هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پوسته ی نصب شده در mybb
سلام وقت بخیر. من دیروز نسخه ی mybb انجمن م رو به روز رسانی کردم و با موفقیت انجام شد. بعد تصمیم گرفتم یه پوسته جدید نصب کنم. از پوسته ی the cure که روی سایت هست استفاده کردم ولی الان ظاهر انجمن م رو ببینید forum.kardoonline.com
انگار ریخته به هم. دقیقا برای نصب پوسته هم از روشی که توی سایت آموزش داده شده بود و توی سایت اصلی هم بود رفتم ولی این مشکل وجود داره. لطفا دوستان راهنمایی کنید.
۱- نسخه ۱.۶ پشتیبانی نمیشه حتما از نسخه ۱.۸ استفاده کنید
۲- پوسته ذکر شده ناسازگار با ۱.۸ هست
۳- مربوط به لود نکردن استایل ها هستش این متغیر رو باید توی هدر اینکلود بگذارید:
کد:
{$stylesheets}
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۱/۳۱، ۰۹:۲۱:۴۷ صبح)
سلام وقت بخیر. ممنون از پاسختون. یعنی من ورژن رو بیارم پایین؟ یا اینکه یه پوسته ی سازگار با این نسخه نصب کنم؟ خودتون نیمتونید یه پوسته ی مناسب پیشنهاد بدید؟ این هدر رو دقیقا توی کدوم فایل include وارد کنم؟
ضمنا من الان از آخرین نسخه ی mybb که 1.8.7 هست و پکیج شو از سایت https://www.mybb.com/download/ دانلود کردم استفاده میکنم.
پوسته های پیشنهادی من MyResponsive, 18MySkin,Vienna, iGame, duende, ImAdige, JUMPS_CloudsAndSky

همشونو میتونید توی این بخش پیدا کنید http://community.mybbiran.com/forum-171.html (پارسی سازی شدند)

درضمن فراموش نکنید که از پارسی سازی دارید استفاده میکنید که قدیمیه(بسته رو از سایت مادر گرفتید و پارسی ساز داخلش وجود نداره) برای اینکه مشکلاتی رو باهاش روبرو نشید حتما پارسی ساز جدید رو از همین سایت دریافت و نصب و استفاده کنید و لذت ببرید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۱/۳۱، ۱۱:۱۰:۳۱ صبح)
سلام وقت بخیر. طبق فرموده ی جناب عالی از این لینک http://community.mybbiran.com/thread-16769.html پارسی ساز رو دانلود کردم و مراحل رو تا اخر کار رفتم ولی توی به روز رسانی بانک اطلاعاتی خطایی که عکس رو اتچ کردم بهم نشون داده میشه.

[تصویر:  Untitled.png]
درود

میگه که نام یکی از ستون ها تکراری هست

1- وارد سی پنل بشین و قسمت تعمیر دیتابیس ، یکبار تعمیر کنید و اگر درست نشد روش زیر 
2- وارد سی پنل بشین و نام تکراری رو پیدا کنید و حذف کنید .

قبل از حذف یا هر کاری از پایگاه داده و فایل ها بکاپ تهیه کنید
من بازم این روش رو رفتم ولی وقتی دوباره قالب نصب میکنم همه چی میریزه به هم. از فارسی ساز هم دارم استفاه میکنم. اگر بخوام upgrade نکنم و یه نسخه ی کامل از اول نصب کنم ولی اطلاعات دیتابیس رو نگه دارم باید چیکار کنم؟ طبیعتا باید از دیتابیس بک اپ بگیرم و بعد فایل ها رو نصب کنم ولی چه موقع دیتابیس رو اضافه کنم؟
سلام و درود.
احتمالا یک جای کار فرومت داره میلنگه
میشه دوباره نصب کنی و اول پلاگین هارو دیزیبل کنید و بعد از اون بجز کانفیگ و setting همرو جایزگین کنی.بعد پلاگین هارو بیاری بالا.
ببین درست میشه یا نه.چون همه راه هارو رفتین نشد.
نسخه ی انجمن ساز شما؟
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان