هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشگل وارد شدن به انجمن
(۱۳۹۵/۲/۸، ۲۱:۲۵:۰۰ عصر)aliii نوشته است:
(۱۳۹۵/۲/۸، ۲۰:۴۹:۳۷ عصر)MISTER نوشته است: درضمن یه تذکر بدم به دوستان عزیز:

کسایی که دسترسی هاست،کنترل پنل مدیرکل و... به کاربران عادی و کسایی که جزء تیم مدیریت مای بی بی نیستند میدهند اگر مشکلی پیش بیاد مای بی بی مسئولیتی پس دقت کنید ..!

منظورتون رو متوجه نشدم !
ولی دسترسی های کنترل پنل مدیر کل دست هیچکسی غیر خودم نبوده 
من تازه دیروز دامنه و هاست خریداری کردم و مای بی بی نصب شده تحویل گرفتم و همین ابتدا این مشگل رو داشتم 
مطمئنا یه چیز ابتدائی و ساده هست که برطرف میشه منتها من وارد نیستم چون تازه کارم
منظورم اینه که ..مای بی بی حذف کرده و دوباره براتدن نصب کنم
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
 سپاس شده توسطaliii (۱۳۹۵/۲/۸، ۲۲:۳۸:۴۴ عصر) ، reus (۱۳۹۵/۲/۹، ۰۹:۲۳:۱۳ صبح)
(۱۳۹۵/۲/۷، ۱۹:۲۵:۱۳ عصر)aliii نوشته است: با سلام و ادب خدمت شما دوستان
بنده مای بی بی نصب شده تحویل گرفتم و به کنترل پنل مدیریت وارد شدم ولی متاسفانه صفحه ی اصلی انجمن اسم و یوزر رو که وارد میکنم پیام خوش آمد گویی میاد ولی به صورت مهمان باقی میمونم 
علت چیست؟
ممنون میشم کمکم کنید
آدرس معتبر انجمنتون رو توی پروفایل و امضا قرار بدید و پیشنهاد میشه که قوانین رو مطالعه کنید تا باعث عدم پشتیبانی شدن شما نشه.

(۱۳۹۵/۲/۸، ۱۶:۳۱:۱۰ عصر)IeDb نوشته است: سلام و درود.
phpinfo که بستن,از خود سایت هستش.تنظیمات امنیتی هستش.
این مشکلتون رو که میگید,بخاطر تنظیمات اشتباه سرور هستش که وارد نمیشه.این مشکل رو داشتم.
اگر خواستید در تماس باشید کمکتون کنم
ie***********ail.com
یا پ.خ بدین
ذکر راه ارتباطی داخل پست ها ممنوع است دوست من.

MISTER نوشته است:درضمن یه تذکر بدم به دوستان عزیز:

کسایی که دسترسی هاست،کنترل پنل مدیرکل و... به کاربران عادی و کسایی که جزء تیم مدیریت مای بی بی نیستند میدهند اگر مشکلی پیش بیاد مای بی بی مسئولیتی پس دقت کنید ..!

مای بی بی ایران در قبال دسترسی دادن افراد غیر مدیر مسئول نیست. کاربران میتوانند به افراد دسترسی بدهند اما اگر مشکلی پیش بیاید به مای بی بی ایران مرتبط نیست. منظور از مدیران هم بنیان گذار، مدیر ارشد و مدیر هست.

از طرف دیگر اینجا محل بحث و مجادله نیست، بحث کردن خوبه اما بر سر مسائل مناسب نه چنین مواردی. این ها به عنوان اسپم شناخته میشوند و در صورت تکرار قطعا اخطار و محرومیت در پی خواهد داشت.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطMISTER (۱۳۹۵/۲/۹، ۱۲:۰۶:۴۳ عصر) ، IeDb (۱۳۹۵/۲/۹، ۱۲:۱۷:۲۱ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۵/۲/۹، ۱۴:۱۰:۲۵ عصر) ، aliii (۱۳۹۵/۲/۹، ۲۰:۰۲:۰۹ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۱۵، ۲۳:۱۱:۰۹ عصر)
لینک انجمنتون اصلاح شد...شما در قسمت کوکی ها مشکل دارید، دوباره آنها را با توجه به آموزش های انجمن تنظیم کنید(کوکی ها اغلب اوقات که به مشکل برمیخورن ماجرا های زیادی برای شما دارن راه حل رفع کاملش رو من دارم که با هزینه براتون میتونم انجامش بدم)

این هم تاپیک آموزش رفع مشکل: http://community.mybbiran.com/thread-111.html
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطaliii (۱۳۹۵/۲/۱۱، ۱۳:۴۱:۰۶ عصر) ، IeDb (۱۳۹۵/۲/۱۵، ۱۸:۲۵:۱۰ عصر)
سلام و درود.
احتمال زیاد از کش هستش.اما ایشون به صورت پیشفرض گرفتن.حالا اگه ساب دامین هستی یا مثلا site/mybb توی این تنظیماتی که مدیر عزیز و داداش گلم گفت و لینک داد درست میشه.
اگر نشد یک کار انجام بده.روی نت افراز از دایرکت ادمین استفاده میکنه.
برو توی کنترل پنل.بعدش برو قسمت لاگ ها و خطاها
بعد بروو توی سایتت وارد شو و بد واستا تا ببینیی وارد میشه یا نه.بعد اگه نشد برو توی خطاها نگاه کن ببین خطایی نداده؟
این بهترین راه هستش.اگر لاگ نداشته باشه از خود مای بی بی هستش که باید ردیفش کنی.
حالا روی مرورگرهای دیگه تست کردی؟
همچنین قالب که الان استفاده میکنی,قالب دیفالته؟یک قسمت داره که تیک میذاری که اطلاعات سیو شه.شایدم از اون باشه.چون منم یک بار همین مشکل رو داشتم.
انشالله کارتون درست میشه و مدیر ارشد Firestboy جواب دادن و کمک میکنن و کارشون فوق العادست.بدش اگه نشد با استفاده از تاپیک,بهم بگو تا کمکت کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطaliii (۱۳۹۵/۲/۱۵، ۲۱:۱۴:۳۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان