هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند مشکل بعد از ارتقای انجمن
سلام
امروز انجمنم رو به 1.8.7 ارتقا دادم.
اول اینکه از دست اون پارسی ساز راحت شدم بالاخره.
دوم اینکه بعد از ارتقا یه سری مشکلات پیش اومده برام.
قالب های به روز شده رو به نسخه اصلی برگردوندم.
حالا چند مشکل به وجود اومده که با تصویر نشون میدم و هرکدوم که توضیح خواست رو توضیح میدم.
پیشاپیش ممنونم ازتون

1. از داخل پیکربندی»زبان ها. زبان فارسی ویرایش نمیشه. یعنی وقتی روی ویرایش کلیک میکنم هیچی نمیاد
2. با جی تی متریکس نمیتونم انجمنم رو آنالیز کنم. وسطای آنالیز این ارور رو میده:
[تصویر:  %D9%87%D8%BA%D9%87%D9%87%D9%81%D9%87%D9%81%D9%87.PNG]

3. پرتال پیشرفته رو نصب کرده بودم و حتی بخش مربوط بهش در کنترل پنل ادمین هم هست اما از وقتی که انجمنم رو به روز کردم دیگه توی قسمت پلاگین هام نیستش. پرتال انجمنمم همون پرتال ساده رو نشون میده.
4. در پروفایل کاربری یک عکسی اومده که نمیدونم چیه و چطور باید ببرمش. این عکس باز هم نمیشه.
[تصویر:  %D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%B1_%D9%85%D9%88%D9...%D8%A7.PNG]

5. این مورد وقتی وارد یک انجمن میشم هستش. مربوط میشه به بهم ریختگی جای چند تا مورد. البته بهم ریختگی ارسال موضوع و شماره صفحات فقط در بالای صفحه هست و پایینی ها درست هستن!!
[تصویر:  11111111111111111111111111.PNG]

6. مورد آخری که تا حالا دیدم موقع ارسال پیام خصوصی همراه با رونوشت پنهان به وجود میاد. وقتی پیامی رو با چند رونوشت پنهان میفرستم این نوشته هایی که در عکس مشخص کردم ظاهر میشن برای گیرنده پیام (این نوشته ها همون رونوشت های پنهان هستن)
[تصویر:  666666666666.PNG]

یه چند تا مشکل کوچیک هم از قبل داشتم که همچنان پابرجا هستن. مثل عدم نمایش هشدار موقع دریافت یادداشت جدید
ممنون میشم راهکاری ارائه بدید
پاسخ
با سلام من چند مورد رو پاسخ میدم بقیه رو دوستان کمک میکنن.

نقل‌قول: 1. از داخل پیکربندی»زبان ها. زبان پارسی ویرایش نمیشه. یعنی وقتی روی ویرایش کلیک میکنم هیچی نمیاد

بله، متاسفانه این باگ (مشکل جزئی) در حال حاضر در نسخه ی 1.87 و 1.8.6 مشاهده شده است که انشاءالله با انتشار نسخه ی جدید پارسی ساز برطرف خواهد شد.

نقل‌قول: 2. با جی تی متریکس نمیتونم انجمنم رو آنالیز کنم. وسطای آنالیز این ارور رو میده:

این خطا میتونه عوامل مختلفی داشته باشه! 
اول مرتبط به هاست شما میشه، اما انجمن شما را آنالیز کردم (در سایت gtmetrix) مشکلی مشاهده نشد.

یک راه حل برای رفع مشکل در صورت بروز مجدد:
کد:
http://iranwebsazan.org/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=14

نقل‌قول: 3. پرتال پیشرفته رو نصب کرده بودم و حتی بخش مربوط بهش در کنترل پنل ادمین هم هست اما از وقتی که انجمنم رو به روز کردم دیگه توی قسمت پلاگین هام نیستش. پرتال انجمنمم همون پرتال ساده رو نشون میده.

بخش مربوط باید در تب های بالایی باشد! میتونید مجدداً پرتال رو نصب کنید.

نقل‌قول: 4. در پروفایل کاربری یک عکسی اومده که نمیدونم چیه و چطور باید ببرمش. این عکس باز هم نمیشه.

خب اجازه دسترسی به پروفایل رو نداشتم Smile اما باید به احتمال زیاد قالب member  یا قالب عای مرتبط به بخش پروفایل یا پلاگین یادداشت رو ویرایش کنید. و یا عکس نام و مشخصات عکس را پیدا کنید و عسی را با همان مشخصات در هاست آپلود کنید. (بهترین و ساده ترین روش برای پیدا کردن گرفتن سورس صفحه)

نقل‌قول: 5. این مورد وقتی وارد یک انجمن میشم هستش. مربوط میشه به بهم ریختگی جای چند تا مورد. البته بهم ریختگی ارسال موضوع و شماره صفحات فقط در بالای صفحه هست و پایینی ها درست هستن!!

متغییر مربوط به ایجاد موضوع و صفحه ها را جابجا کنید (در قالب مربوط)

اما اگر تغییرات اساسی نداده اید پیشنهاد میشود قالب پیشفرض جدیدی نصب کنید، 
موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۹:۵۳:۴۴ عصر) ، میدوری (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۹:۵۵:۱۱ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۵/۲/۲۰، ۰۹:۲۳:۲۳ صبح) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۲۰، ۱۲:۲۴:۵۴ عصر)
سلام
از پاسختون خیلی ممنونم
این مشکل کی رفع میشه؟ چون من خیلی با قسمت زبان کار دارم.ممنون
پرتال رو دوباره نصب کردم اما باز هم درست نشد.
متغیر مربوط به ایجاد موضوع و صفحات رو میشه بگید لطفا؟؟ خیلی گشتم اینور اونور اما پیدا نکردم. مسیرشم لطفا بگید.ممنون
متاسفانه نه بلدم و نه میتونم قالب جدیدی نصب کنم. چون روی این قالب خیلی وقت گذاشتم. بازم ممنون
پاسخ
نقل‌قول:
نقل قول: نوشته است:1. از داخل پیکربندی»زبان ها. زبان پارسی ویرایش نمیشه. یعنی وقتی روی ویرایش کلیک میکنم هیچی نمیاد

بله، متاسفانه این باگ (مشکل جزئی) در حال حاضر در نسخه ی 1.87 و 1.8.6 مشاهده شده است که انشاءالله با انتشار نسخه ی جدید پارسی ساز برطرف خواهد شد.
پیوست رو دانلود کرده و در مسیر

کد:
admin/modules/config

آپلود کنید

.php   languages.php (اندازه: 20.18 KB / تعداد دفعات دریافت: 9)

نقل‌قول:
نقل‌قول:
نقل‌قول:
نقل قول: نوشته است:3. پرتال پیشرفته رو نصب کرده بودم و حتی بخش مربوط بهش در کنترل پنل ادمین هم هست اما از وقتی که انجمنم رو به روز کردم دیگه توی قسمت پلاگین هام نیستش. پرتال انجمنمم همون پرتال ساده رو نشون میده.

بخش مربوط باید در تب های بالایی باشد! میتونید مجدداً پرتال رو نصب کنید.

فایل portal.php رو از پرتال پیشرفته جایگزین فایل مربوطه توی روت انجمن کنین.

نکته : حتما برای اپدیت کردن از فایلهایی که توی اونها تغییر ایجاد میشه بک اپ بگیرین. مثل همین فایل portal.php

از قالبهای دیگه بجز قالب پیش فرض استفاده کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۵/۲/۲۱، ۰۰:۳۶:۱۰ صبح) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۲۱، ۱۰:۱۸:۵۳ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۵/۲/۲۱، ۱۴:۴۹:۵۶ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۴/۱۹، ۲۰:۰۴:۴۰ عصر)
خیلی ممنون
چرا میگید از قالب پیشفرض استفاده نکنم؟
پاسخ
ببخشید آقایون، این مورد رو فراموش کردید:
ممنون میشم اگر اطلاعی دارید در این مورد هم راهنماییم کنید

6. مورد آخری که تا حالا دیدم موقع ارسال پیام خصوصی همراه با رونوشت پنهان به وجود میاد. وقتی پیامی رو با چند رونوشت پنهان میفرستم این نوشته هایی که در عکس مشخص کردم ظاهر میشن برای گیرنده پیام (این نوشته ها همون رونوشت های پنهان هستن)
[تصویر:  666666666666.PNG]
پاسخ
دیدم تاپیکم نیست و نابود شده گفتم دوباره بروزرسانیش کنم Heart
پاسخ
با درود
این ها چیز مهمی نیستند . در نظر داشته باشید که مای بی بی 1.8 ایرادهای بزرگتری دارد و در پی رفع آن هستند که تابحال هم تاحدودی موفق بوده اند ولی تا نگارش 2.0 که آن هم شروعی دیگر است باید منتظر باشید (البته آن هم مشکلات خودش را دارد). توصیه میکنم اگر مورد خاصی در آپگرید ها نبود آپگرید را انجام ندهید و در صورت خطر ساز بودن اقدام به آپگرید کنید . بروز بودن همیشه هم خوب نیست Big Grin  Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۱۶:۱۴:۰۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۲/۲۳، ۱۸:۵۹:۰۶ عصر)
درود
دوست عزیز ashpazkhanoom

این مورد بعد از ارسال پیام ، فقط برای مدیرکل قابل نمایش هست

تویه تست های که انجام دادم ، کاربرانی که این پیام رو دریافت می کنند هیچ چیزی نمی بینند و مشکلی ندارد !

در حال پیگیری هستم و اگر راه حلی پیدا کردم بهتون اطلاع میدم
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۲۴، ۱۵:۴۹:۲۵ عصر)
سلام
این مشکل رو چه طور میتونم رفع کنم. هر کاری کردم نشد
5. این مورد وقتی وارد یک انجمن میشم هستش. مربوط میشه به بهم ریختگی جای چند تا مورد. البته بهم ریختگی ارسال موضوع و شماره صفحات فقط در بالای صفحه هست و پایینی ها درست هستن!!
[تصویر:  11111111111111111111111111.PNG]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان