هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل ارسال‌های حذف‌شده
(۱۳۹۴/۱۲/۲۰، ۲۳:۴۲:۱۲ عصر)HOssE!N-B نوشته است:
نقل‌قول: دوستان!

چرا وقتی من ارسالی را حذف می‌کنم چرا باز آن ارسال هم‌چنان در آن موضوع قرار دارد.

قبلا من از پلاگین سطل زباله استفاده می‌کردم. خوبی‌اش آن بود که من مدیر متوجه می‌شدم که چه پست‌هایی حذف شده است و کنترل داشتم اما الان اگر کاربری پستی را حذف کند من با خبر نمی‌شوم چون ظاهرا مرکزی برای دیدن فایل‌های حذف شده وجود ندارد.

این امکان به صورت پیشفرض در سیستم مای بی بی تعبیه شده است. ارسال ها را به صورت موقت حذف میکند و ارسال های حذف شده قابل بازیابی میباشند! در صورتی که میخواهید ارسالی را به صورت کامل حذف کنید تیک موضوع را (بالا سمت چپ موضوع) علامت زده و سپس از قسمت پایین موضوع (سمت چپ) مدیریت درون خطی حذف دائمی ارسال ها را انتخاب و گزینه ی برو را بفشارید! 

نیاز به سطل آشغال نمیباشد ارسال ها را به صورت موقت حذف و فقط برای مدیریت انجمن قابل مشاهده میباشند! 

نقل‌قول: 1. آیا پلاگین سطل آشغال برای 1.8 وجود دارد که نصب کنم؟

به صورت پیشفرض این گزینه نیز موجود میباشد اما نه با این اسم ....

نقل‌قول: 2. آیا برای دیده نشدن پست‌های حذف شده راهی وجود دارد؟

پست ها را حذف دائمی کنید یا دسترسی دیدن پست ها حذف شده ی موقت را از دیگر مدیران بگیرید.

نقل‌قول: 3. آیا مرکزی برای نگاه یکباره به تمام ارسال‌های حذف شده در انجمن وجود دارد؟

یک راه ساده پنل ناظم یا مدیریت 

نقل‌قول: 4. چرا پس از حذف ارسال مدیر اخطاری دریافت نمی‌کند؟

متوجه منظور شما نشدم

موفق باشید

در مورد چهارم منظور آن است که مثلا فردی یک پست را در قسمت آموزش حذف می‌کند. من مدیر اصلا از کجا بفهمم که در آنجا یک ارسال حذف شده است. من که هر روز به همه انجمن‌ها سر نمی‌زنم و همه را بررسی نمی‌کنم تا بفهمم. مگر اینکه به مدیریت هشداری فرستاده شود که چنین ارسالی در فلان انجمن توسط فلان کاربر یا مدیر حذف شده است.

منظورتان از این متن چیست؟؟

"... 
نقل‌قول: 1. آیا پلاگین سطل آشغال برای 1.8 وجود دارد که نصب کنم؟

به صورت پیشفرض این گزینه نیز موجود میباشد اما نه با این اسم ...."

این گزینه در کجا وجود دارد؟

در ضمن چرا در انجمن من پست‌های حذف شده رنگ‌شان تغییر نمی‌کند. تا از بقیه پست‌ها مشخص باشد؟

ممنون از زحمتی که کشیدید. زنده باشید.
پاسخ
نقل‌قول:
در مورد چهارم منظور آن است که مثلا فردی یک پست را در قسمت آموزش حذف می‌کند. من مدیر اصلا از کجا بفهمم که در آنجا یک ارسال حذف شده است. من که هر روز به همه انجمن‌ها سر نمی‌زنم و همه را بررسی نمی‌کنم تا بفهمم. مگر اینکه به مدیریت هشداری فرستاده شود که چنین ارسالی در فلان انجمن توسط فلان کاربر یا مدیر حذف شده است.

بدین منظور افزونه ای در حال حاضر مشاهده نکرده ام اگر هم موجود نباشد شما میتوانید آنرا به آقای شیرعلی سفارش دهید تا برایتان افزونه را بسازند.

نقل‌قول:
این گزینه در کجا وجود دارد؟

در سیستم انجمن شما به صورت خودکار این گزینه وجود دارد( مای بی بی 1.8)

نقل‌قول:
در ضمن چرا در انجمن من پست‌های حذف شده رنگ‌شان تغییر نمی‌کند. تا از بقیه پست‌ها مشخص باشد؟

این مشکل از قالب شما میباشد.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطsco1385 (۱۳۹۴/۱۲/۲۱، ۰۰:۳۶:۰۳ صبح)
مشکل دیده نشدن دکمه بازگردانی نبودن متغییر {$post['button_quickrestore']} بوده است.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۵۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۱۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان