ببینم؟

نه من,همه بچه ها.یک آماری بگیرید ببینید چقدر از بچه ها با این کار مخالف هستند.

الان والا من شک دارم اومدم سایت مرجع mybb یا اینکه سایت تبلیغاتی.

یکم بیشتر رسیدگی کنید.دوست دارم دوستان نظر بدن.والا من شخا به عنوان یکی از افراد کوچیک mybb,واقعا خجالت میکشم وقتی میام میبینم سایت مرجع مای بی بی,شده مرکز تبلیغات.
چرا الا رسیدگی نمیشه؟یک کاری کنید که طرف چندتا پست مفید حداقل 10 تا داشته باشه بعد بیاد تبلیغ کنه.نه اینکه هم عضو شد بیاد تبلیغ کنه
الان سایت منم که یک بار همینطوری شد و همه اومده بودن واسه تبلیغات
http://iedb.ir/acc/
اما جلوشونو گرفتم.
لطفا یکم به فکر سایت باشین.اگر نمیخواهید فکری کنید,مطئن باشید که تیمتون بهم میریزه.
این نصیحت برادرانه از من به شما.
موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۱۱:۱۱:۴۱ صبح) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۱۱:۱۷:۰۶ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۱۴:۴۷:۳۹ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۲۱:۲۱:۰۹ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۲۳:۳۰:۱۵ عصر) ، MISTER (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۰۰:۱۵:۴۲ صبح) ، میدوری (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۱۲:۲۶:۴۵ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۱۳:۰۶:۴۲ عصر)
منم در این مورد با ایشون موافقم. تاپیکی که من درباره مشکلم درست کرده بودم فقط یک روز در آخرین ارسالها بود!!!
اینقدر تبلیغات میفرستند که اصلا تاپیک های مفید و سوالات دیده نمیشن.
از مدیران محترم درخواست رسیدگی به این مشکل رو... دارم
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۱۱:۱۹:۳۶ صبح) ، MISTER (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۰۰:۱۵:۴۶ صبح) ، IeDb (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۱۰:۵۵:۴۴ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۱۳:۰۶:۴۳ عصر)
درود

حق باشماست دوست عزیز

پست های تبلیغاتی حذف شد و منتظر مدیران ارشد هستم ، که از این پس دیگه همچین مشکلی پیش نیاد

پست های حذف شده هم پس از تایید مدیران ارشد امکان بازیابی دارد .
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۲۱:۰۷:۵۵ عصر) ، MISTER (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۰۰:۱۶:۰۷ صبح) ، IeDb (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۱۰:۵۵:۴۱ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۱۳:۰۶:۵۰ عصر)
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
بنده به نوبه ی خود از مشکل پیش اومده پوزش میخواهم اما:

چندین بار بنده خود به صورت مستقیم کاربران اسپمر را شناسایی و + تمام ارسال هایشان آنها را برای همیشه بلوک کرده ام اما از اونجایی که مشاهده میکنید این عمل به تنهایی و یا با عزم دو الی 3 مدیر با این همه اسپمر و ... جوابگو نیست! باید چاره ای کارساز انجام شه! و حتی مدیریت کل آقای نجفی به این قضیه سامان بدن
چندیدن بار در بین ارسال ها و ... این مسئله ی اسپمر ها را که با روش های نوین Big Grin پست تبلیغاتی ارسال میکنن رو بیان کردیم اما ....
اما این نکته رو باید بگم به نظرم مای بی بی ایران از هدفش دور نشده بلکه کاربران از مای بی بی کمی فاصله گرفتن نتنها از مای بی بی کلاً از ایجاد فروم و ...

من حیث المجموع باید دست به دست هم بدین و تیم رو کمی قوی تر کنیم (افراد جدید جذب شن ) و با همکاران قدیمی حرف بزنیم و در حد امکان تیم مدیریت رو تقویت کنیم من بارها دیدم طی این چند سال تایپیک های مخلفی ایجاد شده برای این کار اما انتهای آن ...

اگر دوستان بخوان کمک کنن طرح و ایده های زیادی هست ...
[تصویر:  photos.png] نمونه:
http://community.mybbiran.com/thread-17673.html

http://community.mybbiran.com/thread-15801.html

http://community.mybbiran.com/thread-18295.html

http://community.mybbiran.com/thread-18964.html

http://community.mybbiran.com/thread-18541.html

و خیلی طرح دیگه که تمام اون ها جز یک طرح که صمد عزیز شرکت کردند و درجه کاربری ایشون بخاطر تلاش های بی وقفه خودشون و ... ارتقاء یافت حتی یک کاربر هم مشارکت نداشت! 
خب با این تفاسیر نمیشه یک تنه انجمنی رو با بیش از 41 هزار کاربر و سوال های متعدد زیر نظر داشت و ...

اما تمام تلاش خودمون رو هم میکنیم تا مای بی بی ایران همیشه استوار باشه
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۱۷:۴۱:۵۷ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۲۱:۰۷:۵۵ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۲۱:۲۲:۰۸ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۵/۲/۲۲، ۲۳:۲۹:۵۴ عصر) ، MISTER (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۰۰:۱۶:۱۳ صبح) ، IeDb (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۱۰:۵۵:۳۹ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۱۳:۰۷:۲۹ عصر)
سلام و درود.
نگاه کنید,شما خودتون دیگه مدیران تیم هستین.دیگه میتونید پلاگین بزنید.
چرا یک کاری نمیکنید که با یک کار چند هدف داشته باشید.
آقا یکی میخواد تبلیغات کنه؟خوب روی ارسال پست میزنه.واسش پیغام میاد میگه برو 10 تا پست بده,بعد بیا تبلیغ کن.
اینطوری کاربرا وظیفه پست دهی دارند.
خودتون اشاره کردین.من با پارس عزیز صحبت کرده بودم.حالا بگیم درگیر هستند.یا جواب نمیدن.
واقا باید بگم الان firestboy  عزیز همیشه هستند و شما و یک پاسخ گوی عزیز.بقیه هیچکی نیست.اما درجات رو نگاه کنید.
تا مدیران یک چیزی رو نشان ندن,کاربرا فقط میان مشکلات میگن.اما تا زمانی که یک مدیر,یک چیزی رو راه بندازه و پیگیر باشه,کاربر جذبش میشه.
الان همین رو بذارید به عنوان ایده.اینکه طرف پست بده که بتونه سایتشو تبلیغ کنه.چرا اینو نمیتونید راه بندازید؟خوب با این کار هیچ اسپمری نمیتونه سایت رو به فنا بده.
میدونید تو این چند مدت چقدر کاربر از دست دادین؟چه چیزهایی برای تیمتون اتفاق افتاد؟
باید دودستی اگه میخوام,این تیم باشه,دودستی بچسبیم بهش.از رئیسش تا منی که کوچک جمع هستم ( فکر نکنید الان 10 سالمه ها.هم سن بابابزرگتونم ها :Big Grin )
پس دیگه یک کاری کنید که باعث جذب شه.وقتی شما یک تیم پشتیبانی هستید که پلاگین نویسید.یک پلاگین خوب برای این کار نمیشه بنویسید؟که طرف بیاد زحمت بکشه که بتونه تبلیغ سایت کنه.
ایده زیاده.اما به هرکی میگی ایده میگه پول.
داداشم,اگه میخوایم سایت پیشرفت کنه,باید کاربرپسند,طوری باشه که روی یک نفر زحمت ها نیفته و همه باهم کار کنیم.
مثلا من یک چیزی که موافق نیستم.اینکه مثلا یکی سوال میپرسه.میرن نگاه میکنن سایتشو میبینن که ورژن قدیمیه.میگن پشتیبان نمیشه.
خوب چرا نشه؟وقتی شما هم مثل سایت های دیگه دارید یک راه رو میرید,خیلی ها میرن سمت جای دیگه.فق کافیه شما مشلشونو حل کنید.همون نفر میاد چند نفر دیگه رو میاره.بعد خودش میفهمه که باید ارتقا بده.
خیلی کارها هست برای پیشرفت. Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۱۳:۰۷:۳۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۵۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان