هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با پلاگین TagCloud
من این پلاگین رو نصب کردم..
فقط یه مشکل داره..
میخوام اینایی که تو عکس مشخص کردم پایین هر فروم باشه!
باید کدوم فایل رو ادیت کنم؟
ممنون

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

h_r_v از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
تخصصی ترین فروم ویندوز موبایل : http://iosgamers.ir/forum
پاسخ
به بخش :

- کنترل پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب مورد نظر > Forum Display Templates > در forumdisplay
رفته و متغیر زیر رو :
کد php:
{$stcp_forumdisplay
از محلی که قرار گرفته Cut کرده و در بین متغیر های {$threadslist} و {$footer} قرارش بدید:

درست به این شکل :

کد php:
{$threadslist}
{
$stcp_forumdisplay}
{
$footer}
</
body>
</
html
[تصویر:  mybbsig.php]
پاسخ
 سپاس شده توسطh_r_v (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۰۱:۳۲:۲۳ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۱۳:۰۰:۰۶ عصر) ، papalook (۱۳۸۹/۶/۱۴، ۱۳:۱۴:۳۴ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۶/۲۱، ۱۶:۲۸:۲۸ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۱۹، ۱۵:۳۶:۱۵ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۱۸:۳۴:۴۹ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۱۹:۰۳:۴۷ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۱۱/۲، ۰۱:۳۰:۳۵ صبح)
درود

بنده خیلی وقته از این پلاگین استفاده میکنم ولی فکر کنم از زمانی که به دایرکت ادمین انتقال دادم این پلاگین دیگر برای موضوعات جدید کلمات کلیدی نمیسازد یعنی کادری که برای ایجاد کلمات کلیدی خودکار هنگام ایجاد موضوع جدید زیر عنوان موضوع بود دیگر وجود ندارد هر کاری که به فکرم میرسید انجام دادم ولی مشکل حل نشد. تعویض قالب - حذف و نصب دوباره ...
نیازمند یاری دوستان
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۰۳:۱۳:۱۳ صبح)
به گفته سازنده پلاگین این پلاگین هیچ پشتیبانی ای نمیشود و پیشنهاد میشود به هیچ وجه از این پلاگین استفاده نشود متن انگلیسی :

نقل‌قول: This plugin is not supported anymore I strongly don't recommend downloading it.

مطمئنا مشکل جدی ای داشته که اینجوری گفتن ... اینم تاپیک اصلیش :

http://community.mybb.com/thread-55796.html

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۱۸:۵۶:۳۸ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۱۱/۲، ۰۱:۳۰:۵۱ صبح)
درود
اینو میدونم ولی تا جایی که میدونم پلاگین دیگه ی برای ساخت خودکار کلمات کلیدی وجود نداره کسی پلاگینی میشناسد که مشکل نداشته باشد؟
پاسخ
 سپاس شده توسطSAEED.M (۱۳۹۲/۱۰/۱۳، ۱۸:۵۹:۴۳ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۰۳:۱۳:۰۲ صبح)
پلاگین TagCloud دیگر پشتیبانی نمی شود و توسط نویسنده اش پیشنهاد عدم نصب داده شده
پاسخ
سلام

من هم شدیدا نیاز به همچین پلاگینی دارم ، صالح جان اگر پیدا کردید ما را هم بی نصیب نزارید Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۲:۱۹:۰۳ صبح)
من که چیزی پیدا نکردم.

از دوستان پلاگین نویس درخواست میکنم یک پلاگین کلمات کلیدی خوب بنویسند و به صورت غیر رایگان هم شده برای عموم قرار دهند.
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۰۸:۱۱:۲۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان